לוח אימונים שבועי: 15-21/11/2020

14.11.2020 (02:30)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-15/112020 ועד יום שבת 21/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 משחק ליגה נגד אליצור יבנה (בחוץ)
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00  ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין).
שלישי, 16:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי,16:30  ב"מטרווסט".
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
ראשון, 18:00 "לב הפארק"
שני, 20:00 "רימון"
רביעי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:00 במטרווסט (מגרש פתוח)

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון,20:00 ב"דקל"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
חמישי, 19:30 "יונתן"
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני,15:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:00 ב"רימון"
שלישי, 18:00 באולם "מטרווסט".
רביעי, 20:00 באולם "מטרווסט"
חמישי, 20:00 באולם "מטרווסט".

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:15 באולם "מטרווסט"
שלישי, 19:45 באולם "מטרווסט"
רביעי 20:00 ב"דקל".
שבת, 20:00  תל"י

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 "לב-הפארק"
שני, 19:00 אתלטיקה (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 15:30 ב"מטרווסט" מגרש פתוח
שלישי, 19:00 ב"תל"י".
רביעי, 15:30 "יונתן".
שישי, 15:00 באולם "מטרווסט".

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 17:30 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 18:00 אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 17:30 ב "תל"י".
חמישי, 18:30 "לב הפארק"
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:30 "תל"י".
רביעי, 17:00 "דקל".
חמישי, 17:00  ב "מטרווסט" מגרש פתוח.

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 17:00 ב "מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב "תל"י".
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט (מגרש פתוח).
חמישי, 15:00 באולם "מטרווסט".

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
שני, 16:00 אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 18:10 ב"לב הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 באולם "מטרווסט
שני, 16:00 "לב הפארק"
רביעי, 17:00 ב"יונתן".
חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין.

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 15:00 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 15:30 ב"יונתן"
שלישי, 15:00 אולם מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין.

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:30 ב"דקל".
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:30 "יונתן"
רביעי, 18:45 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:30 "לב הפארק".

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 "לב הפארק".
שלישי, 16:00 "תל"י"
רביעי 17:45  אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:00 ב"לב הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב "דקל".
רביעי, 15:15 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:15 ב"אביב"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 

קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
רביעי, 16:00 במטרווסט מגרש פתוח.
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שלישי, 16:00 עד 17:00 במטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 19:30 עד 20:30  ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
14.11.2020 (02:30)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-15/112020 ועד יום שבת 21/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 משחק ליגה נגד אליצור יבנה (בחוץ)
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00  ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין).
שלישי, 16:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 פיזי/מנטלי עם עמיר מנחם באולם מטרווסט.
חמישי,16:30  ב"מטרווסט".
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
ראשון, 18:00 "לב הפארק"
שני, 20:00 "רימון"
רביעי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 19:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין
שישי, 15:00 במטרווסט (מגרש פתוח)

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון,20:00 ב"דקל"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
חמישי, 19:30 "יונתן"
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני,15:00  אתלטיקה (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר
שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:00 ב"רימון"
שלישי, 18:00 באולם "מטרווסט".
רביעי, 20:00 באולם "מטרווסט"
חמישי, 20:00 באולם "מטרווסט".

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון,20:15 באולם "מטרווסט"
שלישי, 19:45 באולם "מטרווסט"
רביעי 20:00 ב"דקל".
שבת, 20:00  תל"י

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 "לב-הפארק"
שני, 19:00 אתלטיקה (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 15:30 ב"מטרווסט" מגרש פתוח
שלישי, 19:00 ב"תל"י".
רביעי, 15:30 "יונתן".
שישי, 15:00 באולם "מטרווסט".

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 17:30 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 18:00 אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 17:30 ב "תל"י".
חמישי, 18:30 "לב הפארק"
שבת, 18:30 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:30 "תל"י".
רביעי, 17:00 "דקל".
חמישי, 17:00  ב "מטרווסט" מגרש פתוח.

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 17:00 ב "מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב "תל"י".
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט (מגרש פתוח).
חמישי, 15:00 באולם "מטרווסט".

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
שני, 16:00 אתלטיקה עם רון ציבלין
שלישי, 18:10 ב"לב הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 באולם "מטרווסט
שני, 16:00 "לב הפארק"
רביעי, 17:00 ב"יונתן".
חמישי, 16:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין.

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 15:00 "מטרווסט" מגרש פתוח
שני, 15:30 ב"יונתן"
שלישי, 15:00 אולם מטרווסט
חמישי, 17:00 אתלטיקה במטרווסט עם רון ציבלין.

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:30 ב"דקל".
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:30 "יונתן"
רביעי, 18:45 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:30 "לב הפארק".

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 "לב הפארק".
שלישי, 16:00 "תל"י"
רביעי 17:45  אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:00 ב"לב הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב "דקל".
רביעי, 15:15 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי.
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:15 ב"אביב"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 

קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
רביעי, 16:00 במטרווסט מגרש פתוח.
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
שלישי, 16:00 עד 17:00 במטרווסט (מגרש פתוח)
רביעי, 19:30 עד 20:30  ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים