לוח אימונים שבועי: 22-28/11/2020

ראשי >לוח אימונים שבועי>לוח אימונים שבועי: 22-28/11/2020
20.11.2020 (04:12)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-22/112020 ועד יום שבת 28/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"מטרווסט"
שלישי 19:30 ב"מטרווסט" משחק ליגה נגד מכבי קריית מוצקין
חמישי, 18:45 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:30  ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין).
שלישי, 16:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי,17:00 ב"מטרווסט".
שבת, 18:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
ראשון, 20:15 ב"מטרווסט"
שני, 18:50 ב"לב הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:30 ב"לב הפארק".
שלישי, 20:00 ב"דקל"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 "לב הפארק".
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה בחטיבת השרון (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:30 תל"י
שני, 18:30, יונתן
שלישי, 19:30 "לב הפארק"
רביעי, 19:00 "מטרווסט"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט". עם רון ציבלין)
שישי, 14:15 מטרווסט


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:00   ב"דקל"
שני, 19:00 "תל"י.
חמישי, 20:30, תל"י
שבת,20:00  ב "תל"י"

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 "לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה בחטיבת השרון (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
שני, 17:00, אולם מטרווסט
שלישי, 18:30 "דקל"
רביעי, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 16:30 ב"מטרווסט".

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:30 "דקל"
שני, 15:00 אתלטיקה בחטיבת השרון עם רון ציבלין
חמישי, 19:00 תל"י
שישי, 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שלישי, 15:00 מטרווסט"
רביעי, 17:00  ב "דקל"
חמישי, 16:00 "תל"י"
שישי, 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 15:30 ב "מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב "תל"י".
רביעי, 17:00  ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט". (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 דקל
שלישי, 17:30 תל"י
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 באולם "מטרווסט
שני, 16:00 "לב הפארק"
רביעי, 16:10 לב הפארק
חמישי, 16:00 במטרווסט (מגרש פתוח).

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 15:30  באולם מטרווסט
שישי, 13:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי, 17:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 "דקל"
רביעי, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 תל"י
שלישי, 15:15 "אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:30 תל"י
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 בלב הפארק"
שלישי, 18:00 "יונתן"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 16:00 תל"י
חמישי, 15:30 לב הפארק
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
שלישי, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 "דקל"
חמישי, 19:30 "יונתן"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון 19:15 עד 20:15 חטיבת השרון (מגרש פתוח)
רביעי, 19:30 עד 20:30  ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
20.11.2020 (04:12)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-22/112020 ועד יום שבת 28/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"מטרווסט"
שלישי 19:30 ב"מטרווסט" משחק ליגה נגד מכבי קריית מוצקין
חמישי, 18:45 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:30  ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין).
שלישי, 16:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי,17:00 ב"מטרווסט".
שבת, 18:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
ראשון, 20:15 ב"מטרווסט"
שני, 18:50 ב"לב הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:30 ב"לב הפארק".
שלישי, 20:00 ב"דקל"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 "לב הפארק".
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה בחטיבת השרון (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' ארצית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:30 תל"י
שני, 18:30, יונתן
שלישי, 19:30 "לב הפארק"
רביעי, 19:00 "מטרווסט"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט". עם רון ציבלין)
שישי, 14:15 מטרווסט


נערים א' מחוזית- עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:00   ב"דקל"
שני, 19:00 "תל"י.
חמישי, 20:30, תל"י
שבת,20:00  ב "תל"י"

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 "לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה בחטיבת השרון (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
שני, 17:00, אולם מטרווסט
שלישי, 18:30 "דקל"
רביעי, 17:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שבת, 16:30 ב"מטרווסט".

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:30 "דקל"
שני, 15:00 אתלטיקה בחטיבת השרון עם רון ציבלין
חמישי, 19:00 תל"י
שישי, 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שלישי, 15:00 מטרווסט"
רביעי, 17:00  ב "דקל"
חמישי, 16:00 "תל"י"
שישי, 14:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 15:30 ב "מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב "תל"י".
רביעי, 17:00  ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט". (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון, 17:00 דקל
שלישי, 17:30 תל"י
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 באולם "מטרווסט
שני, 16:00 "לב הפארק"
רביעי, 16:10 לב הפארק
חמישי, 16:00 במטרווסט (מגרש פתוח).

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 15:30  באולם מטרווסט
שישי, 13:00 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 לב הפארק
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 18:10 לב הפארק
חמישי, 17:00 לב הפארק

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:00 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 "דקל"
רביעי, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:30 מטרווסט (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 תל"י
שלישי, 15:15 "אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:30 תל"י
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 בלב הפארק"
שלישי, 18:00 "יונתן"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:30 מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 16:00 תל"י
חמישי, 15:30 לב הפארק
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 16:30  מטרווסט (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
שלישי, 15:15 מטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 18:30 "דקל"
חמישי, 19:30 "יונתן"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון 19:15 עד 20:15 חטיבת השרון (מגרש פתוח)
רביעי, 19:30 עד 20:30  ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים