26.08.2021 (09:43)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-29/08/21 ועד יום שבת 04/09/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 16:00 מטרווסט
שני , 17:30 מטרווסט
רביעי  16:00 מטרווסט
חמישי,  17:30 מטרווסט
שבת , 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי,  20:30 רימון
שישי, 14:00 רימון


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:00  מטרווסט
שני 14:00   אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  13:00 מטרווסט
רביעי 18:50 לב הפארק
חמישי , 16:00 מטרווסט
שישי ,, 14:00 תל"י

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 14:30 מטרווסט
שני  15:00 אולם דקל, אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי  18:10 לב הפארק
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 19:00  תל"י


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
השבוע האימונים יועברו ע"י רותם אסייג
ראשון, 19:30 דקל
שני, 17:30  תל"י
שלישי, 16:50  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  17:45 מטרווסט
שני 13:00  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  16:30 מטרווסט
רביעי, 16:30, עם דור ברנר במטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי17:30   תל"י
שישי , 15:30 תל"י

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  15:00 דקל
שני  14:00 אולם מטרווסט
שלישי,13:30  דקל
רביעי, 17:30, אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני  12:00  אולם דקל / אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  13:30  דקל
שני 15:30  תל"י
שלישי  16:30 "אביב"
רביעי 19:30 אולם מטרווסט
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 12:00  דקל
שני 14:00  תל"י
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 18:00 אולם מטרווסט
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
השבוע האימונים יועברו ע"י דורון פוסק
ראשון 11:30 אולם מטרווסט
שלישי,  11:30  אולם מטרווסט
רביעי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי,  18:00 לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 14:00 תל"י
שני, 15:30 אולם מטרווסט
שלישי , 15:00 דקל
חמישי  15:00 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  דקל
שני, 12:30  תל"י
שלישי,  16:30 דקל
רביעי,  17:00  דקל


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 12:30 תל"י
שני,,  12:30  אולם מטרווסט
שלישי, 12:00  דקל
רביעי, 15:15 אתלטיקה בלב הפארק עם רון ציבלין


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  בעונה שעברה קטסל ב' עידו

שלישי,,18:00  אולם מטרווסט
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 15:30  רימון

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
ראשון,,  18:00 דקל
שני  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:30  לב הפארק
רביעי 18:30  דקל



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
ראשון,,  10:30  דקל
שני,, 10:30  דקל
רביעי  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 09:00  דקל
שני 09:00   דקל
רביעי,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,, 16:30  לב הפארק
שני,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 17:30  תל"י
רביעי,, 17:30  לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 11:00   תל"י
שני,  17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 10:30 דקל
חמישי,,  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
 
26.08.2021 (09:43)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-29/08/21 ועד יום שבת 04/09/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני קבוצת גינת רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 16:00 מטרווסט
שני , 17:30 מטרווסט
רביעי  16:00 מטרווסט
חמישי,  17:30 מטרווסט
שבת , 20:00 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי,  20:30 רימון
שישי, 14:00 רימון


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:00  מטרווסט
שני 14:00   אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  13:00 מטרווסט
רביעי 18:50 לב הפארק
חמישי , 16:00 מטרווסט
שישי ,, 14:00 תל"י

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 14:30 מטרווסט
שני  15:00 אולם דקל, אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי  18:10 לב הפארק
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 19:00  תל"י


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
השבוע האימונים יועברו ע"י רותם אסייג
ראשון, 19:30 דקל
שני, 17:30  תל"י
שלישי, 16:50  לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  17:45 מטרווסט
שני 13:00  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  16:30 מטרווסט
רביעי, 16:30, עם דור ברנר במטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי17:30   תל"י
שישי , 15:30 תל"י

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  15:00 דקל
שני  14:00 אולם מטרווסט
שלישי,13:30  דקל
רביעי, 17:30, אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני  12:00  אולם דקל / אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  13:30  דקל
שני 15:30  תל"י
שלישי  16:30 "אביב"
רביעי 19:30 אולם מטרווסט
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 12:00  דקל
שני 14:00  תל"י
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 18:00 אולם מטרווסט
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
השבוע האימונים יועברו ע"י דורון פוסק
ראשון 11:30 אולם מטרווסט
שלישי,  11:30  אולם מטרווסט
רביעי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי,  18:00 לב הפארק


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 14:00 תל"י
שני, 15:30 אולם מטרווסט
שלישי , 15:00 דקל
חמישי  15:00 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  דקל
שני, 12:30  תל"י
שלישי,  16:30 דקל
רביעי,  17:00  דקל


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 12:30 תל"י
שני,,  12:30  אולם מטרווסט
שלישי, 12:00  דקל
רביעי, 15:15 אתלטיקה בלב הפארק עם רון ציבלין


קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  בעונה שעברה קטסל ב' עידו

שלישי,,18:00  אולם מטרווסט
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 15:30  רימון

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
ראשון,,  18:00 דקל
שני  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:30  לב הפארק
רביעי 18:30  דקל



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
ראשון,,  10:30  דקל
שני,, 10:30  דקל
רביעי  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
ראשון 09:00  דקל
שני 09:00   דקל
רביעי,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
ראשון,, 16:30  לב הפארק
שני,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 17:30  תל"י
רביעי,, 17:30  לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 11:00   תל"י
שני,  17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 10:30 דקל
חמישי,,  15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
 
הוספת תגובה

מבזקים