10.06.2021 (11:15)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/06/21 ועד יום שבת 19/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 דקל
רביעי 20:30 מטרווסט. משחק, מכבי יאיר רעננה – הפועל כפ"ס מאמנים


נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 18:00 מטרווסט
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 18:30  במטרווסט
רביעי  17:00  מטרווסט , פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)

ראשון, 16:30 מטרווסט
שני  18:00 משחק חוץ נגד הפועל חוף השרון

רביעי  17:00 דקל
חמישי, 18:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל חוף השרון
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שלישי 19:45 דקל
רביעי 19:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה
חמישי, 19:00. משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני  15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,
רביעי, 18:50 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:00 לב הפארק
שני 20:30 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד א.ס. צור רמה"ש

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 20:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אגוז
שני, 18:00 אולם מטרווסט
שלישי 20:30 מטרווסט. משחק נגד אליצור כוכב יאיר
חמישי,  18:30מטרווסט (מגרש פתוח)


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)

ראשון  16:30 לב הפארק
שני  16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:30 משחק חוץ נגד בני הרצליה


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)


שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

שלישי, 17:00 אולם מטרווסט

רביעי 17:30 לב הפארק
חמישי 19:30 יונתן
שישי, 15:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס דובדבן


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)

ראשון 15:00 אולם מטרווסט
שני 16:00 תל"י. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה.

רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)

שני 16:30  אולם מטרווסט
שלישי, 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס סביון
רביעי,  15:30 אולם מטרווסט
חמישי 18:30 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש כוכבים


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

שני 16:00 תל"י
שלישי  17:00 לב הפארק. משחק נגד רמה"ש דרור
רביעי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 תל"י. משחק נגד אליצור כוכב יאיר



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

ראשון 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

שני 16:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה אחוזה
שלישי, 18:10 לב הפארק.

חמישי 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 19:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון צור

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)

ראשון 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

שני 19:15 אולם מטרווסט
שלישי 19:00 תל"י

רביעי,16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 18:30 משחק חוץ נגד בני הרצליה מיקי

שישי 14:15, לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה אחוזה


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)


שני, 16:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה
שלישי 16:30  "אביב
"

רביעי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון אלון

שישי 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב
)

ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 דקל. משחק נגד מכבי רעננה דקל
חמישי 16:15 לב הפארק.


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 משחק חוץ נגד רמה"ש דקל
רביעי 15:00 יונתן



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד מכבי הוד השרון אגס

שני 17:15 תל"י
שלישי 17:00 דקל. משחק נגד מכבי רעננה צפון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)

שני 18:30 לב הפארק
שלישי 17:30 תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה דקל

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)

ראשון, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:15 דקל
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 16:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה דקל

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון 19:00 דקל. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:00 אביב
חמישי 15:00 לב הפארק


 
אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני , 17:45  עד 18:45
רביעי, 16:00 עד 18:00
חמישי 15:30 עד18:30 

 
10.06.2021 (11:15)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/06/21 ועד יום שבת 19/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 דקל
רביעי 20:30 מטרווסט. משחק, מכבי יאיר רעננה – הפועל כפ"ס מאמנים


נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 18:00 מטרווסט
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 18:30  במטרווסט
רביעי  17:00  מטרווסט , פיזי מנטלי עם עמיר מנחם
חמישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 14:00 תל"י


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)

ראשון, 16:30 מטרווסט
שני  18:00 משחק חוץ נגד הפועל חוף השרון

רביעי  17:00 דקל
חמישי, 18:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל חוף השרון
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)

שלישי 19:45 דקל
רביעי 19:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה
חמישי, 19:00. משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני  15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,
רביעי, 18:50 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:00 לב הפארק
שני 20:30 אולם מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד א.ס. צור רמה"ש

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 20:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אגוז
שני, 18:00 אולם מטרווסט
שלישי 20:30 מטרווסט. משחק נגד אליצור כוכב יאיר
חמישי,  18:30מטרווסט (מגרש פתוח)


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)

ראשון  16:30 לב הפארק
שני  16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:30 משחק חוץ נגד בני הרצליה


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)


שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

שלישי, 17:00 אולם מטרווסט

רביעי 17:30 לב הפארק
חמישי 19:30 יונתן
שישי, 15:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס דובדבן


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)

ראשון 15:00 אולם מטרווסט
שני 16:00 תל"י. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה.

רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)

שני 16:30  אולם מטרווסט
שלישי, 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס סביון
רביעי,  15:30 אולם מטרווסט
חמישי 18:30 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש כוכבים


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

שני 16:00 תל"י
שלישי  17:00 לב הפארק. משחק נגד רמה"ש דרור
רביעי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 תל"י. משחק נגד אליצור כוכב יאיר



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

ראשון 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

שני 16:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה אחוזה
שלישי, 18:10 לב הפארק.

חמישי 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 19:00 משחק חוץ נגד הפועל לב השרון צור

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)

ראשון 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

שני 19:15 אולם מטרווסט
שלישי 19:00 תל"י

רביעי,16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 18:30 משחק חוץ נגד בני הרצליה מיקי

שישי 14:15, לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה אחוזה


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)


שני, 16:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה
שלישי 16:30  "אביב
"

רביעי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון אלון

שישי 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב
)

ראשון 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:00 דקל. משחק נגד מכבי רעננה דקל
חמישי 16:15 לב הפארק.


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 משחק חוץ נגד רמה"ש דקל
רביעי 15:00 יונתן



קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון 17:20 דקל. משחק נגד מכבי הוד השרון אגס

שני 17:15 תל"י
שלישי 17:00 דקל. משחק נגד מכבי רעננה צפון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)

שני 18:30 לב הפארק
שלישי 17:30 תל"י
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה דקל

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)

ראשון, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:15 דקל
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 16:00 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה דקל

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

ראשון 19:00 דקל. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:00 אביב
חמישי 15:00 לב הפארק


 
אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני , 17:45  עד 18:45
רביעי, 16:00 עד 18:00
חמישי 15:30 עד18:30 

 
הוספת תגובה

מבזקים