02.09.2021 (07:23)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-05/09/21 ועד יום שבת 11/09/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45 מטרווסט
שני , 12:30 משחק הכנה ברמה"ש
חמישי,  15:30 מטרווסט
שישי  12:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון

שישי, 15:30 רימון


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון, 16:30   מטרווסט
שני  11:30 תל"י

חמישי , 20:00 תל"י. משחק הכנה נגד הפועל חולון
שישי ,, 14:00 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 15:00 לב הפארק
חמישי  16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:10 לב הפארק
שבת 18:30 רימון


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 לב הפארק
חמישי  18:00  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  18:00 מטרווסט
שני 13:00  תל"י
רביעי, 18:30  תל"י
חמישי17:30   תל"י
שישי , 15:30 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)

חמישי  15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי  12:30  תל"י
שבת  17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  20:00 דקל
שני  10:00 תל"י
חמישי,  17:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  18:30  דקל
חמישי, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 17:00  דקל
חמישי 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:30 לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי  17:30  אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  לב הפארק
שני, 12:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי  14:00 רימון


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
חמישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי  15:30  תל"י


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני 08:30 אולם מטרווסט
חמישי 16:30  אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 16:30 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
ראשון,,  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי 16:00 תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
ראשון,,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי,, 19:00 אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  17:00 תל"י
חמישי,, 18:30 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,, 18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  08:30  תל"י
חמישי, 17:30 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".

שני,  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי,,  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח) 
שישי  14:00 תל"י
 
02.09.2021 (07:23)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-05/09/21 ועד יום שבת 11/09/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 14:45 מטרווסט
שני , 12:30 משחק הכנה ברמה"ש
חמישי,  15:30 מטרווסט
שישי  12:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון

שישי, 15:30 רימון


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון, 16:30   מטרווסט
שני  11:30 תל"י

חמישי , 20:00 תל"י. משחק הכנה נגד הפועל חולון
שישי ,, 14:00 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 15:00 לב הפארק
חמישי  16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:10 לב הפארק
שבת 18:30 רימון


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 לב הפארק
חמישי  18:00  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  18:00 מטרווסט
שני 13:00  תל"י
רביעי, 18:30  תל"י
חמישי17:30   תל"י
שישי , 15:30 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)

חמישי  15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי  12:30  תל"י
שבת  17:00 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  20:00 דקל
שני  10:00 תל"י
חמישי,  17:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 20:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  18:30  דקל
חמישי, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 17:00  דקל
חמישי 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:30 לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי  17:30  אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  לב הפארק
שני, 12:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי  14:00 רימון


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
חמישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי  15:30  תל"י


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני 08:30 אולם מטרווסט
חמישי 16:30  אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 16:30 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
ראשון,,  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי 16:00 תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
ראשון,,  19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי,, 19:00 אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  17:00 תל"י
חמישי,, 18:30 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,, 18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  08:30  תל"י
חמישי, 17:30 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".

שני,  10:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס
חמישי,,  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח) 
שישי  14:00 תל"י
 
הוספת תגובה

מבזקים