08.07.2021 (07:31)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-11/07/21 ועד יום שבת 17/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)



נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 13:30 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי ת"א
שלישי  20:00 דקל
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 18:30 משחק חוץ נגד ע.ל.ה אור יהודה


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שלישי 18:00 לב הפארק



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)

שני  16:00  תל"י
שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי 17:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 16:30  "אביב"
רביעי 17:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  16:00 תל"י
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
רביעי, 16:00 מטרווסט
חמישי,  17:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
רביעי  13:00 (עד 16:00) לב הפארק
חמישי  13:00 (עד 16:00) אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני  16:20 לב הפארק
שלישי 17:30 אולם מטרווסט
רביעי  14:30 אולם מטרווסט
חמישי 18:00 אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני  16:20  לב הפארק

שלישי, 17:30 מטרווסט
רביעי  14:30 מטרווסט
חמישי 18:00 מטרווסט



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון  19:00 תל"י
שני, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

רביעי 11:30 אולם מטרווסט
חמישי  13:30 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון  19:00 תל"י
שני 13:30 לב הפארק
שלישי 13:30 לב הפארק
רביעי,  11:30 אולם מטרווסט
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)

שני, 13:30 לב הפארק
שלישי  13:30 לב הפארק
רביעי 16:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי  13:30 לב הפארק

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 17:20 דקל.  משחק נגד מכבי עירוני רעננה
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00 תל"י
חמישי 15:00 לב הפארק



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד מכבי רעננה צפון
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 18:30 דקל



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 17:30 תל"י
שני  15:00 לב הפארק
שלישי  15:00 לב הפארק
רביעי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30  תל"י
שלישי 16:30 לב הפארק
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 דקל
שלישי, 17:30 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,17:00   דקל
רביעי, 17:00 דקל

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 16:00 – 18:00
שלישי  17:00 עד 19:00

רביעי 16:00 - 18:00 
08.07.2021 (07:31)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-11/07/21 ועד יום שבת 17/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)



נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 13:30 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי ת"א
שלישי  20:00 דקל
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 18:30 משחק חוץ נגד ע.ל.ה אור יהודה


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שלישי 18:00 לב הפארק



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)

שני  16:00  תל"י
שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי 17:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 16:30  "אביב"
רביעי 17:00 לב הפארק
חמישי 16:00 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  16:00 תל"י
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
רביעי, 16:00 מטרווסט
חמישי,  17:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
רביעי  13:00 (עד 16:00) לב הפארק
חמישי  13:00 (עד 16:00) אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני  16:20 לב הפארק
שלישי 17:30 אולם מטרווסט
רביעי  14:30 אולם מטרווסט
חמישי 18:00 אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני  16:20  לב הפארק

שלישי, 17:30 מטרווסט
רביעי  14:30 מטרווסט
חמישי 18:00 מטרווסט



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון  19:00 תל"י
שני, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

רביעי 11:30 אולם מטרווסט
חמישי  13:30 לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון  19:00 תל"י
שני 13:30 לב הפארק
שלישי 13:30 לב הפארק
רביעי,  11:30 אולם מטרווסט
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)

שני, 13:30 לב הפארק
שלישי  13:30 לב הפארק
רביעי 16:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי  13:30 לב הפארק

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 17:20 דקל.  משחק נגד מכבי עירוני רעננה
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00 תל"י
חמישי 15:00 לב הפארק



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד מכבי רעננה צפון
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 18:30 דקל



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 17:30 תל"י
שני  15:00 לב הפארק
שלישי  15:00 לב הפארק
רביעי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30  תל"י
שלישי 16:30 לב הפארק
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 דקל
שלישי, 17:30 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,17:00   דקל
רביעי, 17:00 דקל

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 16:00 – 18:00
שלישי  17:00 עד 19:00

רביעי 16:00 - 18:00 
הוספת תגובה

מבזקים