לוח אימונים שבועי: 1-7/12/2019

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 1-7/12/2019
29.11.2019 (10:21)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-1/12/2019 ועד יום שבת 7/12/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 18:30 ב"תל"י
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גליל-עליון)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד אליצור מ.א. שומרון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:15 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גליל-עליון)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 20:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-19:00 מ"מטרווסט"

ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 19:30 במגידו (נגד הפועל מגידו) * הסעה ב-17:00 מ"השרון"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 15:00 ב"תל"י" 

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"יונתן"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
שבת, 18:00 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל נעם עמק-הגליל)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"יונתן"
ראשון, 18:00 בכפר-קאסם (נגד הפועל כפר-קאסם) * הסעה ב-16:30 מ"מטרווסט"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אביב)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים  - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 16:30 ב"אביב" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד בני הרצליה עוז)
שישי, 14:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:45 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה דרור) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 16:30 ב"מטרוסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"רימון"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:00 ב"רימון" (נגד בני הרצליה אודי)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון כוכבים)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - מדדים)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:20 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 15:30 ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים + 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה משה)
שבת, 16:30 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:50 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 ב"מטרווסט" 
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חרוב) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא ברקן) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"השרון" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:00 ברמת-הכובש (נגד הפועל כפר-סבא/דרום השרון) + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
29.11.2019 (10:21)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-1/12/2019 ועד יום שבת 7/12/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עופר ברקוביץ')
שבת, 18:30 ב"תל"י
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גליל-עליון)
חמישי, 17:30 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 ב"רימון" (נגד אליצור מ.א. שומרון)

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 17:30 ב"מטרווסט"
שני, 18:15 ב"מטרווסט" (נגד הפועל גליל-עליון)
שלישי, 17:00 ב"מטרווסט" (עם עמיר מנחם) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:30 ב"תל"י"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 20:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-19:00 מ"מטרווסט"

ראשון, 17:30 ב"תל"י"
שני, 19:30 במגידו (נגד הפועל מגידו) * הסעה ב-17:00 מ"השרון"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 15:00 ב"תל"י" 

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"יונתן"
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
שבת, 18:00 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל נעם עמק-הגליל)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור ברנר - מגרש פתוח)
שישי, 14:00 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"יונתן"
ראשון, 18:00 בכפר-קאסם (נגד הפועל כפר-קאסם) * הסעה ב-16:30 מ"מטרווסט"
שני, 18:50 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק"
שבת, 19:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון אביב)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים  - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שלישי, 16:30 ב"אביב" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד בני הרצליה עוז)
שישי, 14:30 ב"תל"י"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 17:45 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה דרור) + 19:30 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 16:30 ב"מטרוסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"רימון"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:00 ב"רימון" (נגד בני הרצליה אודי)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון כוכבים)
שישי, 15:30 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 19:10 ב"תל"י"
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - מדדים)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:20 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 ב"יונתן"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
ראשון, 16:00 ב"תל"י"
שני, 15:30 ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
חמישי, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים + 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה משה)
שבת, 16:30 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:50 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 ב"מטרווסט" 
שלישי, 15:00 ב"אביב" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:10 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חרוב) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא ברקן) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"השרון" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:00 ברמת-הכובש (נגד הפועל כפר-סבא/דרום השרון) + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובה)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
הוספת תגובה

מבזקים

מה התואר הגדול ביותר של העשור האחרון?