27.05.2021 (09:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-30/05/21 ועד יום שבת 05/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני, 19:30 מטרווסט. משחק נגד מכבי קריית מוצקין
שלישי, 15:15מטרווסט
רביעי,19:30 משחק חוץ נגד א.ס. רמת השרון
שישי 10:30, "אביב" -  משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שלישי 20:30 רימון. משחק מכבי יאיר רעננה – הפועל ע"ח רמות ים
שישי 15:30 רימון

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 16:30 מטרווסט
שלישי  19:30  מטרווסט. משחק נגד אליצור נתניה
רביעי 17:00 מטרווסט
חמישי 20:30 משחק חוץ נגד מכבי זיכרון יעקב
שבת, 20:00 תל"י

נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
 ראשון, 20:00 דקל
שני  20:30 משחק חוץ נגד הפועל בנימינה/גבעת עדה
שלישי, 20:00 דקל
רביעי  20:00  מטרווסט
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד מ.ס אבן יהודה

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני 18:30  לב הפארק. משחק נגד מכבי תל מונד.
רביעי 16:00 תל"י
חמישי, 19:00 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 "אביב"

חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:30. משחק חוץ נגד א.ס. צור רמה"ש
שני 19:00  תל"י
רביעי 20:30 רימון

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון להב
שני 18:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון  18:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל ת"א
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי 17:00  לב הפארק. משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים
חמישי  18:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס אגס
שני 16:00 תל"י
שלישי, 16:30  מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל לב השרון תאנה.
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 18:00 מטרווסט
שני 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס אגוז

חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 12:30 תל"י
שבת 18:30, תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י
רביעי,  15:30 מטרווסט
חמישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 16:15  מטרווסט לב הפארק
שבת 17:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה מיקי



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 17:30   אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי , 18:30 מטרווסט
חמישי 18:00  לב הפארק . משחק נגד בני הרצליה מיקי

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה
שישי 14:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 15:30 יונתן
רביעי 17:00 תל"י
חמישי,19:00  משחק חוץ נגד שוהם רמה"ש.


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)

שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00  תל"י
חמישי 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 15:30, לב הפארק


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 17:20, דקל, משחק נגד הפועל כפ"ס אלון.
חמישי 15:00 , לב הפארק


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
ראשון,  16:00 לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה בילו
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 10:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אגס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30 תל"י
שלישי 17:00  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה יבנה
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס שקד
שלישי, 17:30 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:20 דקל. משחק נגד א.ס. רמה"ש תות
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,  17:00 דקל . משחק נגד הפועל כפ"ס חרוב.
שישי, 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה צפון

אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני 17:45  עד 18:45
חמישי 15:30  עד 19:30

 
27.05.2021 (09:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-30/05/21 ועד יום שבת 05/06/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני, 19:30 מטרווסט. משחק נגד מכבי קריית מוצקין
שלישי, 15:15מטרווסט
רביעי,19:30 משחק חוץ נגד א.ס. רמת השרון
שישי 10:30, "אביב" -  משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שלישי 20:30 רימון. משחק מכבי יאיר רעננה – הפועל ע"ח רמות ים
שישי 15:30 רימון

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 16:30 מטרווסט
שני 16:30 מטרווסט
שלישי  19:30  מטרווסט. משחק נגד אליצור נתניה
רביעי 17:00 מטרווסט
חמישי 20:30 משחק חוץ נגד מכבי זיכרון יעקב
שבת, 20:00 תל"י

נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
 ראשון, 20:00 דקל
שני  20:30 משחק חוץ נגד הפועל בנימינה/גבעת עדה
שלישי, 20:00 דקל
רביעי  20:00  מטרווסט
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד מ.ס אבן יהודה

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני 18:30  לב הפארק. משחק נגד מכבי תל מונד.
רביעי 16:00 תל"י
חמישי, 19:00 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:00 "אביב"

חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 18:30. משחק חוץ נגד א.ס. צור רמה"ש
שני 19:00  תל"י
רביעי 20:30 רימון

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 18:00 משחק חוץ נגד אליצור שומרון להב
שני 18:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 תל"י


נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון  18:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל ת"א
שני 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי 17:00  לב הפארק. משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים
חמישי  18:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 תל"י


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס אגס
שני 16:00 תל"י
שלישי, 16:30  מטרווסט
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל לב השרון תאנה.
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 18:00 מטרווסט
שני 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס אגוז

חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי 12:30 תל"י
שבת 18:30, תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י
רביעי,  15:30 מטרווסט
חמישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 16:15  מטרווסט לב הפארק
שבת 17:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה מיקי



ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 17:30   אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני  18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי , 18:30 מטרווסט
חמישי 18:00  לב הפארק . משחק נגד בני הרצליה מיקי

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 17:00 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה
שישי 14:30 מטרווסט (מגרש פתוח)


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 15:30 יונתן
רביעי 17:00 תל"י
חמישי,19:00  משחק חוץ נגד שוהם רמה"ש.


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)

שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 16:00  תל"י
חמישי 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 15:30, לב הפארק


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)

שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 17:20, דקל, משחק נגד הפועל כפ"ס אלון.
חמישי 15:00 , לב הפארק


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
ראשון,  16:00 לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה בילו
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 10:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אגס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 17:30 תל"י
שלישי 17:00  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה יבנה
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שישי, 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי עירוני רעננה

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 18:45 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס שקד
שלישי, 17:30 תל"י. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:20 דקל. משחק נגד א.ס. רמה"ש תות
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,  17:00 דקל . משחק נגד הפועל כפ"ס חרוב.
שישי, 14:15 לב הפארק. משחק נגד מכבי רעננה צפון

אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני 17:45  עד 18:45
חמישי 15:30  עד 19:30

 
הוספת תגובה

מבזקים