לוח אימונים שבועי: 17-23/5/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 17-23/5/2020
15.05.2020 (08:16)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-17/5/2020 ועד יום שבת 23/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 18:10 ב"דקל"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 20:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)
יתר האימונים בחלוקה על-ידי רון

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 20:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שני, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
שישי, 15:30 ב"רימון"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:40 ב"דקל"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:45 ב"דקל"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:20 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 14:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון"(עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
15.05.2020 (08:16)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-17/5/2020 ועד יום שבת 23/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 20:00 ב"רימון"
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 18:10 ב"דקל"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 20:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)
יתר האימונים בחלוקה על-ידי רון

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 20:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 19:50 ב"דקל"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שני, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
שישי, 15:30 ב"רימון"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:40 ב"דקל"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:45 ב"דקל"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 18:25 ב"דקל"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:20 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 14:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון"(עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
הוספת תגובה

מבזקים