להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/03/21 ועד יום שבת 06/03/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 6/3 תלי 1530
שני 7/3 תלי 1600
שלישי 8/3 משחק בר"ג 1730
רביעי 9/3 תלי 1530
חמישי 10/3 אביב 1200
שישי 11/3 משחק בנהריה 1330
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער על (דורון)  
ראשון 6/3 פארק 1630-1800
שני 7/3 משחק בפארק 1800
שלישי 8/3 פארק 1530-1650
רביעי 9/3 פארק 1735-1855
חמישי 10/3 פארק 1500-1630
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 6/3 תלי 2030-2200
שני 7/3 משחק בתלי 1830
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 תלי 1830-2000
חמישי 10/3 משחק בבנימינה 1730
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 משחק בפארק 2030
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 משחק ברימון 2030
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 6/3 פארק 1500-1630
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 8/3 פארק 1650-1810
רביעי 9/3 פארק 1615-1735
חמישי 10/3 תלי 1600-1730
שישי 11/3 משחק בפארק 1430
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1430-1600
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 אביב 1500-1630
רביעי 9/3 משחק בדקל 2030
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1700-1830
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בר"ג 2030
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 6/3 משחק בבנימינה 2000
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 8/3 פארק 1810-1930
רביעי 9/3 פארק 1855-2010
חמישי 10/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 11/3 מטרו אולם 1400-1530
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 6/3 משחק בדקל 1900
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 10/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 מטרו אולם 1830-2000
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 תלי 1700-1830
חמישי 10/3 משחק בפארק 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 מטרו אולם 1700-1830
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 7/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שלישי 8/3 מטרו בחוץ 1800-1930
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1700
   
ילדים ב (אופק)  
ראשון 6/3 פארק 1800-1930
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1720-1840
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1900
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 אביב 1630-1800
רביעי 9/3 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1530
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1530-1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1900
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 6/3 תלי 1730-1900
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 תלי 1905-2030
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1700-1830
חמישי 10/3 משחק בתלי 1800
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1830-2000
שלישי 8/3 תלי 1745-1905
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 11/3 פארק 1615-1745
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 6/3 תלי 1900-2030
שני 7/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שלישי 8/3 משחק בדקל 1900
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (אייל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 8/3 משחק בתלי 1630
רביעי 9/3 דקל 1830-2000
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1600-1720
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אוסטרובסקי 1800-1930
שישי 11/3 רימון 1530-1700
שבת 12/3 משחק בכפס 1830
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 6/3 דקל 1700-1830
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 8/3 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 9/3 דקל 1700-1830
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 משחק בדקל 1700
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 תלי 1345-1515
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 יונתן 1530-1700
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1840-2000
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1630-1800
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בהודש 1130
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 6/3 רימון 2030
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 משחק ברימון 2030
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 רימון 1400
שבת 12/3 xxxxxxxx
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/03/21 ועד יום שבת 06/03/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 6/3 תלי 1530
שני 7/3 תלי 1600
שלישי 8/3 משחק בר"ג 1730
רביעי 9/3 תלי 1530
חמישי 10/3 אביב 1200
שישי 11/3 משחק בנהריה 1330
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער על (דורון)  
ראשון 6/3 פארק 1630-1800
שני 7/3 משחק בפארק 1800
שלישי 8/3 פארק 1530-1650
רביעי 9/3 פארק 1735-1855
חמישי 10/3 פארק 1500-1630
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 6/3 תלי 2030-2200
שני 7/3 משחק בתלי 1830
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 תלי 1830-2000
חמישי 10/3 משחק בבנימינה 1730
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 משחק בפארק 2030
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 משחק ברימון 2030
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 6/3 פארק 1500-1630
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 8/3 פארק 1650-1810
רביעי 9/3 פארק 1615-1735
חמישי 10/3 תלי 1600-1730
שישי 11/3 משחק בפארק 1430
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1430-1600
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 אביב 1500-1630
רביעי 9/3 משחק בדקל 2030
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1700-1830
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בר"ג 2030
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 6/3 משחק בבנימינה 2000
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 8/3 פארק 1810-1930
רביעי 9/3 פארק 1855-2010
חמישי 10/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 11/3 מטרו אולם 1400-1530
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 6/3 משחק בדקל 1900
שני 7/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 10/3 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 מטרו אולם 1830-2000
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שלישי 8/3 xxxxxxxx
רביעי 9/3 תלי 1700-1830
חמישי 10/3 משחק בפארק 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 מטרו אולם 1700-1830
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 7/3 מטרו בחוץ 1800-1930
שלישי 8/3 מטרו בחוץ 1800-1930
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1700
   
ילדים ב (אופק)  
ראשון 6/3 פארק 1800-1930
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1720-1840
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1900
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 אביב 1630-1800
רביעי 9/3 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1530
חמישי 10/3 מטרו בחוץ 1530-1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בתלי 1900
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 6/3 תלי 1730-1900
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 תלי 1905-2030
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1700-1830
חמישי 10/3 משחק בתלי 1800
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1830-2000
שלישי 8/3 תלי 1745-1905
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 11/3 פארק 1615-1745
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 6/3 תלי 1900-2030
שני 7/3 מטרו בחוץ 1600-1730
שלישי 8/3 משחק בדקל 1900
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל א (אייל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 8/3 משחק בתלי 1630
רביעי 9/3 דקל 1830-2000
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1600-1720
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 אוסטרובסקי 1800-1930
שישי 11/3 רימון 1530-1700
שבת 12/3 משחק בכפס 1830
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 6/3 דקל 1700-1830
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 8/3 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 9/3 דקל 1700-1830
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 6/3 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 7/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 8/3 משחק בדקל 1700
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 תלי 1345-1515
שבת 12/3 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 6/3 xxxxxxxx
שני 7/3 יונתן 1530-1700
שלישי 8/3 אוסטרובסקי 1840-2000
רביעי 9/3 מטרו בחוץ 1630-1800
חמישי 10/3 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 11/3 xxxxxxxx
שבת 12/3 משחק בהודש 1130
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 6/3 רימון 2030
שני 7/3 xxxxxxxx
שלישי 8/3 משחק ברימון 2030
רביעי 9/3 xxxxxxxx
חמישי 10/3 xxxxxxxx
שישי 11/3 רימון 1400
שבת 12/3 xxxxxxxx
הוספת תגובה

מבזקים