לוח אימונים שבועי: 1-7/3/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 1-7/3/2020
29.02.2020 (12:49)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-1/3/2020 ועד יום שבת 7/3/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל חבל-מודיעין)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט" (נגד עירוני הפועל עפולה)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט" 

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:00 בכפר-תפוח (נגד אליצור מ.א. שומרון)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון 17:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל אביב כפר-סבא)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"מטרווסט" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה!)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"לב-הפארק" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר רופין)
שבת, 19:00 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 18:45 ב"דקל"
שבת, 20:30 ב"יונתן"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל מגידו)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר כפר-קאסם)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 18:45 בפתח-תקווה (נגד מכבי יותם פתח-תקווה)
שלישי, 17:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד א.ס. רמת-השרון אביב)
שלישי, יעודכן על-ידי נועם + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 19:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 19:45 ב"יונתן"
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא סלטיקס)
רביעי, 16:30 בתל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם ילדים ב')
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שישי, 15:30 ב"יונתן"
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד מכבי עירוני רעננה) + 20:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שני, 15:00 ב"מטרווסט" (מדדים)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור מ.א. שומרון)
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב) + 20:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - אימון משותף עם ילדים א' מחוזית)
שלישי 18:45 ב"תל"י"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד עירוני רעננה) + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 17:15 ב"מטרווסט" _מגרש פתוח) + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם עירוני רעננה דקל)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שלישי, 15:30 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם מכבי עירוני רעננה)

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 18:00 ברמת-הכובש (נגד הפועל כפר-סבא דרום השרון) + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל לב-השרון שזיף)
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה צפון)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
29.02.2020 (12:49)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-1/3/2020 ועד יום שבת 7/3/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל חבל-מודיעין)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט" (נגד עירוני הפועל עפולה)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט" 

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:00 בכפר-תפוח (נגד אליצור מ.א. שומרון)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון 17:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל אביב כפר-סבא)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"מטרווסט" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה!)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"לב-הפארק" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר רופין)
שבת, 19:00 ב"יונתן"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 18:45 ב"דקל"
שבת, 20:30 ב"יונתן"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל מגידו)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר כפר-קאסם)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 20:30 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 18:45 בפתח-תקווה (נגד מכבי יותם פתח-תקווה)
שלישי, 17:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד א.ס. רמת-השרון אביב)
שלישי, יעודכן על-ידי נועם + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 20:00 ב"דקל"
חמישי, 19:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 19:45 ב"יונתן"
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא סלטיקס)
רביעי, 16:30 בתל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' מחוזית - עירוני רעננה יונתן (איתי שלח)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם ילדים ב')
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שישי, 15:30 ב"יונתן"
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד מכבי עירוני רעננה) + 20:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שני, 15:00 ב"מטרווסט" (מדדים)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 15:30 ב"יונתן"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור מ.א. שומרון)
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב) + 20:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - אימון משותף עם ילדים א' מחוזית)
שלישי 18:45 ב"תל"י"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד עירוני רעננה) + 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 17:15 ב"מטרווסט" _מגרש פתוח) + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם עירוני רעננה דקל)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שלישי, 15:30 ב"אביב" + 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - משותף עם מכבי עירוני רעננה)

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
שלישי, 18:00 ברמת-הכובש (נגד הפועל כפר-סבא דרום השרון) + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל לב-השרון שזיף)
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 20:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 19:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה צפון)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
הוספת תגובה

מבזקים