לוח אימונים שבועי: 2020 / 11 // 14 - 8

06.11.2020 (07:36)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-8/112020 ועד יום שבת 14/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 משחק נגד עירוני ר"ג (בחוץ)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים ב"מטרווסט"
שבת, 19:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"לב הפארק".
שלישי, 17:00 ב"מטרוסוט"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 17:30  ב"תל"י"
שלישי, 18:35 ב"דקל"
רביעי, 18:35 ב"דקל"
חמישי, 19:30 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון,21:30 ב"דקל"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 21:30 בדקל"
רביעי 20:00 ב"רימון" משחק (נגד נערים א' מחוזית)
חמישי, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני,18:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר

שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:00 בדקל"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:00 אולם "מטרווסט"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 17:15 ב"דקל"
שלישי, 20:45 רימון
רביעי 20:00 ב"רימון" משחק נגד נוער מחוזית
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 20:30 תל"י

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:10 "לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 15:30 באולם "מטרווסט"
שני, 19:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 20:00 בדקל"
חמישי, 18:30 ב"לב הפארק"
שישי, 12:30 באולם מטרווסט

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:35 בדקל"
שני, 16:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב הפארק"
שבת, 19:00 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 20:00 "רימון"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 15:00 באולם "מטרווסט"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שלישי, 15:30 באולם "מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב "מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 ב"רימון"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 ב"לב הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 ב" מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 15:30 באולם "מטרווסט"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 ב"לב הפארק"
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00  בספורטק
שלישי, 17:15 ב"דקל"
רביעי, 18:45 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 16:00 תל"י"
שלישי, 16:00 "תל"י"
רביעי 17:45  אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:30 ב"לב הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 15:15 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי)
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:15 ב"אביב"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 

קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
שלישי, 15:30 במטרווסט" (מגרש פתוח)"
רביעי, 17:15 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי"
שלישי, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי" 
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
06.11.2020 (07:36)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-8/112020 ועד יום שבת 14/11/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 משחק נגד עירוני ר"ג (בחוץ)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 משחק נגד הפועל ר"ג/גבעתיים ב"מטרווסט"
שבת, 19:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"לב הפארק".
שלישי, 17:00 ב"מטרוסוט"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 17:30  ב"תל"י"
שלישי, 18:35 ב"דקל"
רביעי, 18:35 ב"דקל"
חמישי, 19:30 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון,21:30 ב"דקל"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 21:30 בדקל"
רביעי 20:00 ב"רימון" משחק (נגד נערים א' מחוזית)
חמישי, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
 
נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני,18:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אימון פיזי/מנטלי ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) עם דור ברנר

שישי, 15:30 בתל"י"


נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון,20:00 בדקל"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:00 אולם "מטרווסט"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 17:15 ב"דקל"
שלישי, 20:45 רימון
רביעי 20:00 ב"רימון" משחק נגד נוער מחוזית
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 20:30 תל"י

נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק) – בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:10 "לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 15:30 באולם "מטרווסט"
שני, 19:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 20:00 בדקל"
חמישי, 18:30 ב"לב הפארק"
שישי, 12:30 באולם מטרווסט

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:35 בדקל"
שני, 16:00 אתלטיקה בחטיבת "השרון" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב הפארק"
שבת, 19:00 תל"י

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 20:00 "רימון"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 15:00 באולם "מטרווסט"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שלישי, 15:30 באולם "מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב "מטרווסט (מגרש פתוח)
שישי, 13:30 ב"רימון"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:10 ב"לב הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 15:30 ב" מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 15:30 באולם "מטרווסט"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 ב"לב הפארק"
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדריי)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00  בספורטק
שלישי, 17:15 ב"דקל"
רביעי, 18:45 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)


קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 16:00 תל"י"
שלישי, 16:00 "תל"י"
רביעי 17:45  אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:30 ב"לב הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 15:15 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדריי)
שישי, 12:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:15 ב"אביב"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 

קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב הפארק" (עם אנדרי)
שלישי, 15:30 במטרווסט" (מגרש פתוח)"
רביעי, 17:15 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי רון)
ראשון, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי"
שלישי, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי" 
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"אוסטרובסקי"
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

 
הוספת תגובה

מבזקים