20.02.2021 (08:33)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-21/02/2021 ועד יום שבת 27/02/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני,  19:00  מטרווסט,
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי, 19:00 מטרווסט
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:30 ב"מטרווסט"
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי 14:00, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 מטרווסט
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
שני, 18:30 לב הפארק
רביעי, 17:30, מטרווסט
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק
שבת, 17:00 רימון

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:00  דקל
שלישי, 20:00 דקל
רביעי, 20:30 דקל
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 15:00 לב הפארק
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי, 16:30  לב הפארק
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 מטרווסט
שני, 17:30  תל"י
שלישי, 20:30 מטרווסט
חמישי, 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:00 , מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 20:30 מטרווסט
שלישי, 16:30, "אביב"
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 12:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 17:30  מטרווסט
שלישי, 17:30 מטרווסט
רביעי,  17:00 דקל
חמישי, 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30, רימון


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:30  תל"י
רביעי, 18:00 לב הפארק
חמישי, 18:00  לב הפארק
שישי, 15:30 אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שני, 19:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:30, תל"י
רביעי, 15:30 יונתן
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט
שישי, 12:30 , תל"י

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שלישי, 18:40, השרון
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 13:00 תל"י
שישי, 10:30 אולם מטרווסט
שבת 18:30 תל"י
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי , 16:00 , תל"י
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 19:00, תל"י
חמישי, 14:00 מטרווסט
שישי, 11:00  תל"י
שבת,  16:30,  תל"י


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 "אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 16:30, מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:30 דקל
חמישי 15:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:30, דקל
שלישי, 17:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 19:00  תל"י 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 12:30 מטרווסט

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:00, לב הפארק
שלישי, 16:30, מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" עם אנדריי.
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30  לב הפארק
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון,17:00  דקל
שני: 16:00  אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שלישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:30  תל"י

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
20.02.2021 (08:33)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-21/02/2021 ועד יום שבת 27/02/2021
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני,  19:00  מטרווסט,
שלישי, 19:00 מטרווסט
רביעי, 19:00 מטרווסט
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:30 ב"מטרווסט"
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 רימון
שלישי, 20:30 רימון
שישי 14:00, רימון

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00  אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:00 מטרווסט
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
שני, 18:30 לב הפארק
רביעי, 17:30, מטרווסט
חמישי, 13:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק
שבת, 17:00 רימון

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:00  דקל
שלישי, 20:00 דקל
רביעי, 20:30 דקל
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 15:00 לב הפארק
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 15:30 לב הפארק
רביעי, 16:30  לב הפארק
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 מטרווסט
שני, 17:30  תל"י
שלישי, 20:30 מטרווסט
חמישי, 14:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:00 , מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 20:30 מטרווסט
שלישי, 16:30, "אביב"
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 12:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 17:30  מטרווסט
שלישי, 17:30 מטרווסט
רביעי,  17:00 דקל
חמישי, 11:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:30, רימון


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:30  תל"י
רביעי, 18:00 לב הפארק
חמישי, 18:00  לב הפארק
שישי, 15:30 אולם מטרווסט


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שני, 19:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:30, תל"י
רביעי, 15:30 יונתן
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט
שישי, 12:30 , תל"י

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שלישי, 18:40, השרון
רביעי, 18:30 דקל
חמישי, 13:00 תל"י
שישי, 10:30 אולם מטרווסט
שבת 18:30 תל"י
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי , 16:00 , תל"י
שישי, 15:30 לב הפארק

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 19:00, תל"י
חמישי, 14:00 מטרווסט
שישי, 11:00  תל"י
שבת,  16:30,  תל"י


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 19:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 "אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 16:30, מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:30 דקל
חמישי 15:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:30, דקל
שלישי, 17:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 19:00  תל"י 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 17:00, אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 12:30 מטרווסט

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:00, לב הפארק
שלישי, 16:30, מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" עם אנדריי.
שישי, 14:00 לב הפארק

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 דקל
חמישי, 16:30  לב הפארק
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון,17:00  דקל
שני: 16:00  אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
שלישי, 16:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:30  תל"י

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
הוספת תגובה

מבזקים