לוח אימונים שבועי: 12-18/7/2020

ראשי >לוח אימונים שבועי
10.07.2020 (11:24)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/7/2020 ועד יום שבת 18/7/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 12:00 ב"לב-הפארק"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
חלוקה בין נוער על לנוער ארצית

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק" (עם דור ברנר)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון 08:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 08:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 08:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + ארוחה קבוצתית

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
*עשויים לחול לשינויים באימונים של שני ושלישי

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 15:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 16:25 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
ראשון, 16:30 עד 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 15:30 עד 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 עד 19:30 ב"לב-הפארק"
10.07.2020 (11:24)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/7/2020 ועד יום שבת 18/7/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 12:00 ב"לב-הפארק"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
חלוקה בין נוער על לנוער ארצית

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט" (עשוי להשתנות)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק" (עם דור ברנר)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון 08:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 08:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 08:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + ארוחה קבוצתית

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
*עשויים לחול לשינויים באימונים של שני ושלישי

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 15:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 16:25 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
ראשון, 16:30 עד 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 15:30 עד 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 עד 19:30 ב"לב-הפארק"
הוספת תגובה

מבזקים