לוח אימונים שבועי 21-26/9/2020

ראשי >לוח אימונים שבועי>לוח אימונים שבועי 21-26/9/2020
21.09.2020 (10:15)
להלן לוח אימונים לשבוע הקרוב, החל מיום שני (21.9.2020) ועד יום שבת (26.9.2020)
יש לזכור כי המועד הרשמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום האימון, כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן, הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן. ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרשמי. שימו לב!

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ)
רביעי 10:00 ו- 18:15 מטרווסט
חמישי 10:00 ו- 18:15 מטרווסט
שישי  12:00 מטרווסט
שבת 20:30 משחק ההכנה לליגה נגד אליצור יבנה בוטל בשל הסגר במדינה.
 
נוער על/מטרווסט – מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שני – 16:30 מטרווסט
שלישי: 10:00  מטרווסט (אמיר מנחם, אימון מנטלי);; 18:00 אימון רון.
רביעי  16:30 מטרווסט
חמישי 16:30 מטרווסט
שישי  13:30 מטרווסט
 
נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)
שני   18:30 - 20:00 מטרווסט אולם 
שלישי   10:30  – 12:00 רימון
רביעי: 17:00 – 18:30 "דקל".
 
נוער מחוזית – עירוני איצקוביץ נכסים רעננה  (טל חלוץ)
שלישי: 18:00 - 19:30 תל"י
רביעי: 19:30 - 21:00 מטרו פתוח
חמישי: 19:00 - 20:30 מטרו בחוץ
 
נערים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני:   19:00 – 20:30 תל"י (איתמר יצחקי)
שלישי: 15:00 – 16:30 תל"י (דורון פוסק)
רביעי:  13:30 – 15:00 תל"י (דורון פוסק)
חמישי:  14:30 - 16:00 תל"י (דורון פוסק)
 
נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
 שני: 18:00 – 19:30 (מטרווסט פתוח)
 שלישי: 20:00 – 21:30  "דקל"
רביעי  20:00  –21:30 "דקל."
חמישי – 20:15 – 21:45 "רימון"
 
נערים א' מחוזית – עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי)
שני 20:30 – 22:00 תל"י
שלישי  19:45 – 21:15  תל"י
רביעי  19:30 – 21:00 תל"י
חמישי :  19:00 – 20:30 תל"י
 
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני   16:00 – 17:30  תל"י (איתמר יצחקי)
שלישי 16:30 – 18:00 תל"י (דורון פוסק)
רביעי 15:00 – 16:30  תל"י (דורון פוסק)
חמישי 13:00 – 14:30 תל"י (דורון פוסק)
 
נערים ב' מחוזית – עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
שלישי 17:00 – 18:30 "דקל"
רביעי  19:30 - 21:00 מטרו מגרש פתוח
חמישי 18:30 – 20:00 מטרו מגרש פתוח
 
ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני 17:30 – 19:00 תל"י
שלישי 15:30 – 17:00 מטרווסט אולם
רביעי 18:00 – 19:30 תל"י
 חמישי: 17:30 – 19:00 תל"י
 
ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שלישי 15:30 – 17:00 "דקל" (איתי שלח)
רביעי: 16:00 - 17:30 מטרו פתוח
חמישי   16:30 -18:00 מטרו (מגרש פתוח) נועם ארבל
 
ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה  (רום קורנליוס)
שלישי:18:30– 20:00  "דקל" (אריאל)
רביעי: 18:30- 20:00  "דקל" (אריאל)
חמישי: 16:30 – 18:00 מטרו פתוח (רום קורנליוס)
 
ילדים ב' – מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
שלישי: 18:30 - 20:00 מטרו פתוח  (גיא לביא)
רביעי : 17:00 - 18:30 מטרווסט פתוח (גיא לביא)
חמישי 16:00 – 17:30 תל"י (ירין)
 
ילדים ב' – עירוני אחוזה רעננה (גיא לביא)
שלישי 18:30 - 20:00 מטרו פתוח
חמישי 19:00 - 20:30  מטרו פתוח
 
קט סל א' –עירוני רעננה צפון ( יניב דולב)
שלישי:14:00  –15:30 "דקל"
רביעי: 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
חמישי: 18:00 - 19:30 (מטרו פתוח)
 
קט סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני: : 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
רביעי  15:30– 17:00  "דקל"
חמישי 19:00 – 20:30 מטרו פתוח
 
קט סל א' –עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שלישי  17:30 - 19:00  (מטרווסט פתוח)
רביעי: 15:45 – 17:15 (מטרוווסט פתוח)
חמישי  15:15 – 16:45 (מטרווסט פתוח)

קט סל ב' – עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני: 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
שלישי17:30–19:00  (מטרו פתוח)

קט סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב)
שלישי 16:00 – 17:30 מטרווסט פתוח
רביעי: 16:00 – 17:30 (מטרו פתוח)
חמישי: 16:30 - 18:00 מטרו פתוח

קט סל ב' – עירוני רעננה דקל (רותם אסייג)
רביעי: 17:00 – 18:30 מטרו פתוח
חמישי 17:30 – 19:00 מטרו פתוח
21.09.2020 (10:15)
להלן לוח אימונים לשבוע הקרוב, החל מיום שני (21.9.2020) ועד יום שבת (26.9.2020)
יש לזכור כי המועד הרשמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום האימון, כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן, הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן. ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרשמי. שימו לב!

בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ)
רביעי 10:00 ו- 18:15 מטרווסט
חמישי 10:00 ו- 18:15 מטרווסט
שישי  12:00 מטרווסט
שבת 20:30 משחק ההכנה לליגה נגד אליצור יבנה בוטל בשל הסגר במדינה.
 
נוער על/מטרווסט – מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שני – 16:30 מטרווסט
שלישי: 10:00  מטרווסט (אמיר מנחם, אימון מנטלי);; 18:00 אימון רון.
רביעי  16:30 מטרווסט
חמישי 16:30 מטרווסט
שישי  13:30 מטרווסט
 
נוער ארצית – עירוני יורם רעננה (רותם אסייג)
שני   18:30 - 20:00 מטרווסט אולם 
שלישי   10:30  – 12:00 רימון
רביעי: 17:00 – 18:30 "דקל".
 
נוער מחוזית – עירוני איצקוביץ נכסים רעננה  (טל חלוץ)
שלישי: 18:00 - 19:30 תל"י
רביעי: 19:30 - 21:00 מטרו פתוח
חמישי: 19:00 - 20:30 מטרו בחוץ
 
נערים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני:   19:00 – 20:30 תל"י (איתמר יצחקי)
שלישי: 15:00 – 16:30 תל"י (דורון פוסק)
רביעי:  13:30 – 15:00 תל"י (דורון פוסק)
חמישי:  14:30 - 16:00 תל"י (דורון פוסק)
 
נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
 שני: 18:00 – 19:30 (מטרווסט פתוח)
 שלישי: 20:00 – 21:30  "דקל"
רביעי  20:00  –21:30 "דקל."
חמישי – 20:15 – 21:45 "רימון"
 
נערים א' מחוזית – עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי)
שני 20:30 – 22:00 תל"י
שלישי  19:45 – 21:15  תל"י
רביעי  19:30 – 21:00 תל"י
חמישי :  19:00 – 20:30 תל"י
 
נערים ב' לאומית – עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני   16:00 – 17:30  תל"י (איתמר יצחקי)
שלישי 16:30 – 18:00 תל"י (דורון פוסק)
רביעי 15:00 – 16:30  תל"י (דורון פוסק)
חמישי 13:00 – 14:30 תל"י (דורון פוסק)
 
נערים ב' מחוזית – עירוני רעננה דקל (איתי שלח)
שלישי 17:00 – 18:30 "דקל"
רביעי  19:30 - 21:00 מטרו מגרש פתוח
חמישי 18:30 – 20:00 מטרו מגרש פתוח
 
ילדים א' לאומית – עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני 17:30 – 19:00 תל"י
שלישי 15:30 – 17:00 מטרווסט אולם
רביעי 18:00 – 19:30 תל"י
 חמישי: 17:30 – 19:00 תל"י
 
ילדים א' מחוזית – מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שלישי 15:30 – 17:00 "דקל" (איתי שלח)
רביעי: 16:00 - 17:30 מטרו פתוח
חמישי   16:30 -18:00 מטרו (מגרש פתוח) נועם ארבל
 
ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה  (רום קורנליוס)
שלישי:18:30– 20:00  "דקל" (אריאל)
רביעי: 18:30- 20:00  "דקל" (אריאל)
חמישי: 16:30 – 18:00 מטרו פתוח (רום קורנליוס)
 
ילדים ב' – מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
שלישי: 18:30 - 20:00 מטרו פתוח  (גיא לביא)
רביעי : 17:00 - 18:30 מטרווסט פתוח (גיא לביא)
חמישי 16:00 – 17:30 תל"י (ירין)
 
ילדים ב' – עירוני אחוזה רעננה (גיא לביא)
שלישי 18:30 - 20:00 מטרו פתוח
חמישי 19:00 - 20:30  מטרו פתוח
 
קט סל א' –עירוני רעננה צפון ( יניב דולב)
שלישי:14:00  –15:30 "דקל"
רביעי: 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
חמישי: 18:00 - 19:30 (מטרו פתוח)
 
קט סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני: : 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
רביעי  15:30– 17:00  "דקל"
חמישי 19:00 – 20:30 מטרו פתוח
 
קט סל א' –עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי)
שלישי  17:30 - 19:00  (מטרווסט פתוח)
רביעי: 15:45 – 17:15 (מטרוווסט פתוח)
חמישי  15:15 – 16:45 (מטרווסט פתוח)

קט סל ב' – עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני: 17:30 – 19:00 (מטרו פתוח)
שלישי17:30–19:00  (מטרו פתוח)

קט סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב)
שלישי 16:00 – 17:30 מטרווסט פתוח
רביעי: 16:00 – 17:30 (מטרו פתוח)
חמישי: 16:30 - 18:00 מטרו פתוח

קט סל ב' – עירוני רעננה דקל (רותם אסייג)
רביעי: 17:00 – 18:30 מטרו פתוח
חמישי 17:30 – 19:00 מטרו פתוח
הוספת תגובה

מבזקים