לוח אימונים שבועי: 5-11/1/2020

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 5-11/1/2020
03.01.2020 (10:09)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-5/11/2020 ועד יום שבת 11/1/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ביבנה (נגד אליצור יבנה) * הסעה ב-16:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 10:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 בכפר-סבא (נגד מכבי כפר-סבא)
שישי, 14:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי נחמן פתח-תקווה)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה מרדכי)
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי תל-מונד)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 19:00 בשפיים (נגד הפועל חוף-השרון שפיים)
שבת, 18:00 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא תמר) * הסעה ב-17:45 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 18:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 20:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון צור)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים כהים)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה - מדים בהירים)
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
חמישי, 16:00 ב"השרון" (מגרש פתוח)
שישי, 13:00 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון תות)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל חוף-השרון)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 17:00 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - בדיקות מדדים)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)- רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)- רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 19:00 ב"יונתן"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 10:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי אלפי-מנשה)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חרוב)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
03.01.2020 (10:09)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-5/11/2020 ועד יום שבת 11/1/2020
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 ביבנה (נגד אליצור יבנה) * הסעה ב-16:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט"
שישי, 10:00 ב"מטרווסט"
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:00 ב"רימון"
שלישי, 20:30 בכפר-סבא (נגד מכבי כפר-סבא)
שישי, 14:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 18:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי נחמן פתח-תקווה)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט"
שבת, 18:30 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה מרדכי)
שבת, 18:30 ב"תל"י"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי תל-מונד)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 19:00 בשפיים (נגד הפועל חוף-השרון שפיים)
שבת, 18:00 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא תמר) * הסעה ב-17:45 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 18:30 ב"תל"י"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 20:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון צור)

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ברופין (נגד הפועל עמק-חפר)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד עירוני רעננה דקל - מדים כהים)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 19:00 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:00 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד מכבי עירוני רעננה - מדים בהירים)
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
חמישי, 16:00 ב"השרון" (מגרש פתוח)
שישי, 13:00 ב"מטרווסט"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 19:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון תות)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל חוף-השרון)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שני, 19:00 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:00 ב"מטרווסט"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 17:00 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - בדיקות מדדים)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)- רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)- רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול
שבת, 16:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - טורניר סטריטבול
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון תפוז)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 19:00 ב"יונתן"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 19:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) 
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שבת, 10:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון תמר)
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד מכבי אלפי-מנשה)
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט"
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חרוב)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
הוספת תגובה

מבזקים

מה התואר הגדול ביותר של העשור האחרון?