21.05.2021 (06:28)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/05/21 ועד יום שבת 29/05/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני, 15:30 מטרווסט
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי,19:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון
חמישי 15:30
שישי: 11:30 מטרווסט
שבת: 20:30 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שישי 15:30 רימון

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 10:00 מטרווסט
שני,  19:30  מטרווסט משחק נגד מכבי פ"ת
רביעי  17:00  מטרווסט
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 19:00 מטרווסט

נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
 ראשון, 17:00 דקל
שני 17:30  לב הפארק
שלישי, 20:00 דקל
רביעי  18:30 מטרווסט
חמישי,  19:30 משחק חוץ נגד מכבי קריית ביאליק
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני 19:00 משחק חוץ נגד מכבי קדימה צורן
רביעי 19:00 משחק חוץ נגד אליצור כוכב יאיר
חמישי, 20:30 רימון
שבת 19:00 רימון



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי 15:30 יונתן
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 15:00 משחק חוץ נגד אליצור נתניה

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:00 דקל
שני 17:00  מטרווסט
רביעי 20:00 מטרווסט
חמישי 19:30 יונתן
שישי 15:30 תל"י. משחק נגד עירוני ראש העין

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
חמישי 18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 17:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 20:00 משחק חוץ נגד מכבי פ"ת יותם
רביעי 17:10 דקל
חמישי  18:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 18:30 דקל
שני 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00  דקל
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס דובדבן.

שבת 17:30  מטרווסט

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 18:00 לב הפארק
שני 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  19:00 תל"י
רביעי,15:30 מטרווסט
חמישי, 16:30 לב הפארק
שישי 15:00, לב הפארק. משחק נגד הפועל עמק חפר


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שלישי, 17:30 מטרווסט
שישי 13:00   מטרווסט
שבת 20:30 תל"י משחק נגד הפועל כפ"ס תות


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 17:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:45  מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 18:30 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון אפרסק


ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 16:45  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני 17:30 תל"י
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי 17:45  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
חמישי 18:00  לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 16:30 מטרווסט
שלישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 18:30 תל"י. משחק נגד בני הרצליה מיקי
שבת 17:00 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון/צור


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון לימון
שלישי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי,16:30 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון/צור


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:40 תל"י
חמישי 15:00 לב הפארק


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי 16:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 18:45  תל"י
שלישי 16:50 לב הפארק
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שבת 17:00  משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:30 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:00 מטרווסט
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,  16:30 תל"י. משחק נגד מכבי רעננה דקל
רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 תל"י


אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני 17:45  עד 18:45
רביעי  18:15 עד 20:15
חמישי 16:00 עד 19:00

 
21.05.2021 (06:28)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/05/21 ועד יום שבת 29/05/21
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:00 מטרווסט
שני, 15:30 מטרווסט
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי,19:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון
חמישי 15:30
שישי: 11:30 מטרווסט
שבת: 20:30 מטרווסט
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון 20:30 רימון
שישי 15:30 רימון

נוער על - עירוני רעננה - (רון נוה)
ראשון 10:00 מטרווסט
שני,  19:30  מטרווסט משחק נגד מכבי פ"ת
רביעי  17:00  מטרווסט
חמישי 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 19:00 מטרווסט

נוער ארצית – מכבי יורם רעננה  (רותם אסייג)
 ראשון, 17:00 דקל
שני 17:30  לב הפארק
שלישי, 20:00 דקל
רביעי  18:30 מטרווסט
חמישי,  19:30 משחק חוץ נגד מכבי קריית ביאליק
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני 19:00 משחק חוץ נגד מכבי קדימה צורן
רביעי 19:00 משחק חוץ נגד אליצור כוכב יאיר
חמישי, 20:30 רימון
שבת 19:00 רימון



נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי 15:30 יונתן
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי עם דור ברנר
שישי, 15:00 משחק חוץ נגד אליצור נתניה

נערים א' ארצית – מכבי רעננה עירוני (אריאל עצמון)
ראשון , 20:00 דקל
שני 17:00  מטרווסט
רביעי 20:00 מטרווסט
חמישי 19:30 יונתן
שישי 15:30 תל"י. משחק נגד עירוני ראש העין

 נערים א' מחוזית – מכבי רעננה איצקוביץ (גיא לביא)
 ראשון 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 תל"י
חמישי 18:15 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני 17:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 20:00 משחק חוץ נגד מכבי פ"ת יותם
רביעי 17:10 דקל
חמישי  18:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 18:30 דקל
שני 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00  דקל
רביעי 19:00 דקל. משחק נגד הפועל כפ"ס דובדבן.

שבת 17:30  מטרווסט

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 18:00 לב הפארק
שני 18:30 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  19:00 תל"י
רביעי,15:30 מטרווסט
חמישי, 16:30 לב הפארק
שישי 15:00, לב הפארק. משחק נגד הפועל עמק חפר


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:00 מטרווסט
שלישי, 17:30 מטרווסט
שישי 13:00   מטרווסט
שבת 20:30 תל"י משחק נגד הפועל כפ"ס תות


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני 17:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:45  מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 18:30 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון אפרסק


ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון 16:45  אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני 17:30 תל"י
שלישי, 18:10 לב הפארק.
רביעי 17:45  לב הפארק. משחק נגד אליצור רעננה אריאל
חמישי 18:00  לב הפארק

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
ראשון, 16:30 מטרווסט
שלישי 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי 18:30 תל"י. משחק נגד בני הרצליה מיקי
שבת 17:00 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון/צור


ילדים ב' - מכבי רעננה אחוזה (גיא לביא)
ראשון, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון לימון
שלישי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי,16:30 תל"י. משחק נגד הפועל לב השרון/צור


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 17:40 תל"י
חמישי 15:00 לב הפארק


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי 18:30 דקל
רביעי 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שני 16:00 לב הפארק
שלישי 16:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס


קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני 18:45  תל"י
שלישי 16:50 לב הפארק
רביעי 16:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שבת 17:00  משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:30 תל"י. משחק נגד מכבי עירוני רעננה
רביעי, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
חמישי 17:00 מטרווסט
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם יובל דואניס
שלישי,  16:30 תל"י. משחק נגד מכבי רעננה דקל
רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 תל"י


אימוני יכולת אישית במטרווסט (מגרש פתוח) - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני 17:45  עד 18:45
רביעי  18:15 עד 20:15
חמישי 16:00 עד 19:00

 
הוספת תגובה

מבזקים