25.06.2021 (09:41)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-27/06/21 ועד יום שבת 03/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי  20:30 רימון. משחק נגד רמה"ש כוכבים


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון 14:30  מטרווסט
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 16:00 תל"י
רביעי  16:00 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי בקה
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי  19:00 תל"י
רביעי  18:50 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי מודיעין רעות (פלייאוף)


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שני 17:40 לב הפארק
שלישי 20:00 דקל
רביעי 20:15 רימון
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד מכבי אורנית (פלייאוף)


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 10:00 מטרווסט
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:30 דקל
שני 20:00 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון, 19:00 דקל. משחק נגד מכבי פ"ת מכבים
שני, 20:00  אולם מטרווסט
שלישי 16:30 אביב


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  11:30 אולם מטרווסט
שני  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי 15:00 יונתן
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 13:00 אולם מטרווסט
שני 12:00 אולם מטרווסט
שלישי,18:45   דקל, משחק נגד הפועל כפ"ס אגס
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 18:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)

רביעי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י
שבת, 17:00 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)



ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

שלישי, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני 16:30 לב הפארק. משחק נגד הפועל לב השרון אלון
שלישי, 18:10 לב הפארק
רביעי, 17:00 דקל
חמישי 19:00 תל"י
שישי, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 14:30  מטרווסט (מגרש פתוח)

שלישי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  17:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון
חמישי 16:00 תל"י
שישי, 10:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 17:00 דקל
שני, 15:30 יונתן
שלישי 15:00 אביב
רביעי 15:00  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון סלעית
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:30 לב הפארק
חמישי 18:45 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 16:15 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:30 לב הפארק



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 16:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי17:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס אלון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30 תל"י
שלישי 17:30 תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 14:00 לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 15:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:15 לב הפארק

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 15:00 - 16:00 (לב הפארק)

רביעי 15:30 - 16:30 
חמישי 15:30 - 19:30 
 
25.06.2021 (09:41)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-27/06/21 ועד יום שבת 03/07/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי  20:30 רימון. משחק נגד רמה"ש כוכבים


נוער על - עירוני רעננה - (דורון פוסק)
ראשון 14:30  מטרווסט
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 16:00 תל"י
רביעי  16:00 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי בקה
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי  19:00 תל"י
רביעי  18:50 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי מודיעין רעות (פלייאוף)


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שני 17:40 לב הפארק
שלישי 20:00 דקל
רביעי 20:15 רימון
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד מכבי אורנית (פלייאוף)


נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 10:00 מטרווסט
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:30 דקל
שני 20:00 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון, 19:00 דקל. משחק נגד מכבי פ"ת מכבים
שני, 20:00  אולם מטרווסט
שלישי 16:30 אביב


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (רון נוה)
ראשון  11:30 אולם מטרווסט
שני  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי 15:00 יונתן
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 13:00 אולם מטרווסט
שני 12:00 אולם מטרווסט
שלישי,18:45   דקל, משחק נגד הפועל כפ"ס אגס
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 18:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)

רביעי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י
שבת, 17:00 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)



ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

שלישי, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני 16:30 לב הפארק. משחק נגד הפועל לב השרון אלון
שלישי, 18:10 לב הפארק
רביעי, 17:00 דקל
חמישי 19:00 תל"י
שישי, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 14:30  מטרווסט (מגרש פתוח)

שלישי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  17:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון
חמישי 16:00 תל"י
שישי, 10:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 17:00 דקל
שני, 15:30 יונתן
שלישי 15:00 אביב
רביעי 15:00  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון סלעית
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:30 לב הפארק
חמישי 18:45 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון



קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 16:15 לב הפארק
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 17:30 לב הפארק



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 16:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי17:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס אלון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30 תל"י
שלישי 17:30 תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 14:00 לב הפארק


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 15:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:15 לב הפארק

 אימוני יכוללת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה ע"י רון)
שני 15:00 - 16:00 (לב הפארק)

רביעי 15:30 - 16:30 
חמישי 15:30 - 19:30 
 
הוספת תגובה

מבזקים