19.08.2021 (07:22)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-22/08/21 ועד יום שבת 28/08/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 17:00 "אביב"
שלישי,   18:00 "אביב"
חמישי,  16:00 מטרווסט
שישי  11:30 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:00 דקל
שני 20:30 תל"י
שלישי,, 20:30,, תל"י


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:00  תל"י
שני 11:30  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין+אימון עם דורון
שלישי,  11:30 תל"י
רביעי 12:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי טורניר בבית הלוחם
שישי ,, 13:30 רימון

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 11:30  תל"י
שני  19:00  תל"י
שלישי  19:30  דקל
רביעי  13:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי, 19:00  תל"י


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שלישי,, 13:00 תל"י
רביעי,, 13:00 תל"י
חמישי  14:30 מטרווסט


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  14:30 תל"י
שני 10:30  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  17:30 תל"י

חמישי 16:00  תל"י
שישי , 13:15 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  13:00  תל"י
שלישי,12:00 דקל
חמישי   15:00 דקל


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:30 דקל
שני  09:30  אולם דקל / אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 16:30  "אביב"
רביעי 11:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שישי 12:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  13:30  דקל
שני  16:00  תל"י
שלישי  15:00  דקל
חמישי, 13:30  דקל


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 12:00  דקל
שני 14:30  תל"י
שלישי, 13:30 דקל
רביעי,  10:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי 12:00  דקל


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
רביב לימונד מחליף השבוע את טל חלוץ. לשעות האימונים, ראו למטה

רביעי, 10:30 דקל. אלתטיקה עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 15:00  דקל
שלישי,, 14:30  תל"י
רביעי 10:30 דקל. אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי  14:30  תל"י

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  דקל
שלישי,  16:00   תל"י
רביעי, 16:00  דקל
חמישי 16:30  דקל


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 10:30  דקל
שני,,  11:30  תל"י
שלישי, 10:30  דקל
חמישי,  13:00 תל"י

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  - בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני,, 16:30  דקל
שלישי,, 18:30  דקל
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 09:00 מטרווסט

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:00  דקל
רביעי 14:30 תל"י
חמישי  17:30  תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) - בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
שני,,10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,, 10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 10:30 דקל


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני 08:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 08:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 09:00 דקל


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני,  17:30  תל"י
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 14:30  דקל


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 09:00 דקל
שני,  17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 09:00 דקל
חמישי,, 11:30 תל"י
 
 
19.08.2021 (07:22)
  להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-22/08/21 ועד יום שבת 28/08/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון , 17:00 "אביב"
שלישי,   18:00 "אביב"
חמישי,  16:00 מטרווסט
שישי  11:30 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)
ראשון, 20:00 דקל
שני 20:30 תל"י
שלישי,, 20:30,, תל"י


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:00  תל"י
שני 11:30  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין+אימון עם דורון
שלישי,  11:30 תל"י
רביעי 12:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי טורניר בבית הלוחם
שישי ,, 13:30 רימון

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 11:30  תל"י
שני  19:00  תל"י
שלישי  19:30  דקל
רביעי  13:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי, 19:00  תל"י


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שלישי,, 13:00 תל"י
רביעי,, 13:00 תל"י
חמישי  14:30 מטרווסט


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  14:30 תל"י
שני 10:30  אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי,  17:30 תל"י

חמישי 16:00  תל"י
שישי , 13:15 מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  13:00  תל"י
שלישי,12:00 דקל
חמישי   15:00 דקל


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  18:30 דקל
שני  09:30  אולם דקל / אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 16:30  "אביב"
רביעי 11:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
שישי 12:00 רימון


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  13:30  דקל
שני  16:00  תל"י
שלישי  15:00  דקל
חמישי, 13:30  דקל


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 12:00  דקל
שני 14:30  תל"י
שלישי, 13:30 דקל
רביעי,  10:30 אולם דקל/ אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי 12:00  דקל


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
רביב לימונד מחליף השבוע את טל חלוץ. לשעות האימונים, ראו למטה

רביעי, 10:30 דקל. אלתטיקה עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון 15:00  דקל
שלישי,, 14:30  תל"י
רביעי 10:30 דקל. אתלטיקה עם רון ציבלין
חמישי  14:30  תל"י

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  16:30  דקל
שלישי,  16:00   תל"י
רביעי, 16:00  דקל
חמישי 16:30  דקל


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 10:30  דקל
שני,,  11:30  תל"י
שלישי, 10:30  דקל
חמישי,  13:00 תל"י

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  - בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני,, 16:30  דקל
שלישי,, 18:30  דקל
רביעי 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי,, 09:00 מטרווסט

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:00  דקל
רביעי 14:30 תל"י
חמישי  17:30  תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) - בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
שני,,10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,, 10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי  19:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 10:30 דקל


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני 08:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 08:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,, 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי,, 09:00 דקל


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (איתי שלח) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר
שני,  17:30  תל"י
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 14:30  דקל


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 09:00 דקל
שני,  17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,, 09:00 דקל
חמישי,, 11:30 תל"י
 
 
הוספת תגובה

מבזקים