לוח אימונים שבועי: 10-16/5/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 10-16/5/2020
13.05.2020 (01:37)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-10/5/2020 ועד יום שבת 16/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שני, 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט"
חמישי 19:15 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
האימונים יתחדשו בשבוע הבא

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
רביעי, 17:50 ב"תל"י
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
13.05.2020 (01:37)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-10/5/2020 ועד יום שבת 16/5/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שני, 19:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט"
חמישי 19:15 ב"מטרווסט"
*אימוני רשות

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
האימונים יתחדשו בשבוע הבא

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
חמישי, 20:30 ב"מטרווסט"
שבת, 19:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 20:00 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי)
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:00 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
רביעי, 17:50 ב"תל"י
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
הוספת תגובה

מבזקים