לוח אימונים שבועי: 9-15/2/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 9-15/2/2020
07.02.2020 (10:44)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-9/2/2020 ועד יום שבת 15/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי קריית-מוצקין)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:00 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד מכבי בקה אל גרביה)
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
ראשון 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 20:30 בכפר-בלום (נגד הפועל גליל-עליון) * הסעה ב-16:30 מ"השרון"
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 20:00 באורנית (נגד מכבי אורנית) * הסעה ב-18:25 מ"השרון"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" 
שלישי, 17:00 ב"אביב" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שבת 19:30 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:50 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 20:00 בגשר הזיו (נגד הפועל מטה-אשר פז) * הסעה ב-16:15 מ"השרון"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:00 ב"רימון"
ראשון, 20:30 באלקנה (נגד אליצור אלקנה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 20:00 בפתח-תקווה (נגד מ.ס. הדר-גנים עמישב פתח-תקווה)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה) - השעה עשוייה להשתנות
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:15 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:30 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 בחדרה (נגד מכבי נח חדרה)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שניי, 19:00 ב"תל"י" (נגד אליצור רעננה)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 בהרצליה (נגד בני הרצליה עידן)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
ייתכן אימון נוסף במוצאי-שבת 

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:30 ב"תל"י" (אימון משתף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
חמישי, 17:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה משה)
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:30 ב"תל"י" _אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"תל"י" (נגד הפועל לב-השרון אלון) - עשוי לעבור לחמישי

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים כחולים) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה - מדים לבנים) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
07.02.2020 (10:44)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-9/2/2020 ועד יום שבת 15/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי קריית-מוצקין)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:00 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד מכבי בקה אל גרביה)
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
ראשון 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 20:30 בכפר-בלום (נגד הפועל גליל-עליון) * הסעה ב-16:30 מ"השרון"
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 20:00 באורנית (נגד מכבי אורנית) * הסעה ב-18:25 מ"השרון"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק" 
שלישי, 17:00 ב"אביב" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שבת 19:30 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:50 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 20:00 בגשר הזיו (נגד הפועל מטה-אשר פז) * הסעה ב-16:15 מ"השרון"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:00 ב"רימון"
ראשון, 20:30 באלקנה (נגד אליצור אלקנה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:00 ב"דקל"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 20:00 בפתח-תקווה (נגד מ.ס. הדר-גנים עמישב פתח-תקווה)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה) - השעה עשוייה להשתנות
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:15 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:30 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 בחדרה (נגד מכבי נח חדרה)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שניי, 19:00 ב"תל"י" (נגד אליצור רעננה)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 18:30 בהרצליה (נגד בני הרצליה עידן)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
ייתכן אימון נוסף במוצאי-שבת 

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:30 ב"תל"י" (אימון משתף עם מכבי עירוני רעננה)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
חמישי, 17:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה משה)
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:30 ב"תל"י" _אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 16:30 ב"תל"י" (נגד הפועל לב-השרון אלון) - עשוי לעבור לחמישי

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים כחולים) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 18:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה - מדים לבנים) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"

קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
הוספת תגובה

מבזקים