25.02.2021 (07:49)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-28/02/2021 ועד יום שבת 06/03/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני,  18:45 מטרווסט,
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי אשדוד.
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת,20:30 ב"מטרווסט" – משחק נגד הפועל עפולה
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי 14:00, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 15:15 ב"מטרווסט"
שני, 16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 מטרווסט
רביעי, 17:30 מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט, פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם.
שבת 18:45, מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
ראשון, 18:30 דקל
שני, 20:15 מטרווסט
שלישי, 20:30 מטרווסט
רביעי, 19:00 מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
שני, 17:00 מטרווסט
שלישי, 20:00 דקל
רביעי,18:30 דקל
חמישי, 20:30 תל"י
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
רביעי, 16:30 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,18:30 מטרווסט
שני, 20:30 רימון
רביעי,20:30 מטרווסט
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין



נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
שני, 18:50 לב הפארק
שלישי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 20:15 דקל
חמישי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30  "לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  17:30  מטרווסט
רביעי, 15:30 יונתן
שבת, 17:15 מטרווסט


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
ראשון, 10:00 מטרווסט
שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:30  תל"י
שישי, 14:00  אולם מטרווסט
שבת, 18:30 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 13:00 במטרווסט
שני, 19:00, תל"י"
שלישי, 19:00 תל"י
שבת, 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00, לב הפארק
שישי, 14:45, מטרווסט (מגרש פתוח)
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי , 16:00 , תל"י
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 11:30 מטרווסט
שלישי, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 19:00 תל"י



ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 15:30 אולם מטרווסט
שלישי, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 17:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני, 17:30 תל"י
שלישי, 18:30 דקל
חמישי 18:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 17:00 , דקל
שלישי, 16:30  אביב
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי,17:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 17:30 תל"י

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
ראשון, 15:00, לב הפארק
שלישי, 16:50, לב הפארק
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" עם אנדריי.
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30  לב הפארק
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 15:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני: 15:30 יונתן
שלישי, 15:00 אביב
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני, 17:45 – 18:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:00 – 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
25.02.2021 (07:49)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-28/02/2021 ועד יום שבת 06/03/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני,  18:45 מטרווסט,
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי, 19:30 משחק חוץ נגד מכבי אשדוד.
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת,20:30 ב"מטרווסט" – משחק נגד הפועל עפולה
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי 14:00, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 15:15 ב"מטרווסט"
שני, 16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 מטרווסט
רביעי, 17:30 מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט, פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם.
שבת 18:45, מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
ראשון, 18:30 דקל
שני, 20:15 מטרווסט
שלישי, 20:30 מטרווסט
רביעי, 19:00 מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
שני, 17:00 מטרווסט
שלישי, 20:00 דקל
רביעי,18:30 דקל
חמישי, 20:30 תל"י
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
רביעי, 16:30 לב הפארק
חמישי, 16:00 פיזי/מנטלי במטרווסט (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 תל"י

נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,18:30 מטרווסט
שני, 20:30 רימון
רביעי,20:30 מטרווסט
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין



נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
שני, 18:50 לב הפארק
שלישי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 20:15 דקל
חמישי, 16:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30  "לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי,  17:30  מטרווסט
רביעי, 15:30 יונתן
שבת, 17:15 מטרווסט


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
ראשון, 10:00 מטרווסט
שני, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:30  תל"י
שישי, 14:00  אולם מטרווסט
שבת, 18:30 תל"י


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 13:00 במטרווסט
שני, 19:00, תל"י"
שלישי, 19:00 תל"י
שבת, 17:00 תל"י

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00, לב הפארק
שישי, 14:45, מטרווסט (מגרש פתוח)
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי , 16:00 , תל"י
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 11:30 מטרווסט
שלישי, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 17:00 דקל
חמישי, 19:00 תל"י



ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 15:30 אולם מטרווסט
שלישי, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 17:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני, 17:30 תל"י
שלישי, 18:30 דקל
חמישי 18:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 17:00 , דקל
שלישי, 16:30  אביב
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי,17:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 17:30 תל"י

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
ראשון, 15:00, לב הפארק
שלישי, 16:50, לב הפארק
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" עם אנדריי.
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30  לב הפארק
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 15:30 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שני: 15:30 יונתן
שלישי, 15:00 אביב
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שני, 17:45 – 18:45 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:00 – 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי 15:30 – 19:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים