לוח אימונים שבועי: 10-16/11/2019

ראשי >לוח אימונים שבועי
09.11.2019 (12:06)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-10/11/2019 ועד יום שבת 16/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד הפועל טירה)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר) * הסעה ב-18:00 מ"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד תיכון חדש תל-אביב)
שבת , 20:00 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:30 ב"רימון"
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 20:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"רימון" (משותף עם נערים א' מחוזית)
שני, 19:00 בפרדסיה (נגד הפועל פרדסיה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:00 ב"דקל"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר) * הסעה ב-16:30 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:00 ב"רימון" (משותף עם נוער מחוזית)
ראשון, 20:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא אדר)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, יעודכן בהמשך

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל לב-השרון)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:00 במתן (נגד מכבי מתן)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 20:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד מ.ס. הד"ג עמישב פתח-תקווה)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון הדר)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי עירוני רעננה. מדים לבנים)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"רימון"
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
חמישי, 18:30 ב"תל"י" (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שבת, 17:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 19:10 ב"תל"י 
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה. מדים כחולים)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים לבנים)
חמשיי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה. מדים כחולים)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
09.11.2019 (12:06)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-10/11/2019 ועד יום שבת 16/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד הפועל טירה)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר) * הסעה ב-18:00 מ"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד תיכון חדש תל-אביב)
שבת , 20:00 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:30 ב"רימון"
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 20:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"רימון" (משותף עם נערים א' מחוזית)
שני, 19:00 בפרדסיה (נגד הפועל פרדסיה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:00 ב"דקל"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר) * הסעה ב-16:30 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:00 ב"רימון" (משותף עם נוער מחוזית)
ראשון, 20:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא אדר)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, יעודכן בהמשך

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל לב-השרון)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:00 במתן (נגד מכבי מתן)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 20:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד מ.ס. הד"ג עמישב פתח-תקווה)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון הדר)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי עירוני רעננה. מדים לבנים)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"רימון"
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
חמישי, 18:30 ב"תל"י" (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שבת, 17:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 19:10 ב"תל"י 
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה. מדים כחולים)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים לבנים)
חמשיי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה. מדים כחולים)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
הוספת תגובה

מבזקים