לוח אימונים שבועי: 23-29/8/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 23-29/8/2020
21.08.2020 (10:33)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/8/2020 ועד יום שבת 29/8/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"אביב"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 14:00 ב"אביב"
שני, 13:00 ב"אביב" (משחק אימון נגד ויצ"ו נהלל)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
רביעי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 06:45 בחוף-הים עם עמיר מנחם + 17:00 ב"אביב"
שישי, 12:00 ב"אביב"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 13:00 ב"תל"י
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:00 ב"דקל"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:30 ב"לב-הפארק"
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 12:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)
חמישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:45 ב"דקל"
חמישי, 12:30 ב"אביב"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 11:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 11:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 11:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 11:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 09:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 11:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:15 ב"דקל"
חמישי, 11:00 ב"אביב"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 16:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"אביב"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:00 ב"דקל"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 14:30 ב"תל"י"
חמישי, 13:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 09:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 09:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 12:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
שני, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 בתל"י"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 13:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 ב"דקל"
רביעי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 ב"תל"י"
שני, 15:00 ב"אביב"
חמישי, 14:00 ב"אביב"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 14:30 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 17:30 ב"דקל"
שלישי, 16:30 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
21.08.2020 (10:33)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/8/2020 ועד יום שבת 29/8/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"אביב"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 14:00 ב"אביב"
שני, 13:00 ב"אביב" (משחק אימון נגד ויצ"ו נהלל)
שלישי, 16:30 ב"אביב"
רביעי, 15:30 ב"אביב"
חמישי, 06:45 בחוף-הים עם עמיר מנחם + 17:00 ב"אביב"
שישי, 12:00 ב"אביב"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם
שני, 13:00 ב"תל"י
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 19:00 ב"דקל"
שלישי, 17:30 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:30 ב"לב-הפארק"
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 12:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר)
חמישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 14:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:45 ב"דקל"
חמישי, 12:30 ב"אביב"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 11:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 11:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 11:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 11:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 09:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 11:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:15 ב"דקל"
חמישי, 11:00 ב"אביב"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 16:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
ראשון, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"אביב"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:00 ב"דקל"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 14:30 ב"תל"י"
חמישי, 13:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
ראשון, 09:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 09:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 12:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
שני, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 בתל"י"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
ראשון, 13:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 ב"דקל"
רביעי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
ראשון, 15:30 ב"תל"י"
שני, 15:00 ב"אביב"
חמישי, 14:00 ב"אביב"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 14:30 ב"תל"י"
חמישי, 15:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
ראשון, 17:30 ב"דקל"
שלישי, 16:30 ב"דקל"
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
הוספת תגובה

מבזקים