לוח אימונים שבועי: 20/12-26/12/2020

ראשי >לוח אימונים שבועי>לוח אימונים שבועי: 20/12-26/12/2020
18.12.2020 (09:36)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/12/2020 ועד יום שבת 26/12/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 מטרווסט,
שלישי, 19:00 משחק חוץ נגד אליצור קריית אתא
חמישי, 18:45 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00  ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני,18:00 מטרווסט, משחק נגד רמה"ש עלומים
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת, 18:30, מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י
רביעי, 18:30, דקל
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:15 אולם מטרווסט
שני, 18:30 לב הפארק, משחק נגד הפועל כפ"ס דקל.
שלישי, 20:00 דקל
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 15:00 לב הפארק
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי, 18:30  לב הפארק נגד הפועל עמק חפר
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 דקל
שני, 19:00 תל"י
רביעי, 20:00 דקל
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 לב הפארק


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:30 , משחק בחוץ נגד הפועל טייבה
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:30 דקל, משחק נגד אליצור שומרון להב.
רביעי, 17:30, אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 16:00, מטרווסט (מגרש פתוח).
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  16:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס ברוש.
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 19:00 דקל, משחק נגד הפועל פרדסיה
שני, 19:00 אתלטיקב במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:30 אולם מטרווסט
רביעי17:30 ,  אולם מטרווסט
חמישי, 19:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
ראשון, 20:00 תל"י
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 אולם מטרווסט
רביעי, 16:30  לב הפארק
חמישי, 19:00  משחק בחוץ נגד בני הרצליה רוני


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00, אולם מטרווסט
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט
שבת,  19:00, תל"י, משחק נגד מכבי הוד השרון אפרסק.

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני , 15:30, יונתן.
רביעי, 15:30 יונתן
שבת, 17:00  אולם מטרווסט
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 דקל
שלישי, 17:30, תל"י
רביעי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי , 18:30, לב הפארק,  משחק נגד שוהם רמה"ש.
שישי, 15:30 מטרווסט

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30  "מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת,  17:00 תל"י, משחק נגד בני הרצליה משה


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 15:15 "אביב"
רביעי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 19:00  משחק חוץ נגד אליצור רעננה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 דקל
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 18:00  תל"י - משחק נגד מכבי הוד השרון אגס 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 אולם מטרווסט
שני 17:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שלישי , 15:30 אולם מטרווסט
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30, תל"י
שלישי, 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 תל"י

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 18:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני: 16:00  אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
רביעי, 16:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
חמישי, 16:00 תל"י

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 20:00 ועד 21:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ועד 21:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:45 ועד 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
18.12.2020 (09:36)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/12/2020 ועד יום שבת 26/12/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 מטרווסט,
שלישי, 19:00 משחק חוץ נגד אליצור קריית אתא
חמישי, 18:45 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00  ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני,18:00 מטרווסט, משחק נגד רמה"ש עלומים
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי, 17:00, מטרווסט
שישי, 14:00 מטרווסט
שבת, 18:30, מטרווסט

נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) – על פי הודעה מרותם
שני, 16:00 לב הפארק
שלישי, 19:00 תל"י
רביעי, 18:30, דקל
חמישי, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 12:30 לב הפארק

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:15 אולם מטרווסט
שני, 18:30 לב הפארק, משחק נגד הפועל כפ"ס דקל.
שלישי, 20:00 דקל
חמישי, 20:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 15:00 לב הפארק
שני, 15:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 16:50 לב הפארק
רביעי, 18:30  לב הפארק נגד הפועל עמק חפר
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 14:00 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 דקל
שני, 19:00 תל"י
רביעי, 20:00 דקל
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 14:00 לב הפארק


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:30 , משחק בחוץ נגד הפועל טייבה
שני, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 18:30 דקל, משחק נגד אליצור שומרון להב.
רביעי, 17:30, אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 16:00, מטרווסט (מגרש פתוח).
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 16:30  לב הפארק
שני, 16:00 אתלטיקה במטרווסט (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00, לב הפארק
חמישי,  16:00 לב הפארק. משחק נגד הפועל כפ"ס ברוש.
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון, 19:00 דקל, משחק נגד הפועל פרדסיה
שני, 19:00 אתלטיקב במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 18:30 אולם מטרווסט
רביעי17:30 ,  אולם מטרווסט
חמישי, 19:30 תל"י


ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי) – על פי חלוקה איתמר
ראשון, 20:00 תל"י
שני, 18:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שלישי, 17:00 אולם מטרווסט
רביעי, 16:30  לב הפארק
חמישי, 19:00  משחק בחוץ נגד בני הרצליה רוני


ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00, אולם מטרווסט
חמישי, 15:30 אולם מטרווסט
שבת,  19:00, תל"י, משחק נגד מכבי הוד השרון אפרסק.

ילדים א' מחוזית - מכבי אחוזה רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני , 15:30, יונתן.
רביעי, 15:30 יונתן
שבת, 17:00  אולם מטרווסט
ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 דקל
שלישי, 17:30, תל"י
רביעי, 16:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי , 18:30, לב הפארק,  משחק נגד שוהם רמה"ש.
שישי, 15:30 מטרווסט

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30  "מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
חמישי, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת,  17:00 תל"י, משחק נגד בני הרצליה משה


ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 תל"י
שלישי, 15:15 "אביב"
רביעי, 15:30 אתלטיקה במטרווסט עם נועם ארבל
חמישי, 19:00  משחק חוץ נגד אליצור רעננה

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 דקל
רביעי 18:00 אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
חמישי, 18:00  תל"י - משחק נגד מכבי הוד השרון אגס 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 אולם מטרווסט
שני 17:30 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
שלישי , 15:30 אולם מטרווסט
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)

קט-סל ב' - מכבי רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30, תל"י
שלישי, 17:00 משחק חוץ נגד הפועל כפ"ס חרוב
רביעי,16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 תל"י

קט-סל ב' - מכבי רעננה דקל (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 16:00 תל"י
רביעי, 18:00 משחק חוץ נגד מכבי הוד השרון תמר
 
קט-סל ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 15:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני: 16:00  אתלטיקה בלב הפארק עם אנדרי
רביעי, 16:00 משחק חוץ נגד אליצור רעננה
חמישי, 16:00 תל"י

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 20:00 ועד 21:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ועד 21:00  מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 15:45 ועד 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים