לוח אימונים שבועי: 13-19/9/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 13-19/9/2020
11.09.2020 (11:12)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/9/2020 ועד יום שבת 19/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ברמת-גן (משחק אימון נגד הפועל רמת-גן/גבעתיים)
שישי, 09:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 21:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"מטרוסוט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בירושלים (נגד ליד"ה ירושלים)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י" (משחק אימון נגד מכבי פתח-תקווה)
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
שישי, 09:00 ב"לב-הפארק"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:0 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עצמה מודיעין)
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 ב"דקל" (משחק אימון נגד עירוני איצקוביץ נכסים רעננה)
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:30 ב"דקל" (משחק אימון נגד מכבי עירוני רעננה)
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 20:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
שני, 16:00/17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין. חלוקה על-ידי איתי - חצי קבוצה בכל שעה)
שלישי, 20:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד הפועל תל-אביב)

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (משחק אימון נגד מכבי עירוני רעננה)
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:20 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:20 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי 18:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
שלישי, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:30 עד 19:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 08:00 עד 09:00 ב"מטרווסט"
11.09.2020 (11:12)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-13/9/2020 ועד יום שבת 19/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ברמת-גן (משחק אימון נגד הפועל רמת-גן/גבעתיים)
שישי, 09:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 21:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"מטרוסוט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בירושלים (נגד ליד"ה ירושלים)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י" (משחק אימון נגד מכבי פתח-תקווה)
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
שישי, 09:00 ב"לב-הפארק"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:0 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עצמה מודיעין)
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:30 ב"דקל" (משחק אימון נגד עירוני איצקוביץ נכסים רעננה)
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:30 ב"דקל" (משחק אימון נגד מכבי עירוני רעננה)
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 20:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
שני, 16:00/17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין. חלוקה על-ידי איתי - חצי קבוצה בכל שעה)
שלישי, 20:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד הפועל תל-אביב)

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (משחק אימון נגד מכבי עירוני רעננה)
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:20 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:20 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי 18:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
שלישי, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:30 עד 19:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 08:00 עד 09:00 ב"מטרווסט"
הוספת תגובה

מבזקים