לוח אימונים שבועי: 2-8/2/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 2-8/2/2020
31.01.2020 (09:39)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-2/2/2020 ועד יום שבת 8/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 19:45 ב"מטרווסט" (נגד בני הרצליה)
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 11:30 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 21:00 בפתח-תקווה (נגד מ.ס. הדר-גנים עמישב פתח-תקווה)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון 18:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל עמק-הגליל)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" 
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, 18:00 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק" 
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:15 ב"דקל"
שבת, 20:30 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 17:00 ב"תל"י" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל גלבוע מעיינות)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:30 ב"תל"י + 20:15 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד בני הרצליה ברק)
שני, 20:15 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 19:00 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 במנשה (נגד הפועל מנשה) * הסעה ב-16:45 מ"השרון"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:15 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד בני הרצליה עוז)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 20:25 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:45 ב"דקל"
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל כפר-סבא אגוז)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט"
שני, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"תל"י" (נגד אליצור רעננה)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, מחנה אימון ב"מטרווסט" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מדדים)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:45 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 16:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 18:00 ב"רימון" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 19:15 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 19:15 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה אריאל)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 19:00 ב"דקל" (נגד מכבי קדימה/צורן)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון תות)
31.01.2020 (09:39)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-2/2/2020 ועד יום שבת 8/2/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 19:45 ב"מטרווסט" (נגד בני הרצליה)
ראשון, 16:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 11:30 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 21:00 בפתח-תקווה (נגד מ.ס. הדר-גנים עמישב פתח-תקווה)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון 18:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל עמק-הגליל)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" 
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"

נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 17:50 ב"תל"י"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, 18:00 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק" 
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:15 ב"דקל"
שבת, 20:30 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 17:00 ב"תל"י" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל גלבוע מעיינות)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:30 ב"תל"י + 20:15 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד בני הרצליה ברק)
שני, 20:15 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 19:00 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 במנשה (נגד הפועל מנשה) * הסעה ב-16:45 מ"השרון"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 17:15 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד בני הרצליה עוז)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 20:25 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:45 ב"דקל"
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 13:30 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל כפר-סבא אגוז)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט"
שני, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 ב"תל"י" (נגד אליצור רעננה)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, מחנה אימון ב"מטרווסט" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 17:00 ב"מטרווסט" (מדדים)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:45 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 16:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 18:00 ב"רימון" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 19:15 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (אנדרי סלפקוב)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
שני, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 19:15 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה (חובה. יש להביא כרטיסי מנוי)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה אריאל)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 19:00 ב"דקל" (נגד מכבי קדימה/צורן)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שבת, 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" נגד בני הרצליה
ראשון, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון תות)
הוספת תגובה

מבזקים