02.07.2021 (12:08)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-04/07/21 ועד יום שבת 10/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי  20:30 רימון. משחק נגד מכבי יובל רעננה


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 13:30 לב הפארק
רביעי  16:30 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 19:00 תל"י
שני  19:00 משחק חוץ נגד מכבי כרמיאל אלון
שלישי  20:00 דקל
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

ראשון 20:30 דקל
שלישי 18:15 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק
שישי 14:30 לב הפארק. משחק במסגרת פלייאוף נגד מכבי אורנית


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:00 לב הפארק
שני 17:30  תל"י
רביעי 20:30 רימון
חמישי 20:30 רימון


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 17:30 תל"י
רביעי 20:30 רימון
רביעי 20:30 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 אימון בחוף הנכים עם דור ברנר
רביעי 16:00 תל"י
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30  תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי 16:30 אביב
רביעי, 15:00 לב הפארק
חמישי,  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 18:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 13:30 לב הפארק
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי  15:00 אביב
רביעי, 13:30 לב הפארק
שבת, 17:00 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון  18:40 דקל
שני 15:30 יונתן
שלישי 15:45 תל"י
רביעי 17:00 דקל


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני 18:30  לב הפארק

שלישי, 19:00 תל"י . משחק נגד אליצור כוכב יאיר
רביעי  17:30 תל"י
חמישי 09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

ראשון  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 17:00 לב הפארק
שלישי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 לב הפארק
חמישי  18:30 ערב סיום עונה בבריכה העירונית

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון  16:00 תל"י
שני 17:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  18:00 לב הפארק
חמישי 19:00 תל"י


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון,  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 לב הפארק
שלישי 09:00 מטרוטוסט (מגרש פתוח)
רביעי 19:00  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 19:00 תל"י

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 17:20 דקל.  משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
חמישי 15:00 לב הפארק



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:30 תל"י
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה צפון
רביעי 18:30 דקל
חמישי 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני 15:30  לב הפארק
שלישי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 16:00 תל"י
שלישי 17:00 דקל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי  12:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 לב הפארק
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 18:30  דקל
רביעי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:00  תל"י
שישי 09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 16:00 – 19:00
רביעי 16:00  -19:00 



 
02.07.2021 (12:08)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-04/07/21 ועד יום שבת 10/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי  20:30 רימון. משחק נגד מכבי יובל רעננה


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 13:30 לב הפארק
רביעי  16:30 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 19:00 תל"י
שני  19:00 משחק חוץ נגד מכבי כרמיאל אלון
שלישי  20:00 דקל
רביעי  20:00 דקל
חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

ראשון 20:30 דקל
שלישי 18:15 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק
שישי 14:30 לב הפארק. משחק במסגרת פלייאוף נגד מכבי אורנית


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:00 לב הפארק
שני 17:30  תל"י
רביעי 20:30 רימון
חמישי 20:30 רימון


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 17:30 תל"י
רביעי 20:30 רימון
רביעי 20:30 רימון


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  15:00 לב הפארק
שני  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 אימון בחוף הנכים עם דור ברנר
רביעי 16:00 תל"י
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30  תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי 16:30 אביב
רביעי, 15:00 לב הפארק
חמישי,  18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 18:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 13:30 לב הפארק
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי  15:00 אביב
רביעי, 13:30 לב הפארק
שבת, 17:00 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון  18:40 דקל
שני 15:30 יונתן
שלישי 15:45 תל"י
רביעי 17:00 דקל


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני 18:30  לב הפארק

שלישי, 19:00 תל"י . משחק נגד אליצור כוכב יאיר
רביעי  17:30 תל"י
חמישי 09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

ראשון  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 17:00 לב הפארק
שלישי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 לב הפארק
חמישי  18:30 ערב סיום עונה בבריכה העירונית

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון  16:00 תל"י
שני 17:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  18:00 לב הפארק
חמישי 19:00 תל"י


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון,  16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 לב הפארק
שלישי 09:00 מטרוטוסט (מגרש פתוח)
רביעי 19:00  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 19:00 תל"י

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 17:20 דקל.  משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
חמישי 15:00 לב הפארק



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:30 תל"י
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה צפון
רביעי 18:30 דקל
חמישי 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני 15:30  לב הפארק
שלישי  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 16:00 תל"י
שלישי 17:00 דקל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי  12:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 לב הפארק
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:30 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 18:30  דקל
רביעי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:00  תל"י
שישי 09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 16:00 – 19:00
רביעי 16:00  -19:00 



 
הוספת תגובה

מבזקים