לוח אימונים שבועי: 23-29/2/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 23-29/2/2020
21.02.2020 (11:22)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/2/2020 ועד יום שבת 29/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 19:15 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט" (נגד הפועל חבל-מודיעין)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד הפועל חוף-השרון)
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון 19:00 ב"תל"י"
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד הפועל ניר נהריה)
שלישי, 17:00 ב"תל"י" (עם עמיר מנחם)
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" 
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
שני, 20:30 בבית-יהושע (נגד הפועל חוף-השרון) * הסעה ב-18:50 מ"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"מטרווסט" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"השרון"
שני, 19:00 באלפי-מנשה (נגד מכבי אלפי-מנשה)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:30 בתל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 20:00 בנהלל (נגד הפועל נעם עמק הגליל) *  הסעה ב-17:30 מ"השרון"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:00 ב"השרון"
ראשון, 20:30 במתן (נגד מכבי מתן)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור עירוני נתניה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"יונתן"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 20:15 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)
רביעי, 17:45 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אגס)
שני, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 16:15 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 בפתח-תקווה (נגד מכבי פתח-תקווה מג'יק)
חמישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 18:30 ב"תל"י" (נגד א.ס. רמת-השרון דרור)
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"תל"י"
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד מכבי עירוני רעננה) + 19:30 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)

שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב) + 20:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד עירוני רעננה) + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אלון)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק (אימון משותף עם עירוני רעננה צפון)
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 19:30 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" 
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
21.02.2020 (11:22)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-23/2/2020 ועד יום שבת 29/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 19:15 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט" (נגד הפועל חבל-מודיעין)

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד הפועל חוף-השרון)
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון 19:00 ב"תל"י"
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד הפועל ניר נהריה)
שלישי, 17:00 ב"תל"י" (עם עמיר מנחם)
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" 
שישי, 14:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
שני, 20:30 בבית-יהושע (נגד הפועל חוף-השרון) * הסעה ב-18:50 מ"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"מטרווסט" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"השרון"
שני, 19:00 באלפי-מנשה (נגד מכבי אלפי-מנשה)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:30 בתל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 20:00 בנהלל (נגד הפועל נעם עמק הגליל) *  הסעה ב-17:30 מ"השרון"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:00 ב"השרון"
ראשון, 20:30 במתן (נגד מכבי מתן)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת 18:15 ב"תל"י" + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור עירוני נתניה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"יונתן"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 20:15 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)
רביעי, 17:45 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אגס)
שני, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"אביב"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה סיקסרס (דורון פוסק)
ראשון, 16:15 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:30 בפתח-תקווה (נגד מכבי פתח-תקווה מג'יק)
חמישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 18:30 ב"תל"י" (נגד א.ס. רמת-השרון דרור)
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 15:30 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"תל"י"
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד מכבי עירוני רעננה) + 19:30 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)

שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב) + 20:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
שבת, 16:45 ב"תל"י" (נגד עירוני רעננה) + 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק" (אימון משותף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אלון)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק (אימון משותף עם עירוני רעננה צפון)
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 19:30 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" 
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
שבת, 20:00 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה!)
הוספת תגובה

מבזקים