01.04.2021 (09:02)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-04/04/21 ועד יום שבת 10/04/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:30 פעמונים
שני, 20:15 תל"י
שלישי, 19:00 מטרווסט. משחק נגד הפועל גליל
רביעי, 14:30 מטרווסט
חמישי,20:00  ב"מטרווסט" משחק נגד הפועל עפולה
שיש 12:00 ב"מטרווסט"
שבת,21:15  מטרווסט. משחק נגד מכבי ר"ג
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
חמישי, 20:15 רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 תל"י 
שני, 20:00 כפר בלום. משחק חוץ נגד הפועל גליל
רביעי, 16:30 מטרווסט
חמישי, 16:30 מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת 18:00 מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 דקל
שני, 17:15 לב הפארק
שלישי, 18:30  תל"י
רביעי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 20:15 דקל

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד בני הרצליה.
רביעי, 17:30 דקל
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 17:20 דקל. משחק נגד אליצור נתניה
שני 18:30 לב הפארק
שלישי 19:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון
חמישי 19:30 יונתן.


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא)
ראשון, 11:30 תל"י
שני, 17:30 תל"י. משחק נגד הפועל טייבה.
רביעי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 20:30 משחק חוץ נגד מכבי ת"א
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 19:30 משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה
שלישי,  19:00  דקל. משחק נגד בני הרצליה עוז.

חמישי, 15:30 מטרווסט
שבת, 16:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני, 16:00  לב הפארק
שלישי, 18:00צ לב הפארק. משחק נגד עירוני ראש העין.
רביעי, 17:30 לב הפארק
חמישי, 16:30 לב הפארק
שישי 14:00 לב הפארק. משחק נגד רמת השרון תות.

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 תל"י
שלישי, 15:30 מטרווסט
רביעי, 16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה אודי


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון 12:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 16:45 מטורווסט (מגרש פתוח)
שישי, 15:00 רימון. משחק נגד הפועל כפ"ס סביון.

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 18:00 לב הפארק
שישי, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן)
 ראשון 12:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה.
רביעי, 16:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 16:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אתרוג


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)
ראשון, 10:00 תל"י
שני, 16:00 תל"י
רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 20:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 12:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 15:00מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:30 "אביב"
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
ראשון, 13:30 לב הפארק
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד אליצור שומרון סלעית.
חמישי, 15:00 לב הפארק 

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני,  18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי  18:30 , משחק חוץ נגד אליצור רעננה יבנה
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס חרוב.

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון 17:00  משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב.
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון.
חמישי, 16:00 תל"י
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 16:00 דקל. משחק נגד אליצור רעננה יבנה
חמישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 11:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר


אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 12:30–14:30 אוסטרובסקי (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
01.04.2021 (09:02)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-04/04/21 ועד יום שבת 10/04/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 15:30 פעמונים
שני, 20:15 תל"י
שלישי, 19:00 מטרווסט. משחק נגד הפועל גליל
רביעי, 14:30 מטרווסט
חמישי,20:00  ב"מטרווסט" משחק נגד הפועל עפולה
שיש 12:00 ב"מטרווסט"
שבת,21:15  מטרווסט. משחק נגד מכבי ר"ג
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
חמישי, 20:15 רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 תל"י 
שני, 20:00 כפר בלום. משחק חוץ נגד הפועל גליל
רביעי, 16:30 מטרווסט
חמישי, 16:30 מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת 18:00 מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 דקל
שני, 17:15 לב הפארק
שלישי, 18:30  תל"י
רביעי  17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
ראשון, 20:15 דקל

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון 16:30 לב הפארק
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד בני הרצליה.
רביעי, 17:30 דקל
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 17:20 דקל. משחק נגד אליצור נתניה
שני 18:30 לב הפארק
שלישי 19:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון
חמישי 19:30 יונתן.


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא)
ראשון, 11:30 תל"י
שני, 17:30 תל"י. משחק נגד הפועל טייבה.
רביעי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 20:30 משחק חוץ נגד מכבי ת"א
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
ראשון, 19:30 משחק חוץ נגד הפועל פרדסיה
שלישי,  19:00  דקל. משחק נגד בני הרצליה עוז.

חמישי, 15:30 מטרווסט
שבת, 16:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון 15:00 לב הפארק
שני, 16:00  לב הפארק
שלישי, 18:00צ לב הפארק. משחק נגד עירוני ראש העין.
רביעי, 17:30 לב הפארק
חמישי, 16:30 לב הפארק
שישי 14:00 לב הפארק. משחק נגד רמת השרון תות.

ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 תל"י
שלישי, 15:30 מטרווסט
רביעי, 16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה אודי


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)
ראשון 12:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 16:45 מטורווסט (מגרש פתוח)
שישי, 15:00 רימון. משחק נגד הפועל כפ"ס סביון.

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 18:00 לב הפארק
שישי, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן)
 ראשון 12:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה.
רביעי, 16:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 16:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון אתרוג


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)
ראשון, 10:00 תל"י
שני, 16:00 תל"י
רביעי 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 20:00 תל"י. משחק נגד בני הרצליה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון 12:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי 15:00מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 17:30 תל"י


קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:30 "אביב"
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
ראשון, 13:30 לב הפארק
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד אליצור שומרון סלעית.
חמישי, 15:00 לב הפארק 

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני,  18:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי  18:30 , משחק חוץ נגד אליצור רעננה יבנה
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שישי, 16:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס חרוב.

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
ראשון 17:00  משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב.
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 תל"י. משחק נגד מכבי הוד השרון.
חמישי, 16:00 תל"י
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 15:00 "אביב"
רביעי, 16:00 דקל. משחק נגד אליצור רעננה יבנה
חמישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת 11:30 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר


אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 12:30–14:30 אוסטרובסקי (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים