09.09.2021 (10:00)

להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/9/21 ועד יום שבת 18/9/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45 מטרווסט
שני , 16:30 מטורווסט
שלישי,  14:45 מטרווסט
רביעי, 11:30 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל ר"ג
שישי, 12:00 מטרווסט
שבת 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי, 15:30 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30   מטרווסט
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 מטרווסט
רביעי, 11:30 תל"י
שישי ,, 13:45 לב הפארק

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
שני, 20:00 מטרווסט
שלישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:30  דקל
שני  17:30  תל"י
שלישי 19:00 תל"י


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  18:00 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 16:00  תל"י
רביעי  13:00 תל"י
שישי , 14:00 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני,  17:20  לב הפארק
שלישי  16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת  17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  16:30 לב הפארק. משחק הכנה נגד עמק יזרעאל
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:30 מטרווסט
רביעי  10:00 תל"י
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון,  18:00  לב הפארק. משחק הכנה נגד עמק יזרעאל
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  18:00 דקל


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  18:30 אולם מטרווסט
שלישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
שלישי,  17:30  תל"י


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון 17:00 דקל
שני, 19:00 תל"י
שלישי, 18:10 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,, 16:30 דקל
רביעי,  08:30 תל"י
שישי  14:00 רימון


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי  15:30  לב הפארק


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני 18:50  לב הפארק
שלישי,17:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 10:30  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 16:30 "אביב"



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
ראשון,,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 09:30 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 08:30 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,,  15:00 לב הפארק
שני  18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 15:00 "אביב"


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 16:50 לב הפארק
 
09.09.2021 (10:00)

להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/9/21 ועד יום שבת 18/9/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45 מטרווסט
שני , 16:30 מטורווסט
שלישי,  14:45 מטרווסט
רביעי, 11:30 מטרווסט. משחק הכנה נגד הפועל ר"ג
שישי, 12:00 מטרווסט
שבת 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי, 15:30 רימון


נוער על/ מטרווסט (דורון פוסק)
ראשון, 16:30   מטרווסט
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 מטרווסט
רביעי, 11:30 תל"י
שישי ,, 13:45 לב הפארק

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 20:00 דקל
שני, 20:00 מטרווסט
שלישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 לב הפארק


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:30  דקל
שני  17:30  תל"י
שלישי 19:00 תל"י


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  18:00 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 16:00  תל"י
רביעי  13:00 תל"י
שישי , 14:00 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
שני,  17:20  לב הפארק
שלישי  16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת  17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  16:30 לב הפארק. משחק הכנה נגד עמק יזרעאל
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:30 מטרווסט
רביעי  10:00 תל"י
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן) 
ראשון,  18:00  לב הפארק. משחק הכנה נגד עמק יזרעאל
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  18:00 דקל


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  18:30 אולם מטרווסט
שלישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
שלישי,  17:30  תל"י


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  
ראשון 17:00 דקל
שני, 19:00 תל"י
שלישי, 18:10 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  
ראשון  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,, 16:30 דקל
רביעי,  08:30 תל"י
שישי  14:00 רימון


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -
ראשון  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי  15:30  לב הפארק


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  
שני 18:50  לב הפארק
שלישי,17:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 10:30  אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל א' – מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) 
ראשון , 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 16:30 "אביב"



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) 
ראשון,,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 09:30 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 08:30 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,,  15:00 לב הפארק
שני  18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 15:00 "אביב"


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 16:50 לב הפארק
 
הוספת תגובה

מבזקים