23.09.2021 (06:52)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-26/9/21 ועד יום שבת 2/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 15:30 מטרווסט.
שני , 11:30 מטרווסט.  משחק הכנה נגד הפועל מודיעין
רביעי,15:00 מטרווסט.
חמישי, 17:00 מטרווסט
שישי, 12:00 משחק חוץ נגד עירוני ר"ג
שבת  19:45  מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:00 רימון
שישי, 12:30  תל"י



נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שני  10:30 תל"י
רביעי, 13:40 מטרווסט
חמישי,17:30 תל"י
שישי ,, 14:00 תל"י

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 דקל
רביעי, 13:00  תל"י
חמישי 20:30  רימון
שישי 15:10 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00  לב הפארק
רביעי, 18:00  דקל
חמישי  18:00 לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 מטרווסט +אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין (10:00)

שלישי  18:30 רימון
רביעי 16:30  מטרווסט
חמישי  15:30  מטרווסט 
שישי , 14:00 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  12:30  תל"י
רביעי  10:30  מטרווסט
חמישי  15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 16:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שני ,, משחק הכנה בגבעת שמואל
רביעי  17:30  לב הפארק
חמישי  17:30   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 13:30  אולם מטרווסט
רביעי,  12:15 אולם מטרווסט
חמישי  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  12:00 אולם מטרווסט
רביעי  16:45  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:30  לב הפארק
רביעי,  16:30  דקל
חמישי  16:30  לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  15:00 לב הפארק
שני,  09:00  אולם מטרווסט
רביעי  16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  טורניר בטבעון
שני 10:00 דקל
רביעי,  18:50 לב הפארק
שישי/שבת מחנה אימונים בזכרון יעקב


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  11:00 תל"י
רביעי  09:00 מטרווסט
שבת  18:00 תל"י


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  09:00  תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
שישי,  13:45 לב הפארק


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 17:00 דקל
שני 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  11:30 תל"י


קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שלישי,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שלישי   17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי  17:20 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  16:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 14:00 תל"י
שני, 09:00  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  15:00  יונתן

 
23.09.2021 (06:52)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-26/9/21 ועד יום שבת 2/10/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 15:30 מטרווסט.
שני , 11:30 מטרווסט.  משחק הכנה נגד הפועל מודיעין
רביעי,15:00 מטרווסט.
חמישי, 17:00 מטרווסט
שישי, 12:00 משחק חוץ נגד עירוני ר"ג
שבת  19:45  מטרווסט

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:00 רימון
שישי, 12:30  תל"י



נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שני  10:30 תל"י
רביעי, 13:40 מטרווסט
חמישי,17:30 תל"י
שישי ,, 14:00 תל"י

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 דקל
רביעי, 13:00  תל"י
חמישי 20:30  רימון
שישי 15:10 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00  לב הפארק
רביעי, 18:00  דקל
חמישי  18:00 לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 מטרווסט +אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין (10:00)

שלישי  18:30 רימון
רביעי 16:30  מטרווסט
חמישי  15:30  מטרווסט 
שישי , 14:00 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  12:30  תל"י
רביעי  10:30  מטרווסט
חמישי  15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 16:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שני ,, משחק הכנה בגבעת שמואל
רביעי  17:30  לב הפארק
חמישי  17:30   אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 13:30  אולם מטרווסט
רביעי,  12:15 אולם מטרווסט
חמישי  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  12:00 אולם מטרווסט
רביעי  16:45  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:30  לב הפארק
רביעי,  16:30  דקל
חמישי  16:30  לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון  15:00 לב הפארק
שני,  09:00  אולם מטרווסט
רביעי  16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  טורניר בטבעון
שני 10:00 דקל
רביעי,  18:50 לב הפארק
שישי/שבת מחנה אימונים בזכרון יעקב


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  11:00 תל"י
רביעי  09:00 מטרווסט
שבת  18:00 תל"י


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  09:00  תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
שישי,  13:45 לב הפארק


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 17:00 דקל
שני 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  11:30 תל"י


קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שלישי,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שלישי   17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי  17:20 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  16:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 14:00 תל"י
שני, 09:00  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  15:00  יונתן

 
הוספת תגובה

מבזקים