להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-01/01/21 ועד יום שבת 26/12/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 26/12 ליגה מטרו מול חיפה 1900
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 מטרו אולם 1700
רביעי 29/12 מטרו אולם 1600
חמישי 30/12 מטרו אולם 1500
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 מטרו אולם 1830
   
נוער על (דורון)  
ראשון 26/12 ליגה בחדרה 1800
שני 27/12 מטרו אולם 1530-1700
שלישי 28/12 מטרו אולם פיזי מנטלי 1730
רביעי 29/12 מטרו אולם 1430-1600
חמישי 30/12 מטרו אולם 1630-1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 26/12 פארק 1800-1930
שני 27/12 ליגה בפארק אבן יהודה 1830
שלישי 28/12 תלי 1900-2030
רביעי 29/12 מטרו אולם 2000-2130
חמישי 30/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 26/12 דקל 1830-2000
שני 27/12 מטרו אולם 1830-2000
שלישי 28/12 xxxxxxxx
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 26/12 פארק 1500-1630
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 28/12 פארק 1530-1650
רביעי 29/12 ליגה בפארק מול הרצליה 1830
חמישי 30/12 פארק 1500-1630
שישי 31/12 פארק 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 26/12 מטרו אולם 1445-1600
שני 27/12 תלי 1715-1845
שלישי 28/12 אביב 1500-1630
רביעי 29/12 ליגה בדקל מול רמהש 1900
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 26/12 ליגה בזכרון 2030
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 28/12 פארק 1810-1930
רביעי 29/12 מטרו אולם 1900-2000
חמישי 30/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 תלי 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 תלי 1845-2015
שלישי 28/12 xxxxxxxx
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1930-2100
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1600
שישי 31/12 מטרו אולם 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 28/12 ליגה בכפ"ס 1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 30/12 מטרו אולם 1800-1930
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו בחוץ 1700-1830
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 30/12 ליגה בתלי מול אליצור 1730
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו אולם 1700-1830
שלישי 28/12 מטרו אולם 1830-2000
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 30/12 ליגה בתלי מול אליצור 1930
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 26/12 מטרו אולם 1600-1715
שני 27/12 תלי 1545-1715
שלישי 28/12 ליגה בתלי 1630-
רביעי 29/12 דקל 1700-1830
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 26/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 29/12 פארק 1615-1745
חמישי 30/12 ליגה בפארק מול נתניה 1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 פארק 1615-1745
שלישי 28/12 פארק  1650-1810
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 פארק 1600-1800
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 26/12 פארק 1630-1800
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 תלי 1745-1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1830-2000
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1830-2000
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 31/12 רימון 1530-1700
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 26/12 דקל 1700-1830
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 28/12 ליגה בדקל מול רמהש 1700
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 26/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 פארק 1630-1730
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 יונתן 1530-1700
שלישי 28/12 ליגה באליצור 1700
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 26/12 תלי 2030
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 ליגה במטרו 2030
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 רימון 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-01/01/21 ועד יום שבת 26/12/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 26/12 ליגה מטרו מול חיפה 1900
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 מטרו אולם 1700
רביעי 29/12 מטרו אולם 1600
חמישי 30/12 מטרו אולם 1500
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 מטרו אולם 1830
   
נוער על (דורון)  
ראשון 26/12 ליגה בחדרה 1800
שני 27/12 מטרו אולם 1530-1700
שלישי 28/12 מטרו אולם פיזי מנטלי 1730
רביעי 29/12 מטרו אולם 1430-1600
חמישי 30/12 מטרו אולם 1630-1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 26/12 פארק 1800-1930
שני 27/12 ליגה בפארק אבן יהודה 1830
שלישי 28/12 תלי 1900-2030
רביעי 29/12 מטרו אולם 2000-2130
חמישי 30/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 26/12 דקל 1830-2000
שני 27/12 מטרו אולם 1830-2000
שלישי 28/12 xxxxxxxx
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 26/12 פארק 1500-1630
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 28/12 פארק 1530-1650
רביעי 29/12 ליגה בפארק מול הרצליה 1830
חמישי 30/12 פארק 1500-1630
שישי 31/12 פארק 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 26/12 מטרו אולם 1445-1600
שני 27/12 תלי 1715-1845
שלישי 28/12 אביב 1500-1630
רביעי 29/12 ליגה בדקל מול רמהש 1900
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 26/12 ליגה בזכרון 2030
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 28/12 פארק 1810-1930
רביעי 29/12 מטרו אולם 1900-2000
חמישי 30/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 תלי 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 תלי 1845-2015
שלישי 28/12 xxxxxxxx
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1930-2100
חמישי 30/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1600
שישי 31/12 מטרו אולם 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 28/12 ליגה בכפ"ס 1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 30/12 מטרו אולם 1800-1930
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו בחוץ 1700-1830
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 30/12 ליגה בתלי מול אליצור 1730
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו אולם 1700-1830
שלישי 28/12 מטרו אולם 1830-2000
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 30/12 ליגה בתלי מול אליצור 1930
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 26/12 מטרו אולם 1600-1715
שני 27/12 תלי 1545-1715
שלישי 28/12 ליגה בתלי 1630-
רביעי 29/12 דקל 1700-1830
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 26/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 29/12 פארק 1615-1745
חמישי 30/12 ליגה בפארק מול נתניה 1800
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 פארק 1615-1745
שלישי 28/12 פארק  1650-1810
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 31/12 פארק 1600-1800
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 26/12 פארק 1630-1800
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 תלי 1745-1900
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1830-2000
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1830-2000
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 31/12 רימון 1530-1700
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 26/12 דקל 1700-1830
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 28/12 ליגה בדקל מול רמהש 1700
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 26/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 27/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 28/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 פארק 1630-1730
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 26/12 xxxxxxxx
שני 27/12 יונתן 1530-1700
שלישי 28/12 ליגה באליצור 1700
רביעי 29/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 30/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 31/12 xxxxxxxx
שבת 1/1 xxxxxxxx
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 26/12 תלי 2030
שני 27/12 xxxxxxxx
שלישי 28/12 ליגה במטרו 2030
רביעי 29/12 xxxxxxxx
חמישי 30/12 xxxxxxxx
שישי 31/12 רימון 1400-1530
שבת 1/1 xxxxxxxx
הוספת תגובה

מבזקים