04.06.2021 (12:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-06/06/21 ועד יום שבת 12/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שלישי 20:40 מטרווסט. משחק, מכבי יאיר רעננה – אליצור כוכב יאיר
שישי 14:00 תל"י

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 19:30 משחק חוץ נגד עירוני נהריה
שלישי 

חמישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 16:30 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה
שלישי,
רביעי  20:30  מטרווסט
חמישי, 15:30  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 19:00  תל"י. משחק נגד הפועל פרדסיה
שלישי 20:00 דקל
חמישי, 19:00.



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:30 דקל
שני 20:30 מטרווסט
רביעי 18:30 משחק חוץ נגד מ.ס. אבן יהודה
חמישי 20:20  יונתן

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפר סבא אדר
שני, 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 16:30 "אביב"
רביעי, 19:00 אולם מטרווסט


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון  20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס ברוש
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:15 תל"י
רביעי 17:30  לב הפארק.
חמישי  17:30  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 13:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי ת"א


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30  לב הפארק
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד מכבי הוד השרון אדר.
שבת 18:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 17:00 דקל
שלישי  18:15 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש תות
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שלישי, 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי אחוזה רעננה
רביעי,  16:00 אולם מטרווסט
חמישי 19:00 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש דרור


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני 15:30 יונתן
שלישי  19:00 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 16:20 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס סביון



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 17:30  משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי , 17:30 אתלטיקה ב מטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 19:00 יונתן

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני 16:00 אולם מטרווסט

רביעי,16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 17:00 תל"י.  משחק נגד בני הרצליה מיקי
שלישי 15:00 "אביב"
רביעי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 16:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:00  אולם מטרווסט
חמישי 16:15 לב הפארק. משחק נגד רמה"ש דקל


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון סלעית.
חמישי 18:00 , לב הפארק


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני,  17:45 מטרווסט (מגרש פתוח)

רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 15:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס רימון


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 18:50 אולם מטרווסט
שלישי 17:00  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:15 לב הפארק.

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה.
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:45  יונתן

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
רביעי  17:00  משחק חוץ נגד רמה"ש תות
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני , 17:45  עד 18:45
שלישי,  17:15 עד 18:15
רביעי, 16:00 עד 18:00
חמישי 16:00 עד 19:00 

 
04.06.2021 (12:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-06/06/21 ועד יום שבת 12/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שלישי 20:40 מטרווסט. משחק, מכבי יאיר רעננה – אליצור כוכב יאיר
שישי 14:00 תל"י

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 19:30 משחק חוץ נגד עירוני נהריה
שלישי 

חמישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
ראשון, 16:30 לב הפארק
שני  18:30 לב הפארק. משחק נגד מ.ס. אבן יהודה
שלישי,
רביעי  20:30  מטרווסט
חמישי, 15:30  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 19:00  תל"י. משחק נגד הפועל פרדסיה
שלישי 20:00 דקל
חמישי, 19:00.



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 16:00 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:30 דקל
שני 20:30 מטרווסט
רביעי 18:30 משחק חוץ נגד מ.ס. אבן יהודה
חמישי 20:20  יונתן

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפר סבא אדר
שני, 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 16:30 "אביב"
רביעי, 19:00 אולם מטרווסט


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון  20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס ברוש
שני 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:15 תל"י
רביעי 17:30  לב הפארק.
חמישי  17:30  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 13:30 לב הפארק. משחק נגד מכבי ת"א


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30  לב הפארק
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד מכבי הוד השרון אדר.
שבת 18:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון 17:00 דקל
שלישי  18:15 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש תות
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון 18:00 אולם מטרווסט
שלישי, 19:00 תל"י. משחק נגד מכבי אחוזה רעננה
רביעי,  16:00 אולם מטרווסט
חמישי 19:00 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש דרור


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
שני 15:30 יונתן
שלישי  19:00 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 16:20 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס סביון



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 17:30  משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי , 17:30 אתלטיקה ב מטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 19:00 יונתן

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני 16:00 אולם מטרווסט

רביעי,16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 17:00 תל"י.  משחק נגד בני הרצליה מיקי
שלישי 15:00 "אביב"
רביעי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)



קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 16:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 15:00  אולם מטרווסט
חמישי 16:15 לב הפארק. משחק נגד רמה"ש דקל


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון 18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון סלעית.
חמישי 18:00 , לב הפארק


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני,  17:45 מטרווסט (מגרש פתוח)

רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי 15:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס רימון


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 18:50 אולם מטרווסט
שלישי 17:00  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:15 לב הפארק.

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה.
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:45  יונתן

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
רביעי  17:00  משחק חוץ נגד רמה"ש תות
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני , 17:45  עד 18:45
שלישי,  17:15 עד 18:15
רביעי, 16:00 עד 18:00
חמישי 16:00 עד 19:00 

 
הוספת תגובה

מבזקים