18.06.2021 (01:26)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/06/21 ועד יום שבת 26/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי 19:30 משחק חוץ נגד מכבי בקה


נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 17:30  במטרווסט
רביעי  16:00 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד אליצור נתניה
שלישי 20:30 מטרווסט
רביעי  19:30 מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטירה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שני 17:00 אולם מטרווסט
שלישי 18:45  משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה
חמישי, 20:00 משחק חוץ נגד מכבי תל מונד



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 13:30 מטרווסט
שני  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  14:00 אולם מטרווסט
רביעי, 17:30 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 12:30 תל"י


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)

ראשון , 20:30 דקל
שני 20:00 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס סגל


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 
שני, 12:00 אולם מטרווסט

שלישי 09:30 אולם מטרווסט
חמישי,  17:30 אולם מטרווסט
שבת 18:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)

ראשון  15:00 אולם מטרווסט
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:10 לב הפארק

רביעי 18:50 לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)

ראשון, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי תל מונד
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 19:00  דקל
רביעי 14:30 אולם מטרווסט

שבת 19:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון תאנה


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)


שני 16:00 תל"י.

שלישי 17:30  דקל
רביעי, 13:00 אולם מטרווסט
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)

שני,  18:30 אולם מטרווסט

שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי,  18:00 אולם מטרווסט
חמישי 19:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה אודי


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  16:30  לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס תות
שלישי, 15:30 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)


שני 17:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי, 18:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אתרוג
שישי, 16:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון לימון

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי 17:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה מיקי
חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון לימון


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 19:00 דקל
שני, 15:30 אולם מטרווסט
רביעי 16:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 15:00 לב הפארק
שבת 17:00 תל"י


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב
)
ראשון 16:40 לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00 תל"י
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)





קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד אליצור שומרון סלעית
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי רעננה דקל

שבת 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)

ראשון 16:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 15:30 יונתן
שלישי 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)

שני 17:30 תל"י
שלישי 18:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס

שישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)

ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי, 17:30 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שבת, 16:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס שקד

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
רביעי, 17:20 דקל. משחק נגד אליצור רעננה
חמישי 16:30  לב הפארק

 אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)

ראשון 19:00 עד 20:00 אוסטרוטבסקי
שני ,14:30  עד 15:30
שלישי, 14:00 עד 16:00
חמישי 13:30 עד15:30 

 
18.06.2021 (01:26)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/06/21 ועד יום שבת 26/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי 19:30 משחק חוץ נגד מכבי בקה


נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 17:30  במטרווסט
רביעי  16:00 לב הפארק, פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 15:30 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד אליצור נתניה
שלישי 20:30 מטרווסט
רביעי  19:30 מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטירה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שני 17:00 אולם מטרווסט
שלישי 18:45  משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה
חמישי, 20:00 משחק חוץ נגד מכבי תל מונד



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 13:30 מטרווסט
שני  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  14:00 אולם מטרווסט
רביעי, 17:30 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 12:30 תל"י


 נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)

ראשון , 20:30 דקל
שני 20:00 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס סגל


 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 
שני, 12:00 אולם מטרווסט

שלישי 09:30 אולם מטרווסט
חמישי,  17:30 אולם מטרווסט
שבת 18:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)

ראשון  15:00 אולם מטרווסט
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:10 לב הפארק

רביעי 18:50 לב הפארק
חמישי 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)

ראשון, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי תל מונד
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 19:00  דקל
רביעי 14:30 אולם מטרווסט

שבת 19:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון תאנה


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)


שני 16:00 תל"י.

שלישי 17:30  דקל
רביעי, 13:00 אולם מטרווסט
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)

שני,  18:30 אולם מטרווסט

שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי,  18:00 אולם מטרווסט
חמישי 19:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה אודי


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

ראשון 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני,  16:30  לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס תות
שלישי, 15:30 לב הפארק
חמישי, 18:00 לב הפארק



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)


שני 17:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי, 18:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אתרוג
שישי, 16:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון לימון

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שני 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי 17:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,  16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה מיקי
חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון לימון


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 19:00 דקל
שני, 15:30 אולם מטרווסט
רביעי 16:15 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 15:00 לב הפארק
שבת 17:00 תל"י


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב
)
ראשון 16:40 לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00 תל"י
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)





קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד אליצור שומרון סלעית
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי רעננה דקל

שבת 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)

ראשון 16:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 15:30 יונתן
שלישי 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)

שני 17:30 תל"י
שלישי 18:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס

שישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)

ראשון, 15:00 לב הפארק
שלישי, 17:30 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שבת, 16:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס שקד

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
רביעי, 17:20 דקל. משחק נגד אליצור רעננה
חמישי 16:30  לב הפארק

 אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)

ראשון 19:00 עד 20:00 אוסטרוטבסקי
שני ,14:30  עד 15:30
שלישי, 14:00 עד 16:00
חמישי 13:30 עד15:30 

 
הוספת תגובה

מבזקים