להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/10/21 ועד יום שבת 17/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45מטרווסט.
שני , 19:30מטרווסט.
שלישי, 19:30 משחק ליגה מטרווסט.
רביעי, יום חופש.
חמישי, 15:30מטרווסט.
שישי, 12:30 תלי.
שבת, 19:30 מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 משחק ליגה, רימון
שישי, 14:00 רימון

נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 מטרווסט.
שני  18:00 משחק ליגה מטרווסט.
שלישי, 15:00 אביב.
רביעי 16:00אביב??
חמישי 13:00 ליגת תיכונים אביב.
שישי פיזי.מנטאלי 14:00

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
שני  18:30 לב הפארק.
שלישי 19:00  תל"י
רביעי  20:15 מטרו
חמישי  17:30 אתלטיקה רון, מטרו בחוץ

נוער מחוזית –  (טל)

שני  17:30 מטרו.
רביעי 17:45 לב הפארק

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שני 15:00 אתלטיקה במטרווסט בחוץ רון ציבלין
שלישי  16:00 מטרווסט
רביעי  18:30 משחק ליגה מטרו
חמישי  16:00 תל"י
שישי 14:00 תל"י

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני  19:00 תל"י
שלישי, 15:00 מטרווסט
רביעי  19:00  משחק ליגה, דקל
חמישי  19:00  אתלטיקה רון ציבלין, מטרו בחוץ

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:00 משחק ליגה, לב הפארק
שני  16:00  אתלטיקה רון ציבלין, מטרו
רביעי  18:15  לב הפארק
חמישי  18:00   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י
שבת 20:00 רימון

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 18:30 דקל
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
רביעי  17:30 משחק בלב השרון
חמישי  17:30 מטרו בחוץ
שבת 18:30 רימון

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  17:00 דקל
שני, 18:00 אתלטיקה רון ציבלין מטרווסט בחוץ
חמישי, 19:00 מטרווסט
שבת 17:00 רימון

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 18:00 מטרו בחוץ
שני,  15:30  יונתן
שלישי,  18:00   תל"י
רביעי  18:00 מטרווסט בחוץ
חמישי,  16:00 אתלטיקה רון ציבלין מטרו בחוץ

ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  17:00 מטרווסט בחוץ
שני,  17:00 לב הפארק
חמישי,, 17:30 מטרו בחוץ
שישי 14:30 לב הפארק
שבת 19:00 משחק ליגה, תל"י

ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00  לב הפארק
שני  17:30 תל"י
שלישיי 16:30 מאביב
חמישי 17:30 תל"י

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
שני 18:00  מטרו בחוץ
שלישי, 17:00  דקל
רביעי,  16:00 מטרווסט בחוץ
חמישי  18:30 משחק ליגה, תל מונד

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  17:30  מטרו בחוץ
שלישי  18:00  לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, במטרו בחוץ
שישי,  16:00 לב הפארק

קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 16:00 מטרווסט בחוץ
שני 16:00 תל"י
שלישי  17:00  משחק ליגה, כפר סבא
חמישי 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ

קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני, 17:30 מטרווסט בחוץ
שלישי,  19:00 מטרווסט בחוץ
חמישי 18:00  אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שישי 15:30 רימון

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר)
שני  17:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי   17:30 מטרווסט בחוץ
רביעי 17:30 מטרווסט בחוץ
חמישי  18:00  לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח/אסף יוגב) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון  17:30  מטרו בחוץ
שני 16:00 אתלטיקה יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי 16:00 מטרו בחוץ
רביעי  17:00 דקל
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 16:00 מטרווסט בחוץ
שני, 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי  17:30 מטרווסט בחוץ
חמישי 15:00 לב הפארק




 
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/10/21 ועד יום שבת 17/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45מטרווסט.
שני , 19:30מטרווסט.
שלישי, 19:30 משחק ליגה מטרווסט.
רביעי, יום חופש.
חמישי, 15:30מטרווסט.
שישי, 12:30 תלי.
שבת, 19:30 מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 משחק ליגה, רימון
שישי, 14:00 רימון

נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 מטרווסט.
שני  18:00 משחק ליגה מטרווסט.
שלישי, 15:00 אביב.
רביעי 16:00אביב??
חמישי 13:00 ליגת תיכונים אביב.
שישי פיזי.מנטאלי 14:00

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
שני  18:30 לב הפארק.
שלישי 19:00  תל"י
רביעי  20:15 מטרו
חמישי  17:30 אתלטיקה רון, מטרו בחוץ

נוער מחוזית –  (טל)

שני  17:30 מטרו.
רביעי 17:45 לב הפארק

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שני 15:00 אתלטיקה במטרווסט בחוץ רון ציבלין
שלישי  16:00 מטרווסט
רביעי  18:30 משחק ליגה מטרו
חמישי  16:00 תל"י
שישי 14:00 תל"י

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני  19:00 תל"י
שלישי, 15:00 מטרווסט
רביעי  19:00  משחק ליגה, דקל
חמישי  19:00  אתלטיקה רון ציבלין, מטרו בחוץ

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:00 משחק ליגה, לב הפארק
שני  16:00  אתלטיקה רון ציבלין, מטרו
רביעי  18:15  לב הפארק
חמישי  18:00   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י
שבת 20:00 רימון

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 18:30 דקל
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
רביעי  17:30 משחק בלב השרון
חמישי  17:30 מטרו בחוץ
שבת 18:30 רימון

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  17:00 דקל
שני, 18:00 אתלטיקה רון ציבלין מטרווסט בחוץ
חמישי, 19:00 מטרווסט
שבת 17:00 רימון

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 18:00 מטרו בחוץ
שני,  15:30  יונתן
שלישי,  18:00   תל"י
רביעי  18:00 מטרווסט בחוץ
חמישי,  16:00 אתלטיקה רון ציבלין מטרו בחוץ

ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  17:00 מטרווסט בחוץ
שני,  17:00 לב הפארק
חמישי,, 17:30 מטרו בחוץ
שישי 14:30 לב הפארק
שבת 19:00 משחק ליגה, תל"י

ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00  לב הפארק
שני  17:30 תל"י
שלישיי 16:30 מאביב
חמישי 17:30 תל"י

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
שני 18:00  מטרו בחוץ
שלישי, 17:00  דקל
רביעי,  16:00 מטרווסט בחוץ
חמישי  18:30 משחק ליגה, תל מונד

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  17:30  מטרו בחוץ
שלישי  18:00  לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, במטרו בחוץ
שישי,  16:00 לב הפארק

קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 16:00 מטרווסט בחוץ
שני 16:00 תל"י
שלישי  17:00  משחק ליגה, כפר סבא
חמישי 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ

קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני, 17:30 מטרווסט בחוץ
שלישי,  19:00 מטרווסט בחוץ
חמישי 18:00  אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שישי 15:30 רימון

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר)
שני  17:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי   17:30 מטרווסט בחוץ
רביעי 17:30 מטרווסט בחוץ
חמישי  18:00  לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח/אסף יוגב) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון  17:30  מטרו בחוץ
שני 16:00 אתלטיקה יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי 16:00 מטרו בחוץ
רביעי  17:00 דקל
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 16:00 מטרווסט בחוץ
שני, 18:00 אתלטיקה, יובל דואניס, מטרו בחוץ
שלישי  17:30 מטרווסט בחוץ
חמישי 15:00 לב הפארק




 
הוספת תגובה

מבזקים