15.09.2021 (11:05)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-19/9/21 ועד יום שבת 25/9/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 17:15 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל צפת
שני , 11:30 מטורווסט
שלישי,  20:00 מטרווסט
רביעי, 20:00 מטרווסט.
חמישי, 19:00 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל עפולה
שבת 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון

שבת, 18:30 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)

שני  10:30 תל"י
רביעי, 11:00 לב הפארק. פיזי/מנטלי
חמישי, 15:00 מטרווסט
שישי ,, 14:00 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
רביעי, 18:30  דקל
חמישי 18:00 לב הפארק
שישי 15:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:30  דקל
רביעי, 18:30  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  15:00 מטרווסט
שני 12:00 תל"י
רביעי 14:30  מטרווסט
חמישי  16:30 מטרווסט + אימון בלב הפארק עם דור ברנר (12:00) 
שישי , 12:30 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני,  09:00 דקל
רביעי  15:30  לב הפארק
שבת, 17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:00 לב הפארק
שני  10:30  דקל
רביעי  19:00 משחק הכנה בלב השרון
חמישי  15:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 19:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  09:50 אולם מטרווסט
חמישי  10:30 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 08:30 מטרווסט
רביעי  טורניר בר"ג כהכנה לליגה
חמישי, 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 17:00 דקל
רביעי,  17:00  לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  

שני,  09:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  17:45 אולם מטרווסט
חמישי, 11:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  16:30 לב הפארק
שני 11:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  13:00 אולם מטרווסט
חמישי 12:30 אולם מטרווסט


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00 לב הפארק
רביעי  14:00 לב הפארק
חמישי  13:30 לב הפארק


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  09:00  תל"י
רביעי 09:00   אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,  11:00 אולם מטרווסט


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  17:00 דקל
חמישי  16:30 לב הפארק



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני,  10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי11:00 בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני   08:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  10:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי  17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  16:00 אולם מטרווסט
חמישי 16:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 09:00  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  12:30  לב הפארק


 
15.09.2021 (11:05)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-19/9/21 ועד יום שבת 25/9/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 17:15 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל צפת
שני , 11:30 מטורווסט
שלישי,  20:00 מטרווסט
רביעי, 20:00 מטרווסט.
חמישי, 19:00 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל עפולה
שבת 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון

שבת, 18:30 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)

שני  10:30 תל"י
רביעי, 11:00 לב הפארק. פיזי/מנטלי
חמישי, 15:00 מטרווסט
שישי ,, 14:00 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
רביעי, 18:30  דקל
חמישי 18:00 לב הפארק
שישי 15:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:30  דקל
רביעי, 18:30  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  15:00 מטרווסט
שני 12:00 תל"י
רביעי 14:30  מטרווסט
חמישי  16:30 מטרווסט + אימון בלב הפארק עם דור ברנר (12:00) 
שישי , 12:30 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני,  09:00 דקל
רביעי  15:30  לב הפארק
שבת, 17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:00 לב הפארק
שני  10:30  דקל
רביעי  19:00 משחק הכנה בלב השרון
חמישי  15:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון, 19:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  09:50 אולם מטרווסט
חמישי  10:30 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון,  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 08:30 מטרווסט
רביעי  טורניר בר"ג כהכנה לליגה
חמישי, 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 17:00 דקל
רביעי,  17:00  לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  

שני,  09:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  17:45 אולם מטרווסט
חמישי, 11:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  16:30 לב הפארק
שני 11:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  13:00 אולם מטרווסט
חמישי 12:30 אולם מטרווסט


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  15:00 לב הפארק
רביעי  14:00 לב הפארק
חמישי  13:30 לב הפארק


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני  09:00  תל"י
רביעי 09:00   אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,  11:00 אולם מטרווסט


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  17:00 דקל
חמישי  16:30 לב הפארק



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
שני,  10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי11:00 בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 19:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני   08:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  10:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי  17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  16:00 אולם מטרווסט
חמישי 16:00 תל"י


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (אסף יוגב)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 09:00  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
רביעי  12:30  לב הפארק


 
הוספת תגובה

מבזקים