לוח אימונים שבועי: 12-18/1/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 12-18/1/2020
10.01.2020 (10:08)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/1/2020 ועד יום שבת 18/1/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד אליצור איתו אשקלון)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"תלי"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גלבוע מעיינות)
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:30 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"לבהפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:45 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר רופין)
שבת, 18:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 20:30 בטירה (נגד הפועל טירה) * הסעה ב-18:50 מ"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
שבת, 17:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה)
שני 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-17:40 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד א.ס. רמת-השרון עומר)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון)
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"רימון"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אגס)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 20:00 ב"רימון"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה דרור)
שלישי, 16:15 ב"מטרווסט" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:30 בפתח-תקווה (נגד מכבי פתח-תקווה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 17:50 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון) + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה אריאל) + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
10.01.2020 (10:08)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-12/1/2020 ועד יום שבת 18/1/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד אליצור איתו אשקלון)
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"תלי"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גלבוע מעיינות)
שלישי, 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:30 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"לבהפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:45 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל עמק-חפר רופין)
שבת, 18:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 20:30 בטירה (נגד הפועל טירה) * הסעה ב-18:50 מ"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
שבת, 17:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה)
שני 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 19:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-17:40 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד א.ס. רמת-השרון עומר)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שבת, 20:00 ב"תל"י"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:30 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון)
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"רימון"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 19:00 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא אגס)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 20:00 ב"רימון"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה דרור)
שלישי, 16:15 ב"מטרווסט" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 18:30 בפתח-תקווה (נגד מכבי פתח-תקווה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
חמישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"רימון"
שני, 15:30 ב"אביב"
שלישי, 17:50 ב"תל"י" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק" (סטריטבול שכבתי)
חמישי, 19:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא רימון) + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:45 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה אריאל) + 19:00 בבגדי המשחק הכחולים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שבת, 11:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"

קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
הוספת תגובה

מבזקים