30.09.2021 (08:11)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-03/10/21 ועד יום שבת 09/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45מטרווסט.
שני , 19:00מטרווסט.
שלישי, 17:30 מטרווסט 
רביעי,16:00 מטרווסט.
חמישי, 15:30מטרווסט
שישי, 12:00 מטרווסט
שבת, 19:30 מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 תל"י
שלישי, 20:30 משחק גביע מדינה בחוף השרון
שישי, 14:00 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 מטרווסט (פיזי/מנטלי)
שני  16:00 מטרווסט
שלישי, 19:00 משחק גביע המדינה ביהוד נגד ע.ל.ה יהוד
רביעי 18:00 מטורווסט
חמישי 13:00 נבחרת מטרווסט נגד מקיף יהוד בליגת התיכוניים


נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק גביע מדינה נגד הפועל עמק חפר
שלישי 19:00  תל"י
רביעי  17:30 לב הפארק
חמישי  16:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 17:00 דקל
שני  17:30 אולם מטרווסט
שלישי  19:30 דקל


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
שלישי  16:00 מטרווסט
רביעי  16:00  לב הפארק
חמישי  16:00 תל"י – פיזי/מנטלי עם דור ברנר

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי  15:00  יונתן
חמישי  15:00  לב הפארק


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  19:00 משחק גביע המדינה בחוץ נגד הפועל חוף הכרמל
שלישי  17:30  תל"י
רביעי  18:30  דקל
חמישי  18:00   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 19:00 דקל. משחק גביע נגד ע.ל.ה יהוד
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
שלישי  15:30 לב הפארק
חמישי  18:00 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  16:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 19:30 אולם מטרווסט
רביעי  18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שני,  16:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  18:00   דקל
רביעי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  16:00 לב הפארק
רביעי  16:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,, 17:30 אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון 16:30  לב הפארק
שלישי, 16:30  דקל
רביעי,  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי  19:00 אולם מטרווסט


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00  לב הפארק
שני  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 16:30  "אביב"
רביעי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  18:50  תל"י
שלישי  18:10  לב הפארק
רביעי,  16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,  16:00 לב הפארק


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
שלישי  16:50  לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי18:00  אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני  17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי   17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי  17:30  תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  17:30  תל"י
שלישי 16:00 תל"י
רביעי  17:00 דקל
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 15:30 יונתן
רביעי  18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס

 
30.09.2021 (08:11)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-03/10/21 ועד יום שבת 09/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45מטרווסט.
שני , 19:00מטרווסט.
שלישי, 17:30 מטרווסט 
רביעי,16:00 מטרווסט.
חמישי, 15:30מטרווסט
שישי, 12:00 מטרווסט
שבת, 19:30 מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 תל"י
שלישי, 20:30 משחק גביע מדינה בחוף השרון
שישי, 14:00 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 מטרווסט (פיזי/מנטלי)
שני  16:00 מטרווסט
שלישי, 19:00 משחק גביע המדינה ביהוד נגד ע.ל.ה יהוד
רביעי 18:00 מטורווסט
חמישי 13:00 נבחרת מטרווסט נגד מקיף יהוד בליגת התיכוניים


נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק גביע מדינה נגד הפועל עמק חפר
שלישי 19:00  תל"י
רביעי  17:30 לב הפארק
חמישי  16:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 17:00 דקל
שני  17:30 אולם מטרווסט
שלישי  19:30 דקל


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
שלישי  16:00 מטרווסט
רביעי  16:00  לב הפארק
חמישי  16:00 תל"י – פיזי/מנטלי עם דור ברנר

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי  15:00  יונתן
חמישי  15:00  לב הפארק


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  19:00 משחק גביע המדינה בחוץ נגד הפועל חוף הכרמל
שלישי  17:30  תל"י
רביעי  18:30  דקל
חמישי  18:00   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 19:00 דקל. משחק גביע נגד ע.ל.ה יהוד
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט נעם רון ציבלין
שלישי  15:30 לב הפארק
חמישי  18:00 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  16:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 19:30 אולם מטרווסט
רביעי  18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שני,  16:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  18:00   דקל
רביעי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  16:00 לב הפארק
רביעי  16:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,, 17:30 אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון 16:30  לב הפארק
שלישי, 16:30  דקל
רביעי,  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי  19:00 אולם מטרווסט


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00  לב הפארק
שני  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 16:30  "אביב"
רביעי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  18:50  תל"י
שלישי  18:10  לב הפארק
רביעי,  16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,  16:00 לב הפארק


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
שלישי  16:50  לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי18:00  אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני  17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי   17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי  17:30  תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  17:30  תל"י
שלישי 16:00 תל"י
רביעי  17:00 דקל
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 15:30 יונתן
רביעי  18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס

 
הוספת תגובה

מבזקים