להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-25/12/21 ועד יום שבת 19/12/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 19/12 פארק 1500-1630
שני 20/12 תלי 1900
שלישי 21/12 ליגה באשקלון 1900
רביעי 22/12 מטרו אולם 1600
חמישי 23/12 מטרו אולם 1700
שישי 24/12 מטרו אולם 1200
שבת 25/12 מטרו אולם 1830
   
נוער על (דורון)  
ראשון 19/12 תלי 1830-2000
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700 
שלישי 21/12 פארק 1530-1650
רביעי 22/12 מטרו אולם פיזי מנטלי 1800-1930
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 מטרו אולם 1400
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 19/12 דקל 2015-2130
שני 20/12 פארק 1845-2010
שלישי 21/12 ליגה באליצור 2030
רביעי 22/12 פארק 1850-2010
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1830-2000
רביעי 22/12 דקל 1830-2000
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בפרדסיה 2000
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 19/12 פארק 1630-1730
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600 
שלישי 21/12 פארק 1650-1810
רביעי 22/12 ליגה בכפ'ס 1900
חמישי 23/12 פארק 1500-1630
שישי 24/12 פארק 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 תלי 1730-1900
שלישי 21/12 אביב 1500-1630
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1530-1700
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 19/12 ליגה בפארק - נתניה 1800
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 21/12 פארק 1810-1930
רביעי 22/12 פארק 1730-1850
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 24/12 תלי 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 19/12 ליגה בדקל - תל מונד 1900
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1700-1815
שני 20/12 ליגה בראש העין 1900
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 מטרו אולם 1930-2100
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בתלי מול רמהש 1700
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 22/12 דקל 1700-1830
חמישי 23/12 ליגה הרצליה 1900
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 19/12 ליגה בדקל - הודש 1700
שני 20/12 פארק 1600-1720
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 מטרו בחוץ 1500-1630
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בהודש 1900
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 20/12 תלי 1600-1730
שלישי 21/12 אביב 1630-1800
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 תלי 1545-1715
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 23/12 פארק 1630-1800
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 פארק 1720-1845
שלישי 21/12 תלי 1815-1930 
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 24/12 ליגה בפארק מול הודש 1600
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 ליגה בדקל - כפ'ס 1730
רביעי 22/12 פארק 1615-1730
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בהודש 1000
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 21/12 ליגה בדקל - לב השרון 1900
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 תלי 1715-1845
שישי 24/12 רימון 1530-1700
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 21/12 תלי 1700-1815
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 פארק 1800-1930
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 יונתן 1530-1700
שלישי 21/12 תלי 1545-1700
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 19/12 רימון 2030
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 ליגה בפרדיס 2100
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 רימון 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-25/12/21 ועד יום שבת 19/12/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 19/12 פארק 1500-1630
שני 20/12 תלי 1900
שלישי 21/12 ליגה באשקלון 1900
רביעי 22/12 מטרו אולם 1600
חמישי 23/12 מטרו אולם 1700
שישי 24/12 מטרו אולם 1200
שבת 25/12 מטרו אולם 1830
   
נוער על (דורון)  
ראשון 19/12 תלי 1830-2000
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700 
שלישי 21/12 פארק 1530-1650
רביעי 22/12 מטרו אולם פיזי מנטלי 1800-1930
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 מטרו אולם 1400
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 19/12 דקל 2015-2130
שני 20/12 פארק 1845-2010
שלישי 21/12 ליגה באליצור 2030
רביעי 22/12 פארק 1850-2010
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1830-2000
רביעי 22/12 דקל 1830-2000
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בפרדסיה 2000
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 19/12 פארק 1630-1730
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600 
שלישי 21/12 פארק 1650-1810
רביעי 22/12 ליגה בכפ'ס 1900
חמישי 23/12 פארק 1500-1630
שישי 24/12 פארק 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 תלי 1730-1900
שלישי 21/12 אביב 1500-1630
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1530-1700
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 19/12 ליגה בפארק - נתניה 1800
שני 20/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 21/12 פארק 1810-1930
רביעי 22/12 פארק 1730-1850
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 24/12 תלי 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 19/12 ליגה בדקל - תל מונד 1900
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1800-1930
חמישי 23/12 אתלטיקה דוריאן מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1700-1815
שני 20/12 ליגה בראש העין 1900
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 מטרו אולם 1930-2100
חמישי 23/12 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בתלי מול רמהש 1700
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 22/12 דקל 1700-1830
חמישי 23/12 ליגה הרצליה 1900
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 19/12 ליגה בדקל - הודש 1700
שני 20/12 פארק 1600-1720
שלישי 21/12 xxxxxxxx
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 מטרו בחוץ 1500-1630
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בהודש 1900
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 20/12 תלי 1600-1730
שלישי 21/12 אביב 1630-1800
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 תלי 1545-1715
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 23/12 פארק 1630-1800
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 פארק 1720-1845
שלישי 21/12 תלי 1815-1930 
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 24/12 ליגה בפארק מול הודש 1600
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 ליגה בדקל - כפ'ס 1730
רביעי 22/12 פארק 1615-1730
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 ליגה בהודש 1000
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 21/12 ליגה בדקל - לב השרון 1900
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 תלי 1715-1845
שישי 24/12 רימון 1530-1700
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (דוריאן)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 21/12 תלי 1700-1815
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 19/12 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 20/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 21/12 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 פארק 1800-1930
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
קטסל ב (אייל)  
ראשון 19/12 xxxxxxxx
שני 20/12 יונתן 1530-1700
שלישי 21/12 תלי 1545-1700
רביעי 22/12 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 23/12 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1500
שישי 24/12 xxxxxxxx
שבת 25/12 xxxxxxxx
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 19/12 רימון 2030
שני 20/12 xxxxxxxx
שלישי 21/12 ליגה בפרדיס 2100
רביעי 22/12 xxxxxxxx
חמישי 23/12 xxxxxxxx
שישי 24/12 רימון 1400-1530
שבת 25/12 xxxxxxxx
הוספת תגובה

מבזקים