לוח אימונים שבועי: 24-30/5/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 24-30/5/2020
22.05.2020 (09:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-24/5/2020 ועד יום שבת 30/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
חמישי, התנדבות

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 09:30 ב"לב-הפארק" + התנדבות
ייתכן אימון נוסף בשבת

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 20:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 20:30 ב"מטרווסט"
חמישי, התנדבות
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
חלוקה בין נוער על לנוער ארצית

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות
שבת, 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, התנדבות

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, התנדבות

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, התנדבות

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות (ייתכן אימון בנוסף)
שבת, יעודכן בהמשך

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 08:00 ב"לב-הפארק" + התנדבות 
ייתכן אימון נוסף בשבת

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 בתל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, התנדבות (ייתכן אימון בנוסף)
שבת, יעודכן בהמשך

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
ראשון, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, התנדבות

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 18:15 ב"דקל"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, התנדבות

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
22.05.2020 (09:42)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-24/5/2020 ועד יום שבת 30/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
חמישי, התנדבות

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 09:30 ב"לב-הפארק" + התנדבות
ייתכן אימון נוסף בשבת

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 20:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 20:30 ב"מטרווסט"
חמישי, התנדבות
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
חלוקה בין נוער על לנוער ארצית

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות
שבת, 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, התנדבות

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, התנדבות

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, התנדבות

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות (ייתכן אימון בנוסף)
שבת, יעודכן בהמשך

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 08:00 ב"לב-הפארק" + התנדבות 
ייתכן אימון נוסף בשבת

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 בתל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, התנדבות (ייתכן אימון בנוסף)
שבת, יעודכן בהמשך

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
ראשון, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, התנדבות

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, התנדבות

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 18:15 ב"דקל"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, התנדבות

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שימו לב לשינוי השבוע מיום רביעי 
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שלישי, 17:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
הוספת תגובה

מבזקים