לוח אימונים שבועי: 8-14/3/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 8-14/3/2020
07.03.2020 (10:27)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-8/3/2020 ועד יום שבת 14/3/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 12:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:15 ב"אביב"
חמישי, 19:00 בחיפה (נגד הפועל חיפה) * הסעה ב-15:50 מ"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 14:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון) * הסעה ב-17:30 מ"השרון"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"פעמונים"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור עירוני נתניה)
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 20:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר רופין) * הסעה ב-18:20 מ"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"פעמונים"
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל פרדסיה)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 18:00 ב"דקל"
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 13:30 ב"לב-הפארק" 
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת 20:30 ב"תל"י"
שני, 20:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 10:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 15:15 ב"מטרווסט"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 9:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה עוז)
שני, 10:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
שישי, יעודכן בהמשך 

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 10:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי חדרה גריזליס)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)
שני, 14:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 14:30 בתל"י"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה אודי)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)
ראשון, 15:00 ב"מטרווסט"
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שבת , 17:00 ב"תל"י" (נגד הפועל לב-השרון אלון)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 בקדומים (נגד אליצור מ.א. שומרון) * הסעה ב-15:45 מ"השרון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 13:30 ב"רימון"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" עם אורן לוי)
שלישי, 11:00 ב"יונתן"
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
רביעי, 10:00/11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - חלוקה לשעות על ידי אנדרי
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 12:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 10:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שני, 10:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" עם אורן לוי)
שלישי, 12:30 ב"יונתן" 
רביעי, 16:00 ב"דקל" (אימון משותף עם עירוני רעננה דקל)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 10:00/11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - חלוקת לשעות על-ידי ירין
שלישי, 14:00 ב"יונתן"
רביעי, 16:00 ב"דקל" (אימון משותף עם עירוני אחוזה רעננה)
07.03.2020 (10:27)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-8/3/2020 ועד יום שבת 14/3/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 12:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:15 ב"אביב"
חמישי, 19:00 בחיפה (נגד הפועל חיפה) * הסעה ב-15:50 מ"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 14:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון) * הסעה ב-17:30 מ"השרון"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"פעמונים"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור עירוני נתניה)
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 20:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר רופין) * הסעה ב-18:20 מ"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"פעמונים"
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל פרדסיה)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 18:00 ב"דקל"
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 13:30 ב"לב-הפארק" 
רביעי, 13:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת 20:30 ב"תל"י"
שני, 20:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 10:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 15:15 ב"מטרווסט"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 9:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה עוז)
שני, 10:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 11:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"תל"י"
שישי, יעודכן בהמשך 

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 10:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי חדרה גריזליס)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)
שני, 14:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 14:30 בתל"י"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה אודי)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 17:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)
ראשון, 15:00 ב"מטרווסט"
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שבת , 17:00 ב"תל"י" (נגד הפועל לב-השרון אלון)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 10:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 בקדומים (נגד אליצור מ.א. שומרון) * הסעה ב-15:45 מ"השרון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 13:30 ב"רימון"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" עם אורן לוי)
שלישי, 11:00 ב"יונתן"
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
רביעי, 10:00/11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - חלוקה לשעות על ידי אנדרי
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 12:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 10:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שני, 10:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" עם אורן לוי)
שלישי, 12:30 ב"יונתן" 
רביעי, 16:00 ב"דקל" (אימון משותף עם עירוני רעננה דקל)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 10:00/11:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - חלוקת לשעות על-ידי ירין
שלישי, 14:00 ב"יונתן"
רביעי, 16:00 ב"דקל" (אימון משותף עם עירוני אחוזה רעננה)
הוספת תגובה

מבזקים