לוח אימונים שבועי: 30/8-5/9/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 30/8-5/9/2020
28.08.2020 (11:57)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-30/8/2020 ועד יום שבת 05/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק" + 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
האימונים יחודשו ב-6/9

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 14:00 ב"אביב"
שני, 10:00 ב"אביב" + 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 19:45 ב"תל"י (משחק אימון נגד ע.ל.ה. יהוד)
שישי, יעודכן בהמשך

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 14:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 18:30 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 ב"אביב"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 10:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 17:00 ב"דקל"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 17:00 ב"יונתן"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - אימון מדדים
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 15:30 ב"אביב"
שני, 12:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"יונתן"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 12:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 09:00 ב"לב-הפארק"
שני, 10:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 15:30 ב"אביב"
שישי, 14:00 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 13:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 14:00 ב"תל"י"
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב) - החל מהשבוע הבא יעבור לימי שני
חמישי, 17:00 ב"אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 18:00 ב"אביב"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"אביב"
28.08.2020 (11:57)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-30/8/2020 ועד יום שבת 05/9/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:30 בדיקות רפואיות ב"לב-הפארק" + 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
האימונים יחודשו ב-6/9

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 14:00 ב"אביב"
שני, 10:00 ב"אביב" + 19:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 19:45 ב"תל"י (משחק אימון נגד ע.ל.ה. יהוד)
שישי, יעודכן בהמשך

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 14:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 18:30 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 ב"אביב"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 10:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 17:00 ב"דקל"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 17:00 ב"יונתן"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - אימון מדדים
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 15:30 ב"אביב"
שני, 12:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"יונתן"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 12:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 09:00 ב"לב-הפארק"
שני, 10:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 15:30 ב"אביב"
שישי, 14:00 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
ראשון, 13:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 14:00 ב"תל"י"
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב) - החל מהשבוע הבא יעבור לימי שני
חמישי, 17:00 ב"אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי 16:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 18:00 ב"אביב"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"לב-הפארק" (עם אנדרי סלפקוב)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"אביב"
הוספת תגובה

מבזקים