לוח אימונים שבועי: 24-30/11/2019

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 24-30/11/2019
23.11.2019 (03:05)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-24/11/2019 ועד יום שבת 30/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עדיאל שתיבי)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 בקריית-מוצקין (נגד מכבי קריית-מוצקין) * הסעה ב-15:30 מ"מטרווסט"
חמישי, 17:00 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"אביב"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
שבת, 20:00 בבית-יהושע (נגד הפועל חוף-השרון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 בכוכב-יאיר (נגד אליצור כוכב-יאיר)
שישי, 15:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בתל-אביב (נגד תיכון חדש תל-אביב)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י" (משותף עם עירוני אחוזה רעננה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 16:15 ב"לב-הפארק"
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-19:00 מ"מטרווסט"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"תל"י" (משותף עם עירוני יורם רעננה)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 17:30 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 20:00 בזכרון-יעקב (נגד מכבי זכרון-יעקב) * הסעה ב-17:50 מ"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור - מגרש פתוח)
שישי, 13:30 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:00 ב"דקל" 
שני, 20:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 20:20 ב"מטרווסט"
שבת, 20:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"(נגד אליצור עירוני נתניה מרכז)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:30 ב"תל"י"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים  - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - עשוי לעבור ל-16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 19:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי נח חדרה)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בראש-העין (נגד עירוני ראש-העין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)
שני, 19:10 ב"תל"י" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן - ילדים ב')
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"יונתן"
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה אודי)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה משה)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שני, 19:10 ב"תל"י" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן - ילדים א')
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 19:00 בבני דרור (נגד הפועל לב-השרון אלון)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:15 בספורטק
שני, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 15:30 ב"תל"י"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא אלון)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) + 17:30 ב"השרון" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
23.11.2019 (03:05)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-24/11/2019 ועד יום שבת 30/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (עדיאל שתיבי)
ראשון, 17:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:00 בקריית-מוצקין (נגד מכבי קריית-מוצקין) * הסעה ב-15:30 מ"מטרווסט"
חמישי, 17:00 ב"תל"י"
שישי, 12:30 ב"תל"י"
שבת, 18:30 ב"אביב"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
שבת, 20:00 בבית-יהושע (נגד הפועל חוף-השרון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 20:30 בכוכב-יאיר (נגד אליצור כוכב-יאיר)
שישי, 15:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 18:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בתל-אביב (נגד תיכון חדש תל-אביב)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י" (משותף עם עירוני אחוזה רעננה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 16:15 ב"לב-הפארק"
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-19:00 מ"מטרווסט"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 18:00 ב"תל"י" (משותף עם עירוני יורם רעננה)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
שבת, 17:30 ב"רימון"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 20:00 בזכרון-יעקב (נגד מכבי זכרון-יעקב) * הסעה ב-17:50 מ"לב-הפארק"
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
רביעי, 17:50 ב"תל"י"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (עם דור - מגרש פתוח)
שישי, 13:30 ב"רימון"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 19:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:00 ב"דקל" 
שני, 20:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) 
רביעי, 20:20 ב"מטרווסט"
שבת, 20:30 ב"רימון"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"(נגד אליצור עירוני נתניה מרכז)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - שימו לב לשינוי בשעה השבוע
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 18:30 ב"תל"י"
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים  - שימו לב לשינוי בשעה השבוע 
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
שני, 15:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שמבסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) - עשוי לעבור ל-16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"תל"י"
שבת, 19:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:30 ב"לב-הפארק"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי נח חדרה)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 19:00 בראש-העין (נגד עירוני ראש-העין)

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 19:00 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אפרסק)
שני, 19:10 ב"תל"י" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן - ילדים ב')
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים 
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שישי, 15:30 ב"יונתן"
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה אודי)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד בני הרצליה משה)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שני, 19:10 ב"תל"י" (אימון משותף עם עירוני רעננה יונתן - ילדים א')
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 19:00 בבני דרור (נגד הפועל לב-השרון אלון)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 15:15 בספורטק
שני, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 15:30 ב"תל"י"
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:30 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא אלון)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה ביל"ו)
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) + 17:30 ב"השרון" (מגרש פתוח)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 15:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 16:00 ב"מטרווסט" 
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
הוספת תגובה

מבזקים

מה התואר הגדול ביותר של העשור האחרון?