להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/11/21 ועד יום שבת 07/11/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!

 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1445-1630
שני 8/11 מטרו אולם 1600-1730
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 מטרו אולם 1600-1730
חמישי 11/11 מטרו אולם 1600-1730
שישי 12/11 משחק ליגה בר"ג 1300
שבת 13/11 מטרו אולם 1930-2130
   
נוער על (דורון)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1630-1800
שני 8/11 ליגה בגלבוע 2030
שלישי 9/11 מטרו אולם 1430-1600
רביעי 10/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 11/11 משחק ליגת תיכונים
שישי 12/11 0
שבת 13/11 מטרו אולם 1800-1930
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1800-1930
שני 8/11 ליגה מול בקה בפארק 1830
שלישי 9/11 תלי 1900-2030
רביעי 10/11 מטרו אולם 1900-2030
חמישי 11/11 ליגה בהפועל חיפה 1830
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1800-1930
שני 8/11 ליגה מול קדימה בתלי 1900
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 דקל 1830-2000
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1500-1630
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1500
שלישי 9/11 לב הפארק 1530-1700
רביעי 10/11 ליגה עמק חפר בפארק 1830
חמישי 11/11 לב הפארק 1530-1700
שישי 12/11 לב הפארק 1400-1530
שבת 13/11 0
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 ליגה בקרית אונו 1900
שלישי 9/11 אביב 1500-1630
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 7/11 ליגה בלב השרון 1900
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 9/11 מטרו אולם 1900-2030
רביעי 10/11 לב הפארק 1615-1745
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 12/11 0
שבת 13/11 רימון 1830-2000
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 7/11 ליגה בהוד השרון  1930
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 9/11 מטרו אולם 1730-1900
רביעי 10/11 ליגה בלב השרון 1900
חמישי 11/11 תלי 1830-2000
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 9/11 מטרו אולם 1600-1730
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 גביע פרדס חנה בתלי 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 תלי 1700-1830
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1800-1930
רביעי 10/11 דקל 1700-1830
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 7/11 דקל 1700-1830
שני 8/11 0
שלישי 9/11 תלי 1730-1900
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו אולם 1730-1900
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 8/11 0
שלישי 9/11 ליגה בהוד"ש 1700
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 0
שלישי 9/11 תלי 1600-1730
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 11/11 לב הפארק 1700-1830
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 לב הפארק 1615-1745
שלישי 9/11 לב הפארק 1700-1830
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 12/11 לב הפארק 1600-1800
שבת 13/11 0
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1630-1800
שני 8/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שלישי 9/11 ליגה מול אליצור בדקל 1700
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 מטרו אולם 1730-1900
שלישי 9/11 ליגה מול כפ"ס בדקל 1900
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 12/11 רימון 1530-1700
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (איתי/אסף/דוריאן)
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 7/11 גביע ביפו 2100
שני 8/11 0
שלישי 9/11 רימון 2030???
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 רימון 1400-1530
שבת 13/11 0
   
מכבי יובל (טל)  
ראשון 7/11 תלי 2030-2200
שני 8/11 0
שלישי 9/11 רימון 2030
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/11/21 ועד יום שבת 07/11/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!

 
בוגרים (יוסי בונן)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1445-1630
שני 8/11 מטרו אולם 1600-1730
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 מטרו אולם 1600-1730
חמישי 11/11 מטרו אולם 1600-1730
שישי 12/11 משחק ליגה בר"ג 1300
שבת 13/11 מטרו אולם 1930-2130
   
נוער על (דורון)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1630-1800
שני 8/11 ליגה בגלבוע 2030
שלישי 9/11 מטרו אולם 1430-1600
רביעי 10/11 מטרו אולם 1730-1900
חמישי 11/11 משחק ליגת תיכונים
שישי 12/11 0
שבת 13/11 מטרו אולם 1800-1930
   
נוער ארצית (רותם)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1800-1930
שני 8/11 ליגה מול בקה בפארק 1830
שלישי 9/11 תלי 1900-2030
רביעי 10/11 מטרו אולם 1900-2030
חמישי 11/11 ליגה בהפועל חיפה 1830
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נוער מחוזית (טל)  
ראשון 7/11 מטרו אולם 1800-1930
שני 8/11 ליגה מול קדימה בתלי 1900
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 דקל 1830-2000
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נערים א לאומית (רון)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1500-1630
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1500
שלישי 9/11 לב הפארק 1530-1700
רביעי 10/11 ליגה עמק חפר בפארק 1830
חמישי 11/11 לב הפארק 1530-1700
שישי 12/11 לב הפארק 1400-1530
שבת 13/11 0
   
נערים א ארצית (גיא)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 ליגה בקרית אונו 1900
שלישי 9/11 אביב 1500-1630
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
נערים ב לאומית (איתי)  
ראשון 7/11 ליגה בלב השרון 1900
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שלישי 9/11 מטרו אולם 1900-2030
רביעי 10/11 לב הפארק 1615-1745
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1800
שישי 12/11 0
שבת 13/11 רימון 1830-2000
   
נערים ב מחוזית (ירין)  
ראשון 7/11 ליגה בהוד השרון  1930
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שלישי 9/11 מטרו אולם 1730-1900
רביעי 10/11 ליגה בלב השרון 1900
חמישי 11/11 תלי 1830-2000
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים א לאומית (ירין)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1700-1830
שני 8/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1600
שלישי 9/11 מטרו אולם 1600-1730
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 גביע פרדס חנה בתלי 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים א מחוזית (טל)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 תלי 1700-1830
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1800-1930
רביעי 10/11 דקל 1700-1830
חמישי 11/11 אתלטיקה רון מטרו בחוץ 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (רביב)  
ראשון 7/11 דקל 1700-1830
שני 8/11 0
שלישי 9/11 תלי 1730-1900
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו אולם 1730-1900
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (גיא)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שני 8/11 0
שלישי 9/11 ליגה בהוד"ש 1700
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1530-1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
ילדים ב (ארז)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 0
שלישי 9/11 תלי 1600-1730
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 11/11 לב הפארק 1700-1830
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל א (עידו)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 לב הפארק 1615-1745
שלישי 9/11 לב הפארק 1700-1830
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שישי 12/11 לב הפארק 1600-1800
שבת 13/11 0
   
קטסל א (רותם)  
ראשון 7/11 לב הפארק 1630-1800
שני 8/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שלישי 9/11 ליגה מול אליצור בדקל 1700
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל א (אופק)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 מטרו אולם 1730-1900
שלישי 9/11 ליגה מול כפ"ס בדקל 1900
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1900-2030
חמישי 11/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (אופק)  
ראשון 7/11 0
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1800
שלישי 9/11 0
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1730-1900
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1730-1900
שישי 12/11 רימון 1530-1700
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (איתי/אסף/דוריאן)
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1700
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 10/11 מטרו בחוץ 1600-1730
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
קטסל ב (אסף)  
ראשון 7/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שני 8/11 אתלטיקה יובל מטרו בחוץ 1600
שלישי 9/11 מטרו בחוץ 1600-1730
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 מטרו בחוץ 1600-1730
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
   
מכבי יאיר (כספי)  
ראשון 7/11 גביע ביפו 2100
שני 8/11 0
שלישי 9/11 רימון 2030???
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 רימון 1400-1530
שבת 13/11 0
   
מכבי יובל (טל)  
ראשון 7/11 תלי 2030-2200
שני 8/11 0
שלישי 9/11 רימון 2030
רביעי 10/11 0
חמישי 11/11 0
שישי 12/11 0
שבת 13/11 0
הוספת תגובה

מבזקים