לוח אימונים שבועי: 16-22/8/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 16-22/8/2020
14.08.2020 (11:22)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-16/8/2020 ועד יום שבת 22/8/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 15:30 ב"אביב"
שני, 10:00 ב"אביב" + 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 10:00 ב"אביב" + 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"אביב"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם

שישי, 13:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:00 ב"אריאל"
שלישי, 12:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"אריאל"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:30 ב"אביב"
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 12:30 ב"אביב"
חמישי, 12:30 ב"אביב"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:15 ב"רימון"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
חמישי, 10:30 ב"השרון"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 11:00 ב"אביב"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 11:00 ב"אביב"
חמישי, 11:00 ב"אביב"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 18:30 ב"אריאל"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 18:30 ב"אביב"
חמישי, 18:30 ב"אביב"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 09:30 ב"אביב"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 09:30 ב"אביב"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 19:00 ב"אריאל"
שלישי, 13:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 14:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 ב"אריאל"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
שלישי, 14:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"תל"י"
שישי, 08:30 ב"לב-הפארק"


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
חמישי, 15:30 ב"אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
שני, 14:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 13:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
חמישי, 14:00 ב"אביב"
14.08.2020 (11:22)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-16/8/2020 ועד יום שבת 22/8/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 15:30 ב"אביב"
שני, 10:00 ב"אביב" + 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 10:00 ב"אביב" + 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"אביב"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (רותם אסייג) - על פי הודעה מרותם

שישי, 13:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (טל חלוץ) - על פי הודעה מטל
ראשון, 20:00 ב"אריאל"
שלישי, 12:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"אריאל"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק) - בעונה שעברה נערים ב' לאומית אנדרי
ראשון, 12:30 ב"אביב"
שני, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 12:30 ב"אביב"
חמישי, 12:30 ב"אביב"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית נועם
ראשון, 20:15 ב"רימון"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - עירוני איצקוביץ נכסים רעננה (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה נערים ב' מחוזית עדיאל
חמישי, 10:30 ב"השרון"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)  - בעונה שעברה ילדים א' לאומית דורון
ראשון, 11:00 ב"אביב"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 11:00 ב"אביב"
חמישי, 11:00 ב"אביב"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (איתי שלח) - בעונה שעברה ילדים א' מחוזית איתי
ראשון 18:30 ב"אריאל"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 18:30 ב"אביב"
חמישי, 18:30 ב"אביב"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (איתמר יצחקי) - על פי חלוקה איתמר
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (נועם ארבל) - על פי הודעה מנועם
ראשון, 09:30 ב"אביב"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 09:30 ב"אביב"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (רום קורנליוס) - על פי הודעה מרום
שני, 19:00 ב"אריאל"
שלישי, 13:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב) - בעונה שעבר קט-סל א' עידו
ראשון 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 15:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני אחוזה רעננה (ירין איינהורן) - בעונה שעברה קט-סל א' ירין 
ראשון, 14:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 ב"אריאל"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (גיא לביא) - בעונה שעברה קט-סל א' רותם
שלישי, 14:00 ב"אביב"
חמישי, 15:30 ב"תל"י"
שישי, 08:30 ב"לב-הפארק"


קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב) - בעונה שעברה קט-סל ב' יניב
שני, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג) - בעונה שעברה קט-סל ב' רותם
חמישי, 15:30 ב"אביב"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (איתמר יצחקי) - בעונה שעברה קט-סל ב' ירין
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור) - בתי-הספר "שקד" + "הדר" + "יחדיו" + "נוה זמר" + "תל"י"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (יניב דולב) - בתי-הספר "פעמונים" + "זיו" + "יבנה"
שני, 14:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 13:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג) - בתי-הספר "היובל" + "ברטוב" + דקל"
חמישי, 14:00 ב"אביב"
הוספת תגובה

מבזקים