להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/11/21 ועד יום שבת 14/11/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1445-1630
שני 15/11 מטרו אולם 2000-2200
שלישי 16/11 מטרו אולם 1900-2100
רביעי 17/11 מטרו אולם 1900-2100
חמישי 18/11 ליגה באשדוד 1900
שישי 19/11 0
שבת 20/11 תלי 1930-2130
   
נוער על (דורון)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1630-1800
שני 15/11 ליגה מול נהריה בפארק 1800
שלישי 16/11 לב הפארק 1530-1700
רביעי 17/11 לב הפארק 1615-1745
חמישי 18/11 משחק תיכונים בר"ג
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1630-1800
שני 15/11 ליגה במכבי חיפה 2030
שלישי 16/11 תלי 1900-2030
רביעי 17/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1800-1930
שני 15/11 ליגה בהוד השרון 1930
שלישי 16/11 0
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1500-1630
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1500
שלישי 16/11 לב הפארק 1700-1830
רביעי 17/11 ליגה בהפועל ת"א 2030
חמישי 18/11 לב הפארק 1530-1700
שישי 19/11 לב הפארק 1400-1530
שבת 20/11 0
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 תלי 1630-1800
שלישי 16/11 אביב 1500-1630
רביעי 17/11 ליגה הפועל ת"א בדקל 1900
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1800-1930
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1900-2030
רביעי 17/11 לב הפארק 1745-1915
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 19/11 0
שבת 20/11 רימון 2000-2130
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 14/11 ליגה מול אליצור בדקל 1900
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 16/11 מטרו אולם 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1530-1700
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 תלי 1400-1530
שבת 20/11 0
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 14/11 דקל 1700-1830
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 16/11 מטרו אולם 1730-1900
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1700-1830
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 ליגה הפועל ת"א בתלי 1700
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שלישי 16/11 דקל 1830-2000
רביעי 17/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 18/11 משחק בבני הרצליה 1830
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 15/11 0
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 מטרו בחוץ 1500-1630
שישי 19/11 0
שבת 20/11 משחק ברמהש 1800
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 15/11 תלי 1800-1930
שלישי 16/11 אביב 1630-1800
רביעי 17/11 דקל 1700-1830
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 15/11 0
שלישי 16/11 תלי 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 ליגה בלב השרון 1700
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 לב הפארק 1615-1745
שלישי 16/11 ליגה באליצור רעננה 1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 19/11 לב הפארק 1600-1800
שבת 20/11 0
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 15/11 0
שלישי 16/11 דקל 1700-1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 19/11 ליגה ברמת השרון 1600
שבת 20/11 0
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 16/11 ליגה בכוכב יאיר 1800
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 16/11 0
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 18/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 19/11 רימון 1530-1700
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (איתי/אסף/דוריאן)
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 לב הפארק 1700-1830
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 14/11 רימון 2030
שני 15/11 0
שלישי 16/11 ליגה בחוץ 2030
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 רימון 1400-1530
שבת 20/11 0
   
מכבי יובל (טל)  
ראשון 14/11 תלי 2030
שני 15/11 0
שלישי 16/11 ליגה ברימון 2030
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
 
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/11/21 ועד יום שבת 14/11/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1445-1630
שני 15/11 מטרו אולם 2000-2200
שלישי 16/11 מטרו אולם 1900-2100
רביעי 17/11 מטרו אולם 1900-2100
חמישי 18/11 ליגה באשדוד 1900
שישי 19/11 0
שבת 20/11 תלי 1930-2130
   
נוער על (דורון)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1630-1800
שני 15/11 ליגה מול נהריה בפארק 1800
שלישי 16/11 לב הפארק 1530-1700
רביעי 17/11 לב הפארק 1615-1745
חמישי 18/11 משחק תיכונים בר"ג
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1630-1800
שני 15/11 ליגה במכבי חיפה 2030
שלישי 16/11 תלי 1900-2030
רביעי 17/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 14/11 מטרו אולם 1800-1930
שני 15/11 ליגה בהוד השרון 1930
שלישי 16/11 0
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1500-1630
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1500
שלישי 16/11 לב הפארק 1700-1830
רביעי 17/11 ליגה בהפועל ת"א 2030
חמישי 18/11 לב הפארק 1530-1700
שישי 19/11 לב הפארק 1400-1530
שבת 20/11 0
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 תלי 1630-1800
שלישי 16/11 אביב 1500-1630
רביעי 17/11 ליגה הפועל ת"א בדקל 1900
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 14/11 לב הפארק 1800-1930
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1900-2030
רביעי 17/11 לב הפארק 1745-1915
חמישי 18/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 19/11 0
שבת 20/11 רימון 2000-2130
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 14/11 ליגה מול אליצור בדקל 1900
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 16/11 מטרו אולם 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1530-1700
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 תלי 1400-1530
שבת 20/11 0
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 14/11 דקל 1700-1830
שני 15/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 16/11 מטרו אולם 1730-1900
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1700-1830
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 ליגה הפועל ת"א בתלי 1700
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שלישי 16/11 דקל 1830-2000
רביעי 17/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 18/11 משחק בבני הרצליה 1830
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 15/11 0
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1700-1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 מטרו בחוץ 1500-1630
שישי 19/11 0
שבת 20/11 משחק ברמהש 1800
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 15/11 תלי 1800-1930
שלישי 16/11 אביב 1630-1800
רביעי 17/11 דקל 1700-1830
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 15/11 0
שלישי 16/11 תלי 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 ליגה בלב השרון 1700
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 לב הפארק 1615-1745
שלישי 16/11 ליגה באליצור רעננה 1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 19/11 לב הפארק 1600-1800
שבת 20/11 0
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1800-1930
שני 15/11 0
שלישי 16/11 דקל 1700-1830
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 19/11 ליגה ברמת השרון 1600
שבת 20/11 0
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שלישי 16/11 ליגה בכוכב יאיר 1800
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 18/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 14/11 0
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 16/11 0
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 18/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 19/11 רימון 1530-1700
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (איתי/אסף/דוריאן)
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 17/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 14/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 15/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 16/11 מטרו בחוץ 1730-1900
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 לב הפארק 1700-1830
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 14/11 רימון 2030
שני 15/11 0
שלישי 16/11 ליגה בחוץ 2030
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 רימון 1400-1530
שבת 20/11 0
   
מכבי יובל (טל)  
ראשון 14/11 תלי 2030
שני 15/11 0
שלישי 16/11 ליגה ברימון 2030
רביעי 17/11 0
חמישי 18/11 0
שישי 19/11 0
שבת 20/11 0
הוספת תגובה

מבזקים