12.08.2021 (01:54)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-15/08/21 ועד יום שבת 21/08/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)

שלישי,, 20:30,, "אביב"


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:30  מטרווסט
שני 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  12:00 מטרווסט
רביעי 16:30 מטרווסט/ חמש אצבעות
חמישי 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 10:30 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 דקל
שני  16:00 תל"י
שלישי  15:00 מטרווסט
רביעי  13:30 מטרווסט
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:10 לב הפארק
שלישי,  20:00  דקל/אתלטיקה עם יובל דואניס
רביעי 18:30 לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  16:30 מטרווסט
שני 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  16:30 מטרווסט /פיזי מנטלי עם דור ברנר

חמישי 15:00 ,  מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  12:00 אולם מטרווסט
שני  10:30  אולם מטרווסט
שלישי, 15:00 דקל
רביעי 15:00 יונתן


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  19:30 דקל
שני  12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:10  לב הפארק
רביעי 18:00 אולם מטרווסט
חמישי 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  16:30  אביב
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 17:15 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שני 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 אביב

חמישי 16:00 לב הפארק


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון,, 16:50 לב הפארק
שני,, 19:00 תל"י
שלישי 19:00  דקל/אתלטיקה עם יובל דואניס


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון  16:30  דקל
שני, 14:30  תל"י
שלישי,, 14:30  תל"י
חמישי  16:30 אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  15:00 אולם מטרווסט
שלישי,  16:00   תל"י
רביעי, 16:30   דקל
חמישי 16:00  תל"י


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 09:00 אולם מטרווסט
שני,,  09:00 אולם מטרווסט
שלישי, 09:00 אולם מטרווסט
רביעי,  09:00 אולם מטרווסט

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  - בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני,, 16:00 אולם מטרווסט
שלישי,, 16:50 לב הפארק
רביעי, 
שישי,, 09:00 אולם מטרווסט

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 13:30 אולם מטרווסט
רביעי 12:00 אולם מטרווסט
חמישי  14:30  תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) - בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
שני,, 18:45  לב הפארק
שלישי,, 19:00 תל"י
רביעי, 
חמישי,, 10:30 אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני 17:15  לב הפארק
שלישי 17:30  תל"י
חמישי,, 09:00  אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (טל חלוץ) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר" 
שני,  17:30  תל"י
שלישי, 17:00 דקל
רביעי, 17:00, לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 10:30  אולם מטרווסט

שלישי,, 10:30 אולם מטרווסט
רביעי, 10:30  מטרווסט
אימוני האתלטיקה לקבוצות הקטסל היום (רביעי) עם יובל, לא יתקיימו


 
12.08.2021 (01:54)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-15/08/21 ועד יום שבת 21/08/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (איתן כספי)

שלישי,, 20:30,, "אביב"


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון,  13:30  מטרווסט
שני 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  12:00 מטרווסט
רביעי 16:30 מטרווסט/ חמש אצבעות
חמישי 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 10:30 מטרווסט

נוער לאומית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 דקל
שני  16:00 תל"י
שלישי  15:00 מטרווסט
רביעי  13:30 מטרווסט
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער ארצית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:10 לב הפארק
שלישי,  20:00  דקל/אתלטיקה עם יובל דואניס
רביעי 18:30 לב הפארק


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון,  16:30 מטרווסט
שני 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  16:30 מטרווסט /פיזי מנטלי עם דור ברנר

חמישי 15:00 ,  מטרווסט

 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (גיא לביא)
ראשון,  12:00 אולם מטרווסט
שני  10:30  אולם מטרווסט
שלישי, 15:00 דקל
רביעי 15:00 יונתן


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון  19:30 דקל
שני  12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:10  לב הפארק
רביעי 18:00 אולם מטרווסט
חמישי 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)  בעונה שעברה ילדים א' נועם ורום
ראשון,  19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי,  16:30  אביב
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 17:15 לב הפארק


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שני 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 אביב

חמישי 16:00 לב הפארק


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (טל חלוץ)
ראשון,, 16:50 לב הפארק
שני,, 19:00 תל"י
שלישי 19:00  דקל/אתלטיקה עם יובל דואניס


ילדים ב' - עירוני רעננה (רביב לימונד)  -  בעונה שעברה קטסל א' רותם
ראשון  16:30  דקל
שני, 14:30  תל"י
שלישי,, 14:30  תל"י
חמישי  16:30 אולם מטרווסט

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ארז דגן)  - בעונה שעברה קטסל א' ירין.
ראשון  15:00 אולם מטרווסט
שלישי,  16:00   תל"י
רביעי, 16:30   דקל
חמישי 16:00  תל"י


ילדים ב' – עירוני רעננה (גיא לביא)  -   בעונה שעברה קטסל א' יניב
ראשון,, 09:00 אולם מטרווסט
שני,,  09:00 אולם מטרווסט
שלישי, 09:00 אולם מטרווסט
רביעי,  09:00 אולם מטרווסט

קט-סל א' – עירוני רעננה (עידו תבור)  - בעונה שעברה קטסל ב' עידו
שני,, 16:00 אולם מטרווסט
שלישי,, 16:50 לב הפארק
רביעי, 
שישי,, 09:00 אולם מטרווסט

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)  - בעונה שעברה קטסל ב' רותם
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 13:30 אולם מטרווסט
רביעי 12:00 אולם מטרווסט
חמישי  14:30  תל"י



קט-סל א' - עירוני רעננה (אופק גופר) - בעונה שעברה קטסל ב' יניב.
שני,, 18:45  לב הפארק
שלישי,, 19:00 תל"י
רביעי, 
חמישי,, 10:30 אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (אופק גופר) בתי הספר "שקד" + "יחדיו" + נווה זמר
שני 17:15  לב הפארק
שלישי 17:30  תל"י
חמישי,, 09:00  אולם מטרווסט


קט-סל ב' - מכבי רעננה  (טל חלוץ) בתי הספר: "פעמונים" + "תל"י" + "הדר" 
שני,  17:30  תל"י
שלישי, 17:00 דקל
רביעי, 17:00, לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)   בתי הספר: "זיו" + "מגד" + "היובל" + "יבנה" +"אריאל".
ראשון,, 10:30  אולם מטרווסט

שלישי,, 10:30 אולם מטרווסט
רביעי, 10:30  מטרווסט
אימוני האתלטיקה לקבוצות הקטסל היום (רביעי) עם יובל, לא יתקיימו


 
הוספת תגובה

מבזקים