26.03.2021 (01:04)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-28/03/21 ועד יום שבת 03/04/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון,20:30  "מטרווסט" משחק נגד מכבי הוד השרון

שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי, 19:00 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש
חמישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת,20:30 משחק חוץ נגד חבל מודיעין
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי, 20:30 רימון – משחק נגד מכבי בקה
שישי 15:30, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שני  17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00  תל"י
רביעי, 16:00  לב הפארק.
חמישי, 18:00 מטרווסט – משחק נגד אליצור נתניה
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת 20:00 תל"י

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)

שני, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי פרדס חנה
שלישי, 18:30  דקל
רביעי 20:15 רימון
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני, 20:15 רימון

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)

שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי,20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס תמר
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שלישי, 20:00  דקל
רביעי, 20:30 משחק חוץ נגד בית"ר כפר יונה
חמישי 20:30 רימון
שבת 20:00 רימון


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא)

שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 11:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי 17:30  לב הפארק
חמישי,  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
שני, 16:00 תל"י
שלישי,  17:00   דקל
רביעי, 14:30 תל"י
חמישי, 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין; + 19:00 תל"י
שלישי, 15:30  תל"י
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30 לב הפארק
שבת, 18:30 רימון


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני, 18:50 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י – משחק נגד מכבי רעננה אחוזה
רביעי,09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 תל"י – משחק נגד א.ס. רמה"ש דרור


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

שני, 13:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 19:00 תל"י – משחק נגד מכבי עירוני רעננה
חמישי, 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס תות.

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני, 08:00 – 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי , 18:00 לב הפארק
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן)

שני, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 08:00 – 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 17:00 תל"י – משחק נגד מכבי הוד השרון אתרוג


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)
שני, 10:00 – 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 10:00 מטרווסט 0מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 17:30 לב הפארק
שלישי 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון
חמישי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 08:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 13:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 תל"י
שישי, 13:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שני 16:00 מטרווסט
שלישי 14:00 תל"י
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 15:00 לב הפארק 
שישי, 14:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שבת 17:00 רימון

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני,  17:30 תל"י
שלישי  18:10 , לב הפארק
חמישי, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 14:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 15:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:20 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב
רביעי, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 13:30 תל"י
שישי, 10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני, 15:00 – 16:00 חטיבת השרון (מגרש פתוחו)
רביעי, 14:45–15:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
26.03.2021 (01:04)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-28/03/21 ועד יום שבת 03/04/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון,20:30  "מטרווסט" משחק נגד מכבי הוד השרון

שלישי, 16:30 "אביב"
רביעי, 19:00 משחק חוץ נגד א.ס. רמה"ש
חמישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת,20:30 משחק חוץ נגד חבל מודיעין
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

שלישי, 20:30 רימון – משחק נגד מכבי בקה
שישי 15:30, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שני  17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00  תל"י
רביעי, 16:00  לב הפארק.
חמישי, 18:00 מטרווסט – משחק נגד אליצור נתניה
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת 20:00 תל"י

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)

שני, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי פרדס חנה
שלישי, 18:30  דקל
רביעי 20:15 רימון
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 תל"י

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ)
שני, 20:15 רימון

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)

שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי,20:30 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס תמר
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שלישי, 20:00  דקל
רביעי, 20:30 משחק חוץ נגד בית"ר כפר יונה
חמישי 20:30 רימון
שבת 20:00 רימון


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא)

שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי 11:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי 17:30  לב הפארק
חמישי,  11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
שני, 16:00 תל"י
שלישי,  17:00   דקל
רביעי, 14:30 תל"י
חמישי, 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין; + 19:00 תל"י
שלישי, 15:30  תל"י
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30 לב הפארק
שבת, 18:30 רימון


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שני, 18:50 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י – משחק נגד מכבי רעננה אחוזה
רביעי,09:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 תל"י – משחק נגד א.ס. רמה"ש דרור


ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס)

שני, 13:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 19:00 תל"י – משחק נגד מכבי עירוני רעננה
חמישי, 19:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס תות.

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)

שני, 08:00 – 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי , 18:00 לב הפארק
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן)

שני, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 08:00 – 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 17:00 תל"י – משחק נגד מכבי הוד השרון אתרוג


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא)
שני, 10:00 – 12:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
שלישי, 10:00 מטרווסט 0מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 משחק חוץ נגד בני הרצליה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 17:30 לב הפארק
שלישי 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס רימון
חמישי 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 08:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 13:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 תל"י
שישי, 13:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שני 16:00 מטרווסט
שלישי 14:00 תל"י
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 15:00 לב הפארק 
שישי, 14:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שבת 17:00 רימון

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור)
שני,  17:30 תל"י
שלישי  18:10 , לב הפארק
חמישי, 17:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב)
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 14:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 10:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 15:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:20 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב
רביעי, 09:00 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 13:30 תל"י
שישי, 10:00 מטרווסט (מגרש פתוח)


אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני, 15:00 – 16:00 חטיבת השרון (מגרש פתוחו)
רביעי, 14:45–15:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים