לוח אימונים שבועי: 6-12/9/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 6-12/9/2020
04.09.2020 (10:28)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-6/9/2020 ועד יום שבת 12/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 21:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 14:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"מטרוסוט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 18:15 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 19:45 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:45 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד הפועל עמק-חפר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 20:00 ב"דקל"
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם איתמר)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, משחק אימון בחוף-השרון

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" + 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה - ילדים ב')

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 17:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י" (משחק אימון נגד מ.ס. אבן-יהודה)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 16:00 ב" מטרווסט"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה - ילדים א')
שבת, 16:45 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 בפארק רעננה
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 17:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי 18:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב) +16:15 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 15:30 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק" + 17:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:45 ב"מטרווסט"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
ראשון, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פץתוח)
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
04.09.2020 (10:28)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-6/9/2020 ועד יום שבת 12/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 21:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 14:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"מטרוסוט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 18:15 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 19:45 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:45 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד הפועל עמק-חפר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 20:00 ב"דקל"
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם איתמר)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, משחק אימון בחוף-השרון

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" + 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה - ילדים ב')

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 17:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"תל"י" (משחק אימון נגד מ.ס. אבן-יהודה)

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 16:00 ב" מטרווסט"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד עירוני אחוזה רעננה - ילדים א')
שבת, 16:45 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 18:00 בפארק רעננה
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 18:30 ב"דקל"
חמישי, 17:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי 18:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב) +16:15 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 15:30 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק" + 17:40 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
חמישי, 15:45 ב"מטרווסט"

אימוני יכולת אישית - אייל שחורי (הודעה על-ידי מאמן הקבוצה)
ראשון, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:30 עד 20:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 19:00 עד 20:00 ב"מטרווסט" (מגרש פץתוח)
חמישי, 16:00 עד 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
הוספת תגובה

מבזקים